Grecotel Kos Imperial Thalasso

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kos, Psalidi
Název ubytování Grecotel Kos Imperial
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 17 550 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování polopenze formou bohatého bufetu, možnost dokoupení all inclusive programu formou LUX.MEpro děti do 1ě let nabízí Tasty Corner zdarma od 11.00 do 17.00 hodin čerstvé ovoce, sušenky, mléko, čaj, vodu a džusy, obědy zahrnují polévku, zeleninu, těstoviny, rybu, pizzu, domácí burgery, saláty a další dětská jídla včetně nápojůnabídka bezlaktozové a bezlepkové stravy Program all inclusive zahrnuje Informace ke stravování

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduPojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.PolohaGrecotel Kos Imperial s velmi pěknou zahradou se nachází v letovisku Psalidi, asi 4 kilometry od hlavního města Kos, s nímž má pravidelné autobusové spojení nebo cyklostezku.Vybavení hoteluhlavní restaurace Lagoon, The Finicia restaurace à la carte určena pouze pro dospělé osoby, taverna, 1930s Bar Restaurant , asijská restauraceelegantní recepce, terasy s příjemným posezením uprostřed vodních lagun, pool bar, plážový bar, lounge bar,TV/video místnost, konferenční místnost, herna, minimarket, kadeřnictví, zlatnictví, butikRelaxace & wellnessrelaxační antistresové a kondiční programy Elixir Thalasso Spa centra, vnitřní vyhřívaný bazén s mořskou vodou s protiproudy a masážními tryskami, vnitřní vyhřívaný sladkovodní bazén v dubnu a říjnu,lázeňské služby, masáže, sauna, parní lázně, shiatsu, aromaterapie, zkrášlující péče,dvou až šestidenní programy zahrnují i masáže proti celulitidě a lze je objednat na vyžádání předem,fitness studio s kardiozónouSport & zábava all inclusivetenisové kurty, ve večerních hodinách včetně osvětlení, pilates, CrossFit, kardio, power aerobik, step aerobik,vodní aerobik a jóga, vodní polo, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, boccia, relaxační cvičení, meditace, animační tým hotelu připravuje během celého dne zajímavé sportovní i zábavné programy, večery lze strávit u živé hudby a tanceInternetové stránky hoteluwww.kosimperial.comFirst minutePlatí do vyprodání, podmínkou je doplatek plné ceny zájezdu nejpozději do 8.3.2024. Doporučujeme sjednání cestovního připojištění, platba je nerefundovatelná, sleva je nepřenosná.

Popis lokality ubytování

Obecný popisLetovisko Psalidi na ostrově Kos s několika tavernami a obchody se rozkládá podél smíšené písečné a oblázkové pláže, místy s kamenitým vstupem do vody. Nachází se asi 4 kilometry jihovýchodně od hlavního města ostrova Kos, s nímž má pravidelné autobusové spojení. Zastávky jsou v Psalidi zpravidla poblíž každého hotelu. Kolem pobřeží vede cyklistická stezka , kterou využívají i běžci a milovníci kolečkových bruslí. Nabízí ideální podmínky pro dovolenou na Kosu, zejména pro milovníky cyklistiky.
Transfer z letiště asi 35 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.