Grecotel Mandola Rosa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Peloponés, Kyllini
Název ubytování Grecotel Mandola Rosa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 23 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování snídaně formou bufetu nebo pozdní kontinentální snídaně, od 24/5 do 19/9/2024 možnost dokoupení polopenze formou Dine Around více informací zdepro děti od 3 do 12 let nabízí Grecoland Tasty Corner zdarma od 11.00 do 17.00 hodin čerstvé ovoce, jogurty, sušenky, zmrzlinu, mléko, čaj, vodu a džusy. Obědy zahrnují polévku, zeleninu, těstoviny, rybu, pizzu, domácí burgery, saláty a další dětská jídla včetně nápojů.

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduPojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.PolohaGrecotel Mandola Rosa se rozkládá podél nádherného pobřeží západního Peloponésu u obce Kyllini.Vybavení hotelurestaurace na podávání snídaní, à la carte restaurace, asijská restaurace a několik barů, butik, klenotnictví, kadeřnictví, hala, terasa, knihovna, v lobby hotelu je wifi připojení bez poplatkuRelaxace & wellnessElixir Thalasso Spa v rámci resortu - masáže, hydroterapie, jacuzzi, thalasso bazén, sauna, fitness a kosmetické centrumInternetové stránky hoteluwww.rivieraolympia.com/mandolarosa.htmlFirst minutePlatí do vyprodání, podmínkou je úhrada plné ceny zájezdu nejpozději do 8.3.2024. Doporučujeme sjednání cestovního připojištění, platba je nerefundovatelná, sleva je nepřenosná.

Popis lokality ubytování

Obecný popisNekonečné pláže až kam oko dohlédne, svěží zeleň, světlý jemný písek a křišťálově čisté moře. To jsou hlavní přednosti pobřeží západního Peloponésu s širokými písečnými plážemi a exotickou zelení. Malá obec Kyllini s přístavem patří do kraje Ilia a je díky léčivým pramenům známá již od starověku. Uprostřed vonícího borovicového lesa poblíž Kyllini byly nalezeny zbytky antických lázní a obnovena jejich činnost. Lázně v Kyllini působí velmi obyčejně, ale po banenních zábalech se návštěvníci cítí jako znovuzrození. Nedaleko odtud přímo u dvoukilometrové písečné pláže se nachází komplex hotelů sítě Grecotel, které poskytují ideální zázemí pro dovolenou na Peloponésu.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.