Řecko - Chalkidiki - Fourka - hotel Akropolis

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko
Název ubytování Akropolis***
Typ ubytování Studia
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 12 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha: komplex prostorných studií a apartmánů nacházející se ve svahu s krásným výhledem na letovisko Fourka, záliv s písečnou pláží a moře. Centrum letoviska je vzdáleno přibližně 1 km, to znamená 10-15 minut chůze.


Pláž: široká písečná pláž s malými, barevnými oblázky vzdálena cca 200 m (4 minuty chůze), lehátka a slunečníky na pláži (slunečníky a lehátka k dispozici bezplatně za konzumaci v plážovém baru – očekává se objednání min. jednoho nápoje dopoledne a jednoho nápoje odpoledne), možnost využití vlastních slunečníků.


Náš názor: perfektní destinace pro všechny věkové kategorie, zejména rodiny s dětmi, animační a sportovní programy, v červnu a září doporučujeme také v programu 55+.

Popis dopravy:
z Brna nebo z Ostravy

Popis stravování

Vlastní nebo za příplatek polopenze (řecká i mezinárodní kuchyně), snídaně na způsob bufetového stolu, večeře je servírovaná a sestává z hlavního chodu, salátu a dezertu (ovoce nebo sladký dezert). Možnost objednání samostatných snídaní nebo samostatných večeří. Možnost zajištění obědů formou rychlého občerstvení v plážovém – výběr z: hot-dog, toast, souvlaki s hranolky a zeleninovou přízdobou nebo gyros v pitě. Součástí zakoupeného oběda je možnost bezplatného užívání lehátek a slunečníků na pláži.

Popis ubytování

Ubytování: studia pro 2-3 osoby a apartmány pro 4 osoby (některé s možností přistýlky) se dvěma ložnicemi s vlastním soc. zařízením (sprcha, WC), kuchyňským koutem (vařič, lednička...), balkónem nebo terasou, Wi-Fi, SAT-TV a rychlovarnou konvicí. Možnost klimatizace za příplatek 5,- Euro/studio/apartmán a den.


Vybavení: Recepce, restaurace, velký bazén, dětský bazén/brouzdaliště, vířivka, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), bar u bazénu, velká terasa pro slunění, beach-volejbalové hřiště, šipky, stolní tenis, stolní fotbal, kulečník, dětské hřiště s houpačkami a průlezkami (vše k dispozici zdarma). Ubytovatel zajišťuje zakoupení balených vod v areálu hotelu, dále také možnost zapůjčení motorek a automobilů a nabídku fakultativních výletů. Náš delegát je k dispozici přímo v hotelovém komplexu.


V komplexu působí česky mluvící animátor (červenec, srpen) zajišťující bezplatně cvičení, programy pro děti i dospělé, dětský klub, aquaerobik, sportovní utkání, petanque a další programy v areálu aparthotelu, i na pláži. Akropolis má nově vlastní plážový bar s Wi-Fi, lehátky a slunečníky (za konzumaci), včetně nabídky jídel (club sendvič, souvlaki, saláty…), převlékárny a toalet.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.