Porto Demo Boutique

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Korfu, Agios Georgios Pagon
Název ubytování Porto Demo Boutique
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 10 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel 4* kategorie patří dle nášho názoru spíš do kategorie 3*+, čemu odpovídá taky jeho příznívá cena. Vhodný pro mladou klientelu.

Popis stravování

Viz program all inclusive.

Popis ubytování

Druh ubytováníJuniorsuita, Dvoulůžkový pokojDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hotelu100 pokojů v 6 budovách, vstupní hala s recepcí, lobby bar, restaurace. Venku bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu.Popis All InclusiveSnídaně, oběd a večeře formou bufetu Lehký snack během dne  Káva a zákusky (16.00-18.00) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.30–22.40 hod.)Popis pokojůDRX: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, telefon, TV/sat., lednička, trezor, set na přípravu čaje / kávy, balkon nebo terasa. DRXSV: viz DRX, výhled moře. JSSV: viz DRXSV, prostornější. JSPP: viz JSSV, sdílený bazén.

Popis lokality ubytování

PlážDlouhá, písečná pláž Agios Georgios s pozvolným vstupem do moře cca 200 m od hotelu. Přístup stezkou nebo bezplatným hotelovým autobusem. Lehátka a slunečníky za poplatek.PolohaHotel ve svahu, postaven v typickém středomořském stylu, umístěn v klidné lokalitě, cca 200 m od turistického centra s restauracemi, bary a obchody se suvenýry a dalšími nákupními možnostmi. Hlavní město Kerkyra cca 30 km (spojení linkovým busem), letiště cca 30 km.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.