Grecotel Casa Paradiso

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kos, Marmari
Název ubytování Grecotel Casa Paradiso
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 16 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování all inclusive Program all inclusive zahrnuje v hlavní restauraci snídaně formou bufetu s nabídkou zdravé výživy a místních produktů, pozdní kontinentální snídaně, obědy formou bufetu v hlavní restauraci nebo řecké taverně včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína, večeře formou bufetu v hlavní restauraci včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína, kuchařské show á la carte na pláži po předchozí rezervaci, snacky, čaj a kávu ve vybraných časech, kávu, nealkoholické nápoje, místní pivo, víno a další vybrané alkoholické nápoje od 10.30 do 01.30 hodin více informací ke stravování

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduPojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.PolohaGrecotel Casa Paradiso se nachází u dlouhé písečné pláže asi 2 kilometry od centra poklidného letoviska Marmari. Hlavní město Kos je vzdáleno asi 17 kilometrů, autobusová zastávka místní linkové dopravy je asi 50 metrů od hotelu.Vybavení hotelurecepce, hlavní restaurace Casa Paradiso, řecká taverna na pláži, plážový bar, bar u bazénu, snack barTV/video místnost, internetový kout,amfiteátr pro večerní představení,prádelna se sušičkou s možností vyprání prádla za malý poplatek,minimarket, obchod se suvenýry a zlatnictvíSport & zábava all inclusivedva tenisové kurty, stolní tenis, šipky, biliár, boccia,kánoe, šlapadla, plážový volejbal, hřiště na basketbal a venkovní posilovna,lukostřelba, kondiční cvičení, jogging,bohatý denní i večerní program - aerobic, aqua aerobic, vodní pólo, keep fit program, večerní show, diskotéky,vnitřní a venkovní fitnessInternetové stránky hotelucasaparadiso.grecotel.comFirst minutePlatí do vyprodání, podmínkou je doplatek plné ceny zájezdu nejpozději do 8.3.2024. Doporučujeme sjednání cestovního připojištění, platba je nerefundovatelná, sleva je nepřenosná.

Popis lokality ubytování

Obecný popisLetovisko Marmari s krásnými, klidnými písečnými plážemi a pozvolným vstupem do vody, ideálním pro dovolenou Kos klientů všech generací. Hotely v této oblasti ostrova Kos nejsou natěsnány vedle sebe, ale leží samostatně v různé vzdálenosti od pěkné pláže, která nabízí vynikající podmínky pro vodní sporty, zejména surfování. Letoviskem Marmari vede hlavní promenáda, kde se nachází několik obchodů a taveren s místními specialitami.
Transfer z letiště asi 20 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.