Selfie pod Akropolí

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Athény
Název ubytování Selfie pod Akropolí
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 15 675 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Tříhvězdičkové hotely - 3 noci.
Hotely se obvykle nachází mimo center měst.
Pokoje: dvoulůžkové a třílůžkové (možnost přistýlky), všechny s koupelnou, WC a klimatizací.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramAtény - hlavní město Řecka • starověká Akropole • Národní archeologické muzeum - jedno z nejdůležitějších muzeí světa • plavba na Saronské ostrovy • Hydra - ostrov oslů • Poros - nejmenší z ostrovů souostroví • Aigina - ostrov pistácií

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Atén v Řecku. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu návštěva Národního archeologického muzea, jednoho z nejdůležitějších na světě. V muzeu se nachází poklady kykladského, minojského, mykénského a klasického umění. Mezi nejcennější exponáty muzea patří posmrtná maska krále Agamemnona objevena Schliemannem, fresky z Théry, bronzová socha Poseidona, řecké sochy a keramika. Během prohlídky města uvidíme střídání stráží u parlamentu, Panathénajský stadion, Chrám Dia Olympského. Transfer do hotelu, ubytování a přenocování.

Den 2
Po snídani návštěva Atén: kopec Akropolis s ruinou Parthenonu, Erechtheionem, monumentální vstupní bránou zvanou Propylaje a Muzeum Akropole. Následně projdeme starověkou řeckou agorou, která byla od 6. století př. n. l. centrem politického života v Aténách. Uvidíme slavný Hephaestův chrám a Attalovo sloupořadí. Následně se vydáme na procházku po Place - kdysi nejstarší řemeslnické čtvrti a dnes nejromantičtější části hlavního města Řecka. Pro zájemce řecký večer (za poplatek cca 35 EUR). Návrat do hotelu, přenocování.
 
Den 3
Snídaně. Tento den se vydáme na plavbu, abychom poznali nádherné řecké ostrovy patřící Saronským ostrovům. Dostaneme se do Hydry, kde je zakázán automobilový provoz a v přístavu vítají návštěvníky osli. Na ostrově se lze projít úzkými uličkami, kde kvetou krásné popínavé rostliny Bugenvilee. Hydra již dlouhá léta přitahuje světově proslulé umělce, např. Leonard Cohen zde měl svůj dům. Následně se vydáme na Poros - nejmenší navštívený ostrov, kde lze volný čas využít k procházce malebnými uličkami plnými taveren. Téhož dne doplujeme také k Aigině - největšímu Saronskému ostrovu, který je mnohými nazýván ostrovem pistácií. Návrat do přístavu v Athénách a transfer do hotelu.

Den 4
Po snídani transfer na letiště a odlet do Polska.

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet letadlem do Atén, letištní taxy, transfer: letiště - hotel - letiště, ubytování (3 noci v Aténách), stravování: snídaně (3) a za příplatek večeře (2, bez večeře v den řeckého večera), služby polského průvodce/delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, služby místních průvodců, fakultativní výlety, další jídla a jiné osobní výdaje. Orientační cena účasti v celém programu - cca 98 EUR/os., fakultativní výlety (pro zájemce): Atény v noci - cca 30 EUR/os., řecký večer - cca 35 EUR/os. Žáci a studenti jsou povinni mít s sebou studentský průkaz.
 
UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 5-9 EUR/pokoj/týden. Poplatek je povinný a hradí se u průvodce nebo na recepci při ubytování. Výše pobytové taxy závisí na standardu hotelu: hotel 2* - 0,5 EUR/pokoj/noc, hotel 3* - 1,5 EUR/pokoj/noc, hotel 4* - 3 EUR/pokoj/noc.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace o Covid-19 a podmínky vstupu do Řecka.

Název zájezdu v polském jazyce: Selfie pod Akropolem
Kód zájezdu: ACBTip z okolí
Pět historicky nejdůležitějších míst - lokalit Five of history's most important places The 'Mountain of God' or Ol Doinyo Lengai - is part of the Great Rift Valley in Eastern Africa The Mountain of God or Ol Doinyo Lengai - is part of the Great Rift Valley in Eastern Africa... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.