Myconian Kyma

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko
Název ubytování Myconian Kyma
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 34 006 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Mykonian Kyma = design na kopci ve městě Mykonos. Centrum Mykonosu se svými slavnými větrnými mlýny a nočními kluby je vzdálené jen 1 km. V centru najdete také celou řadu restaurací, taveren a místních obchodů. Mykonos zvaný řecká Ibiza je známá svým nočním životem, nekončícími představeními a krásnými písečnými plážemi, které svádějí k lenivé relaxaci. Přístav Mykonos je 3 km daleko. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 3,5 - 4 hodiny (délka převodu závisí na trajektovém připojení). 

Pláž
Nejbližší pláž je vzdálená cca 1 km. Lehátka a slunečníky (za poplatek cca 10-15 EUR).

Vybavení
Recepce (24 h), hlavní restaurace, 5 bazénů, lehátka a slunečníky u bazénu, sluneční terasa, bar u bazénu, soukromé parkoviště. Za poplatek: prádelna, kosmetický salon, masáž.

Pokoje
Hotel Myconian Kyma nabízí: 52 luxusních pokojů a 29 moderních apartmánů - zařízených v typických bílých barvách ostrova a ve stylu kykladské architektury (kombinace přímek a zaoblených tvarů). V každém pokoji a apartmánu je koupelna s WC (sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů, pantofle, bezplatné toaletní potřeby), klimatizace, lednička, satelitní TV, žehlička, trezor, minibar, kávovar (Nespresso Machine). Hotel nabízí následující typy pokojů a apartmánů:
Dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje (26 m²)
Apartmán typu Junior Suite (28 m² - 30 m²) - s výhledem na moře, s výhledem na moře a zapadající slunce a venkovní vířivku, s výhledem na moře a soukromým bazénem
Apartmán typu Mediterranean Suite  se soukromám nekonečným bazénem (80 m²)

Strava
Snídaně formou bufetu.

Sport a zábava
Každodenní živá hudba, moderní SPA centrum (Satori Thalasso SPA), fitness centrum s posilovnou a tělocvičnou.

Internet
Vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu zdarma v celém hotelu.

Místní kategorie
*****

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.


Webové stránky
https://www.myconiankyma.gr/

Náš názor
Hotel Myconian Kyma = jeden z nejlepších hotelů na ostrově. Moderní design, profesionální služby, výborná káva - to vše přispívá k luxusnímu odpočinku v Myconian Kyma. Ideální místo pro romantickou dovolenou pro dva.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen první
Odlet z Polska. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety. Předposlední den vystěhování z hotelu na Mykonosu, přejezd na Santorini. Ubytování v hotelu a přenocování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu na konci posledního hotelového dne, transfer na letiště, návrat do Polska.CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště a a přístav - hotel - přístav, trajektové přepravy Santorini - Mykonos - Santorini, 7 dnů v hotelu (6 na Mykonosu, 1 na Santorini - hotely *** a **** se snídaní - první nebo poslední den v závislosti na letovém řádu), ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu vybraného hotelu, péči polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu uvedeno jinak) a osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Řecka.JinéMYKONOS - obecné informace

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Úřední jazyk
řečtina

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. 

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují po celém Řecku.

Mykonos je ostrov v Egejském moři, patřící do souostroví Kyklad. To, co ho odlišuje od ostatních řeckých ostrovů, je jedinečný kosmopolitní charakter tohoto místa. Elegantní kluby, luxusní hotely, příjemná atmosféra ... Mykonos nikdy nespí! Právě zde se až do úsvitu konají bláznivé večírky s hudbou nejpopulárnějších DJ z celého světa. Celek doplňují krásné písečné pláže obklopené tyrkysovým mořem. Co zde musíte vidět, jsou větrné mlýny - vitrína Mykonos a "Malé Benátky" - historické, středověké domy, záhadně rostoucí přímo od moře.

Město Mykonos
Hlavní město ostrova a jeho skutečné srdce bije nepřetržitě. Úžasný labyrint kamenných ulic, kde najdete spoustu restaurací, taveren, obchodů, barů a klubů. Ztráta toto místo je jedinečné.

Vrissi
Nachází se na kopci, kousek dál od centra Chory, ale stále v docházkové vzdálenosti, místo s rozsáhlou hotelovou základnou na velmi vysokém standardu.

Agios Stefanos
Trochu lenivé místo ideální pro opalování během dne. Velmi pěkná pláž, trochu přeplněná, se zlatým pískem. Dobré spojení s městem Mykonos a přístavem.

Paradise beach
Nejoblíbenější, dobře vyvinutý plážový klub během dne a sousední největší klub na Mykonosu - Cavo Paradiso. Několik tisíc lidí tančí na hudbu největších celebrit až do úsvitu!

Tropicana Beach
Plážový klub pro mladší, zde začíná zábava v 16:30 a je perfektním začátkem celonočního šílenství.

Pláž Paraga
Jedna z nejoblíbenějších pláží na Mykonosu, odkud je výhled na sousední ostrov Delos. Klidná hudba pro odpočinek a relaxační atmosféra přispívají k blažené relaxaci. Míato často navštěvované nudisty.

Pláž Elia
Jedna z největších pláží, populární zejmína mezi LGBT komunitou, která ve velkém počtu navštěvuje Mykonos. Mykonos je považován za velmi pohostinné a tolerantní místo pro každého, kdo zde chce strávit svou nezapomenutelnou dovolenou.

Pláž Psarou
Pláž oblíbená mezi turisty a celebritami, kde jsou zakotveny jejich exkluzivní jachty. Krásné scenérie, tyrkysová voda a vodní sporty ideální pro aktivní odpočinek.

Odlety: Varšava. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozkladySezónnostHlavní turistická sezóna trvá v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.