Studia Archodia

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kos, Kefalos
Ubytování Studia Archodia
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 14 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování Vlastní: Vlastní strava nebo v místních tavernách v příznivých cenových relacích.Snídaně: Za příplatek možnost dokoupení servírované anglické snídaně.

Popis ubytování

UbytováníDvoulůžková studia s možností 1 přistýlky, klimatizace (5 eur/ den – nutno hlásit předem), lednice, kuchyňský kout, Wi-Fi, sejf (10 eur/týden), fén, koupelna a balkon nebo terasa s bočním výhledem na moře.

Popis lokality ubytování

Hlavní středisko na západě ostrova Kos (Řecko) si dodnes uchovalo tradiční řeckou atmosféru. Vyhlášené jsou kilometry dlouhých písečných pláží s pozvolným vstupem do vody a se širokou nabídkou vodních sportů. Za návštěvu také rozhodně stojí staré město Kefalos, které bylo kdysi prvním hlavním městem ostrova. Z této oblasti pochází i slavný, velmi aromatický tymiánový med, který si můžete zakoupit v místních obchůdcích. Další kulinářské zážitky na vás čekají v tradičních tavernách - vyhlášené jsou přístavní rybí taverny, které jsou domorodci považovány za nejlepší na ostrově.

Program zájezdu

Popis

Pěkná studia v malebném letovisku Kefalos (Řecko, Kos) se nachází 300 m od krásné písečné pláže místy s oblázky. V blízkosti studií se nachází obchůdky a restaurace, ale také půjčovna aut a skútrů v případě, že se rozhodnete poznávat nejkrásnější pláže ostrova Kos (např. Paradise beach, Camel beach, Sunny beach, aj.) nebo původní řecké vesničky. Ke studiím patří bazén se slunečníky a lehátky zdarma. V baru si můžete vychutnat váš oblíbený osvěžující drink. Sportovně založení klienti ocení širokou nabídku vodních atrakcí na pláži, milovníci historie pak mohou zavítat do nedalekého starého Kefalosu, který byl prvním hlavním městem ostrova Kos. Doporučujeme všem, kteří hledají klid, výborné koupání a původní řeckou atmosféru.

Doprava

Doprava na Kos je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Smartwings. Předpokládaný letový řád (místní časy):Praha - Kos 04:50 - 08:35, Kos - Praha 09:20 - 11:15Brno - Kos 12:25 - 15:55, Kos - Brno 23:35 - 01:15+1 denOstrava - Kos 19:15 - 22:45, Kos - Ostrava 16:45 - 18:25Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg a jedno příruční zavazadlo do 8 kg.Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm.Rozměry příručního zavazadla - max. 55x45x25 cm.Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Příplatky

jednolůžkové studio (os/noc) - 570 Kčservírovaná anglická snídaně (os/noc) - 220 KčZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.