Hotel Sokol Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kréta, Plakias
Ubytování Hotel Sokol Resort****
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 21 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, odpolední občerstvení u bazénu, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00-22.00). Bohatý výběr pro vegetariány a vegany.

Popis ubytování

UbytováníRenovované dvoulůžkové pokoje superior s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Popis lokality ubytování

V romantické vesničce s rybářským přístavem v krásném zálivu Plakias na ostrově Kréta (Řecko) stráví snad každý dovolenou podle svých představ. Nabízí pulsující život v centru letoviska s mnoha obchody, bary a malebnými tavernami, které vás přivítají domáckou pohostinností a přívětivostí typickou pro toto místo. Letovisko se rozprostírá podél krásné písečné pláže, kde si budete moci zaplavat v jiskřivě čistém moři, nádherné koupání najdete i na proslulé písečné pláži Damnoni mezi skalami s malými jeskyňkami a tichými opuštěnými zákoutími, jako stvořenými k opalování a plavání. Středisko, které je obklopeno majestátními horami a divokou přírodou, je rovněž výborným výchozím bodem pro výlety do vnitrozemí, kde stojí za návštěvu horské vesničky, v nichž se dodnes udržují prastaré tradice.

Program zájezdu

Popis

Příjemný hotelový komplex v blízkosti nádherné písečné pláže Damnoni Bay se skládá z hlavní budovy a několika dalších vedlejších budov umístěných v pěkné zahradě, odkud se klientům nabízí krásný výhled na celou zátoku se sytě modrým křišťálovým mořem. Nádherné koupání najdete na proslulé pláži Damnoni, která je vzdálená příjemnou procházkou 350 m (lze využít i hotelový minibus), kde jsou lehátka se slunečníky zdarma a najdete zde i bohatou nabídku vodních sportů za poplatek. Několikrát denně sem připlouvá menší loď, lze tedy navštívit i blízké pláže v Preveli nebo v 3 km vzdáleném letovisku Plakias. Nově renovovaný hotel nabízí vstupní halu s recepcí, Wi-Fi připojení v celém areálu hotelu zdarma, restauraci, terasu s venkovním posezením, bar u bazénu, kde si můžete vychutnat osvěžující drink a bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Pobyt si také můžete zpestřit příležitostnými denními i večerními programy, sportovně zaměření klienti mohou využít nabídku trekkingu v okolních horách, canyoningu, safari na džípu nebo čtyřkolkách, cyklistiku a horolezectví. Autem nezapomeňte navštívit největší archeologické naleziště na Krétě v Gortyně, druhý největší mínojský palác Faistos, nebo pláž v Malale, kterou proslavili stoupenci hippies. Hotel s kvalitními službami v krásném zálivu Plakias obklopený majestátními horami s okolní panenskou přírodou, která jakoby zázrakem zůstává nedotčena doporučujeme klientům, kteří si chtějí užít dovolenou v tradičním řeckém prostředí, poznávat krásy ostrova s návštěvou horských vesniček a zaplavat si v jiskřivě čistém moři.

Doprava

Doprava na Krétu je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Smartwings.Předpokládaný letový řád (místní časy):7 nocí:Brno - Heraklion 04:55-08:25, Heraklion - Brno 09:15–12:00Praha - Heraklion 04:55-08:45, Heraklion - Praha 09:30-11:25Ostrava - Heraklion 12:20-15:55, Heraklion - Ostrava 16:40-18:2010/11 nocí:Brno - Heraklion 11:50-15:20, Heraklion - Brno 09:15-12:00 (odlet ve středu, návrat v sobotu)Brno - Heraklion 04:55-08:25, Heraklion - Brno 16:05-17:50 (odlet v sobotu, návrat ve středu)Praha - Heraklion 04:55-08:45, Heraklion - Praha 9:30-11:25Ostrava - Heraklion 12:20-15:55, Heraklion - Ostrava 16:40-18:20Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg a jedno příruční zavazadlo do 8 kg.Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm.Rozměry příručního zavazadla - max. 55x45x25 cmSdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Příplatky

Jednolůžkový pokoj: 1 820 Kč/nocTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.