Porto Carras Meliton

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Chalkidiki, Porto Carras
Název ubytování Meliton Thalasso & Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 16 550 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování polopenze formou programu Dine around, možnost dokoupení all inclusive

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduPojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.PolohaHotel Porto Carras Meliton se nachází přímo u průzračně modrého moře s pěknou dlouhou pláží a několika malými přírodními zátokami, na prostředním výběžku poloostrova Chalkidiki, Sithonii, asi 2 kilometry od městečka Neos Marmaras, kam mohou klienti dojet autobusem anebo využít kyvadlové lodní dopravy s odjezdem každou hodinu.Vybavení hoteluněkolik restaurací, pool bar, bar na pláži,klenotnictví, minimarket, půjčovna aut, bankomat,známé 18jamkové golfové hřiště a marina s jachtami a plachetnicemiRelaxace & WellnessSpa & Thalassoteraphy centrum s krytým bazénem s mořskou vodou, lázeňským bazénem s vysokým stupněm slanosti mořské vody, dvěma fitness centry a širokou nabídkou wellness služeb včetně sauny, parní lázně a kosmetického ošetřeníInternetové stránky hoteluwww.portocarras.comFirst minutePlatí do vyprodání, podmínkou je doplatek plné ceny zájezdu nejpozději do 8.5.2023.

Popis lokality ubytování

Obecný popisLuxusní areál Porto Carras se nachází na prostředním výběžku poloostrova Chalkidiki - Sithonii - asi 2 kilometry od městečka Neos Marmaras. Krásný rekreační komplex u moře, zasazený v olivovém háji o celkové rozloze 475 tisíc m², nabízí svým návštěvníkům sportovní vyžití i zábavu. Je tu známé 18jamkové golfové hřiště, marina s plachetnicemi, potápěčské centrum, tenisové kurty, půjčovna horských kol, hřiště na volejbal, basketbal, fotbal a stolní tenis. V Porto Carras lze zajistit i projížďku na koních. Součástí areálu jsou obchody, restaurace, bary, kasino a divadlo. Spojení po areálu zajišťuje vláček, do 2 kilometry vzdáleného městečka Neos Marmaras mohou klienti dojet autobusem anebo vodním taxi.
Pobytové zájezdy a relaxace

Komplex Porto Carras nabízí také relaxační pobyty: Wellness služby včetně sauny, vnitřního bazénu, kadeřníka, aerobiku, masáže či kosmetiky. Lze také absolvovat několikadenní speciální programy.
Transfer z letiště asi 1 hodinu a 45 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.