Grecotel Pallas Athena

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Athény
Název ubytování Grecotel Pallas Athena
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 18 470 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování Snídaně formou bufetu.

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduTransfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.Mimořádné nabídkyBlack Friday

Platí do vyprodání, podmínkou je doplatek plné ceny zájezdu nejpozději do 8.3.2023. Doporučujeme připojištění na storno zájezdu, platba je nerefundovatelná, sleva je nepřenosná.PolohaPallas Athena Grecotel Boutique Hotel se nachází v samém centru Athén, jen několik kroků od athénské radnice a poblíž náměstí Omonia, kde je také stanice metra.
Hotel nabízí díky originálním artefaktům moderního umění a dekoracím pokojů neobvyklou atmosféru. Stravovací služby doplňuje Gourmet à la carte restaurace, na vyžádání možnost večeře v soukromí pokoje nebo suity. Vybavení doplňuje fitness centrum. Wifi připojení v celém hotelu bez poplatku.Adresa: 65, Athinas str., Kotzia sq., AthensInternetové stránky hoteluhttp://www.grecotelpallasathena.comFirst minutePlatí do vyprodání, podmínkou je úhrada plné ceny zájezdu nejpozději do 8.3.2023. Doporučujeme sjednání cestovního připojištění, platba je nerefundovatelná, sleva je nepřenosná.

Popis lokality ubytování

Obecný popisAthény nejsou jen hlavním městem Řecka, na jehož území dnes žije téměř polovina Řeků, jsou symbolem naší evropské kultury. Slavný Perikles při jejich výstavbě určitě netušil, že stavby na pahorku města budeme obdivovat ještě po tisíciletích. Kromě proslulé Akropole s muzeem, Dionýsova divadla a chrámu Dia Olympského se v Athénách nachází řada dalších pamětihodností, stojících za zhlédnutí. V místních muzeích jsou soustředěny největší poklady antického Řecka, v současné době je nejvíce navštěvováno moderní muzeum, v němž jsou soustředěny originály plastik z athénského Parthenonu. Athény jsou moderní evropské město, zajímavé nejen svou bohatou historií, ale i současným životním stylem. Kulturní život města je pestrý. Místní galerie pořádají řadu zajímavých výstav, koncertuje tu řada renomovaných řeckých i zahraničních umělců. Athéňané se večer rádi baví ve společnosti a noční život je součástí jejich životního stylu. Mnoho barů, diskoték a nočních klubů s tradiční řeckou hudbou je otevřeno až do ranních hodin. V posledních letech byla v souvislosti se zahájením provozu metra zdokonalena místní doprava, přibyla spousta zeleně, vznikly pěší zóny, které spojují památky a obchodní části města. Věřte, že stojí za to Athény navštívit a vychutnat si jejich magickou atmosféru.
Transfer z letiště do centra města asi 30 minut.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Pět historicky nejdůležitějších míst - lokalit Five of history's most important places The 'Mountain of God' or Ol Doinyo Lengai - is part of the Great Rift Valley in Eastern Africa The Mountain of God or Ol Doinyo Lengai - is part of the Great Rift Valley in Eastern Africa... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.