Star Beach

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kréta, Hersonissos
Název ubytování Star Beach
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 18 428 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotelový komplex Star Beach se skládá z několika dvoupatrových budov, které jsou umístěny v krásné udržované zahradě. Přímo před hotelem se nachází písečná pláž, přístupná přes vodní park. Ten nabízí skvělé vyžití pro děti, stejně jako zábavní park, který se nachází u hotelu. Můžete navštívit také velké množství kaváren, barů, restaurací a obchůdků v letovisku Hersonissos, které se nachází nedaleko hotelu. Star Beach doporučujeme hlavně těm, kteří chtějí zažít aktivní dovolenou a rodinám s dětmi.Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Popis ubytování

Popis hoteluvstupní hala s recepcí; hlavní restaurace; hlavní bar; bar u bazénu; bar na pláži; 2 tematické restaurace (řecká, asijská); Wi-Fi (zdarma); bazén se sladkou vodou (lehátka, slunečníky a osušky zdarma); dětský bazén; dětské hřiště; miniklub (pro děti 4–12 let); minimarket; obchod se suvenýry; vodní a zábavní park (pro klienty hotelu přístupný v čase 11.00–18.00); bankomat; šíša bar; minimarket; obchod se suvenýry;Popis pokojeStandardní pokoj (annex)

individuálně ovládaná klimatizace;
vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC);
telefon;
trezor (zdarma);
TV se satelitním příjmem;
Wi-Fi (zdarma);
lednička;
kávovar;
balkon nebo terasa;
dětská postýlka na vyžádání (zdarma);
ubytování mimo hlavní areál hotelu;
Ubytování za příplatek

Rodinný pokoj – 2 místnosti;
Rodinný pokoj Superior – 2 prostornější místnosti;
Standardní pokoj/ Standardní pokoj s výhledem na moře – stejné vybavení jako standardní pokoj, v hlavním hotelovém areálu;Popis plážepísčitá; lehátka, slunečníky a osušky zdarma (za vratnou zálohu 10 EUR/kus);Sportovní aktivity zdarmaminifotbal; basketbal; fitness; animační programy; večerní programy; vodní park a zábavní park (11.00–18.00); plážový volejbal;Sportovní aktivity za příplatekvodní sporty na pláži; SPA centrum; bungee jumping; VIP zóna aquaparku (poplatek cca 30 EUR/osoba);Strava v ceněAll Inclusive:; Hlavní restaurace: 7.30–10.00 snídaně formou bufetu, 13.00–14.30 oběd formou bufetu, 18.30–21.30 večeře formou bufetu. U snídaně filtrovaná káva, čaj, džus, voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno; Taverna: 8.00–10.00 snídaně formou bufetu, 12.30–14.30 oběd formou bufetu, 18.30–21.30 večeře formou bufetu. U snídaně filtrovaná káva, čaj, džus, voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno, rezervace nutná předem; Asijská restaurace: 18.30–21.30 večeře formou bufetu, rezervace nutná předem; Lobby bar: 15.00–23.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (rozlévané, místní výroby), 16.30–17.30 filtrovaná káva, čaj, zákusky; Bar u bazénu: 10.00–24.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (rozlévané, místní výroby), filtrovaná káva, čaj, 10.00–18.30 lehké občerstvení; Bar u bazénu se skluzavkami: 10.00–18.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, lehké občerstvení; 2 bary na pláži: 10.00–18.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (rozlévané, místní výroby), filtrovaná káva, čaj; Upozornění: U večeře je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy a místa se mohou změnit.;

Popis lokality ubytování

pláže: 50 m; letiště: 25 km Heraklion; centra: 1.5 km; nákupních možností: 0 m v hotelu;Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.