Grecotel Mandola Rosa

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Peloponés, Kyllini
Název ubytování Grecotel Mandola Rosa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 36 630 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování snídaně formou bufetu nebo pozdní kontinentální snídaně, možnost dokoupení obědů nebo večeří v hotelu Olympia Riviera ThalassoPro děti od 3 do 12 let nabízí Grecoland Tasty Corner zdarma od 11.00 do 17.00 hodin čerstvé ovoce, jogurty, sušenky, zmrzlinu, mléko, čaj, vodu a džusy. Obědy zahrnují polévku, zeleninu, těstoviny, rybu, pizzu, domácí burgery, saláty a další dětská jídla včetně nápojů.od 30/04/2021 do 28/05/2021 včetně a od 27/09/2021 do konce sezńy je možné objednat polopenzi a k ní dokoupit all inclusive formou služby Comfort Pack (pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat)

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduPojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.PolohaGrecotel Mandola Rosa se rozkládá podél nádherného pobřeží západního Peloponésu u obce Kyllini.Vybavení hotelurestaurace na podávání snídaní, à la carte restaurace, asijská restaurace a několik barů, butik, klenotnictví, kadeřnictví, hala, terasa, knihovna, v lobby hotelu je wifi připojení bez poplatkuRelaxace & WellnessElixir Thalasso Spa v rámci resortu - masáže, hydroterapie, indická terapie Ayurveda, jacuzzi, thalasso bazén, sauna, fitness a kosmetické centrumInternetové stránky hoteluwww.mandolarosa.comFirst minutePlatí do vyprodání, podmínkou je doplatek plné ceny zájezdu nejpozději do 8.3.2021.

Popis lokality ubytování

Obecný popisNekonečné pláže až kam oko dohlédne, svěží zeleň, světlý jemný písek a křišťálově čisté moře. To jsou hlavní přednosti pobřeží západního Peloponésu s širokými písečnými plážemi a exotickou zelení. Malá obec Kyllini s přístavem patří do kraje Ilia a je díky léčivým pramenům známá již od starověku. Uprostřed vonícího borovicového lesa poblíž Kyllini byly nalezeny zbytky antických lázní a obnovena jejich činnost. Lázně v Kyllini působí velmi obyčejně, ale po banenních zábalech se návštěvníci cítí jako znovuzrození. Nedaleko odtud přímo u dvoukilometrové písečné pláže se nachází komplex hotelů sítě Grecotel.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.