Jo-An Palace

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kréta, Rethymno
Název ubytování Jo-An Palace
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 16 040 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Tento tradiční hotel je vhodný pro klienty, kteří vyhledávají aktivní dovolenou. Díky výhodnému umístění v centru města Rethymno je možné navštívit romantické uličky plné kaváren, barů, restaurací a obchůdků. Příjemnou procházkou se dostanete na pláž s pozvolným vstupem do moře, díky kterému je zde vhodné koupaní i pro nejmenší klienty. Hotel prošel v roce 2019 velkou rekonstrukcí.
 

Popis ubytování

Popis hoteluvstupní hala s recepcí; restaurace; bar; bazén se sladkou vodou na střeše hotelu (lehátka a slunečníky zdarma); 2 výtahy; Wi-Fi (zdarma); kavárna;Popis pokojeDvoulůžkový pokoj, Promo, Výhled zahrada

individuálně ovládaná klimatizace;
TV se satelitním příjmem;
trezor (za poplatek);
telefon;
Wi-Fi (zdarma);
koupelna/WC (vysoušeč vlasů);
lednička;
žehlička (na vyžádání);
Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení)

Dvoulůžkový pokoj, Výhled zahrada: větší pokoj než pokoj Promo, dětská postýlka na vyžádání (zdarma), župan a pantofle, set pro přípravu čaje a kávy, balkon se stolkem a židličkami;Popis plážepísčitá; lehátka a slunečníky za poplatek;Sportovní aktivity zdarmanepravidelné večerní programy;StravaPolopenze: 

Snídaně a večeře formou bufetu;Oficiální kategorie4 hvězdičky;PoznámkaV Řecku je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Popis lokality ubytování

pláže: 1000 m;
letiště: 90 km Heraklion / 67 km Chania;
centra: 0 km v centru;
nákupních možností: 0 m v okolí hotelu;Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.