Vila Margharita

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Řecko, Korfu, Barbati
Ubytování Vila Margharita
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 13 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Vlastní. Během pobytu je možno si zajistit servírované večere (předkrm, hlavní jídlo, dezert - cca 13 EUR/den), nebo polopenzi (kontinentální snídaně a servírované večeře - cca 18 EUR/den). Restaurace se nachází cca 350 metrů od vily Margharita.

Popis ubytování

VybaveníSoučástí vily Margharita je bazén s dětskou částí, sluneční terasa a lehátka. Vila nabízí zdarma Wi-Fi připojení v areálu domu.UbytováníDvoulůžková studia s možností přistýlky (rozkládací lehátko) jsou vybavena odděleným kuchyňským koutem s ledničkou, vařičem a základním nádobím pro vaření a stolování, koupelnou se sprchovým koutem a WC, balkonem s krásným výhledem na moře. V pokojích je možnost klimatizace za poplatek.Sport a zábavaNa pláži je promenáda s kavárničkami a tavernami. Je zde velká nabídka vodních sportů a také možnost zapůjčení lodičky, kterou můžete objet jednu z nejzajímavějších a nejvyhledávanějších oblastí ostrova.

Popis lokality ubytování

PolohaNa úpatí nejvyšší hory Pantokrator se nachází vila Margharita obklopena zahradou. Asi 250 metrů pod vilou se rozkládá slavná oblázková pláž Golden Beach. V okolí naleznete i několik malých romantických pláží ve skalách. Letovisko Barbati je vhodným místem pro strávení klidné dovolené uprostřed krásné přírody.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.