Vantaris Blue

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Kréta, Georgioupolis
Název ubytování Vantaris Blue
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 15 640 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně, večeře formou bufetu, možnost dokoupení programu all inclusive (restaurace v sesterském hotelu Vantaris Palace).

Popis ubytování

Druh ubytováníDvoulůžkový pokoj, MezonetDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hoteluHotelový komplex ze 4 budov, veskeré společenské postory - recepce, restaurace k využití v sesterském hotelu Vantaris Palaca (vzdálenost cca 450 m). Venku bazén, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma.Sportovní vyžitíVše v sesterském hotelu Vantaris Palace. Za poplatek: tenis, sauna, jacuzzi, vodní sporty na pláži, fitnes, plážový volejbal.Popis All Inclusive-snídaně, oběd a večeře formou bufetu-snack (11.00-17.00 hod.)-nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (11.00 -24.00 hod.)-káva, čaj a zákusek (15.30-17.00 hod.)Popis pokojůDRPP: koupelna, WC, vysoušeč vlasů, lednička, trezor za poplatek, TV/sat., telefon, terasa, privátní bazén.MS: viz. DRPP, není privátní bazén, ložnice v patře.

Popis lokality ubytování

PlážPísečná pláž cca 350 m od hotelu (přes pobřežní komunikaci), lehátka a slunečníky za poplatek.PolohaHotelový komplex v klidné poloze cca 100 km západně od letiště Heraklion a 50 km východně od letiště CHania. Vesnička Georgioupolis cca 3 km, v okolí několik obchodů, restaurací. Dobré spojení s městem Rethymno.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.