The Romanos, a Luxury Collection Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Peloponés, Costa Navarino
Název ubytování The Romanos a Luxury Colleciton Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 30 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří

Popis ubytování

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezduPojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.PolohaThe Romanos, a Luxury Collection Resort je součástí resortu Costa Navarino, nachází se na jihozápadní části Peloponésu, přímo u nádherné písečné pláže. Od letiště v Kalamatě je vzdálený 45 kilometrů.Vybavení hotelurestaurace, à la carte restaurace, taverna, kavárna,několik barů, bohatá sportovní nabídka areálu Costa Navarino,dvě 18-jamková golfová hřiště, golfový obchod,holičství a kadeřnictví, heliportRelaxace & Wellnessexkluzivní lázeňské centrum Anazoe Spa, terapeutické procedury s olivovým olejem, ledová jeskyně, mlžná sprcha, ROMANOS Health Club wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem, jacuzzi, saunou a posilovnouInternetové stránky hoteluwww.romanoscostanavarino.com

Popis lokality ubytování

Obecný popisCosta Navarino je luxusní areál v oblasti Messinia na jihozápadě Peloponésu, v místech s 4 500 let dlouhou historií, dosud nedotčených masovou turistikou. Je situován okolo zálivu s téměř kilometr dlouhou písečnou pláží, poblíž členitého pobřeží Peloponésu s malými zálivy, chráněnými skalisky. V krajině, porostlé po staletí olivovníky a vinicemi, se nachází řada pozůstatků z mykénské doby, ruiny klasických starověkých chrámů, středověké hrady a byzantské kostely.
Vzdálenost od správního centra Messinie, města Kalamata, je asi 45 kilometrů, od Athén ho dělí 250 kilometrů. Do nejbližšího přístavního městečka Pilos, vzdáleného 14 kilometrů a vesničky Gialova v dosahu 6 kilometrů je autobusové spojení.
Moderní komplex na Peloponésu je postupně rozšiřován v souladu s ekologickými hledisky, aby nebyla porušena místní příroda. Ve snaze o zachování krajinného rázu bylo přesazeno na 16 000 olivovníků, včetně staletých stromů. Hlavní filosofií komplexu Costa Navarino je vytvoření ideálního místa pro rekreaci, sport a zábavu s ohledem na místní flóru a faunu tak, aby jeho návštěvníci trávili dny odpočinku v souladu s přírodou. V pečlivě upraveném areálu se spoustou zeleně byly dosud vybudovány dva hotely The Westin Resort a The Romanos Luxury Collection Resort, třetí hotel se aktuálně ve výstavbě a v roce 2023 by měl přibýt čtvrtý.
Transfer z Athén asi 3 hodiny
Transfer z Kalamaty asi hodinuTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.