Grecotel Lux.Me Dama Dama

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Rhodos, Kallithea
Název ubytování Grecotel Lux.Me Dama Dama
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 19 770 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování all inclusive formou programu LUX.ME, po předchozí konzultaci možnost dietních stravy Program all inclusive zahrnuje snídaně v hlavní restauraci formou bufetu s nabídkou zdravé výživy a místních produktů, pozdní kontinentální snídaně, obědy formou bufetu v hlavní restauraci nebo řecké taverně včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína, večeře formou bufetu v hlavní restauraci včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína, kuchařské show á la carte na pláži po předchozí rezervaci, snacky, čaj a kávu ve vybraných časech, kávu, nealkoholické nápoje, místní pivo, víno a další vybrané alkoholické nápoje od 10.00 do 01.00 hodin více informací o stravování

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduTransfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.PolohaGrecotel Lux.Me Dama Dama je situován na severovýchodním pobřeží ostrova Rhodos. Nachází se v letovisku Kallithea u pěkné smíšené písčité a oblázkové pláže, jen místy s kamenitým vstupem do vody. Spojení s 12 kilometrů vzdáleným hlavním městem Rhodos zajišťuje místní autobusová linka, letiště je vzdálené 16 kilometrů od hotelu.Vybavení hoteluhlavní bufetová restaurace Dama Dama s oddělenou částí jen pro dospělé, italská restaurace Caffe Italia, Olive Oil řecká restaurace a řecká taverna, asijská restaurace Asiana,Beach Lounge - cukrárna a creperie s nabídkou skvělých sladkých a slaných palačinek,3 bary, vinotéka,24/7 concierge whatsapp servis,minimarket, směnárna, prádelna,internetový koutek, TV/video místnost,zlatnictví,půjčovna kol a motorekRelaxace & wellnessElixir Spa centrum - vnitřní bazén, sauna,masáže a parní lázeň, kadeřnictví, kosmetika,fitness centrum s kardio zónouSport & zábava all inclusivestolní tenis, boccia, šipky, vodní pólo,hřiště pro plážový volejbal,fitness centrum, kánoe a šlapadla,vodní gymnastika, vodní aerobik a joga, pilates, joga,Internetové stránky hoteludamadama.grecotel.comFirst minutePlatí do vyprodání, podmínkou je doplatek plné ceny zájezdu nejpozději do 8.3.2024. Doporučujeme sjednání cestovního připojištění, platba je nerefundovatelná, sleva je nepřenosná.

Popis lokality ubytování

Obecný popisKallithea je menší klidné letovisko na severovýchodním pobřeží Rhodosu se smíšenými písčito-oblázkovými plážemi, které mají pozvolný vstup do moře. V okolí najdete i malé skalnaté zálivy, využívané pro šnorchlování. V Kallithei je několik restaurací a minimarketů, za větším ruchem se můžete vydat do hlavního města Rhodos, vzdáleného asi 5 kilometrů. K dopravě lze využít pravidelnou autobusovou dopravu nebo taxi. Dovolenou na Rhodosu si můžete zpříjemnit také lázeňskými procedurami v nedalekém lázeňském areálu Kallithea. Je situovaný v krásné zátoce s křišťálově čistou vodou a palmami a jeho úžasné scenérie jsou využívány i pro společenskáéakce a velké svatební hostiny.
Transfer z letiště asi 25 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.