Dovolená na míru - Diana Dea Lodge

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Réunion, Sainte-Anne, Chemin Helvetia
Název ubytování Diana Dea Lodge
Typ ubytování Classic
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 42 370 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Diana Dea Lodge **** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámVe výšce kolem 600 metrů nad mořem se nachází hotel Diana Dea Lodge, který skýtá široké možnosti pro prožití příjemné dovolené a dokonale splývá s okolní přírodou.
Menší resort nabízí kvalitní služby, gurmánskou restauraci, ubytování v komfortních pokojích či suitě a mnohé další. V prostředí přírodní rezervace a bývalé lovecké oblasti se vám naskytnou výhledy na Indický oceán i na okolní svěží přírodu.
Geografická poloha je ideální primárně k objevování Belouvského lesa, oblasti Salazie, místní vesnice v Hellburg a stejně tak můžete navštívit i vulkanickou oblast nebo oblast Takamaka s vodopády.
K obohacení celého pobytu můžete využít i služby hotelových lázní, bazén či výlety do přírody i za kulturou. Tento zájezd je ideální kombinací aktivní dovolené a odpočinku na Reunionu.Zájezd Vám připravíme na klíčSpecialista na Reunion – cestovní kancelář Deluxea
V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Reunion se specializujeme od našeho založení v roce 1995 a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Reunion opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.
Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).Kategorie a vybavení pokojůHosté se mohou ubytovat v pokojích dvou kategorií (Classic a Privilege), které nabízejí dostatek prostoru i komfortu. Nejen novomanželům je určena suita Honeymoon.
Pokoje jsou velmi pohodlné a zajistí vám bezstarostný pobyt, disponují balkonem či terasou a slibují úžasné výhledy na oceán, přírodu a divoké jeleny, kteří se v této oblasti hojně vyskytují.Pláž a mořeHotel Diana Dea Lodge nemá vlastní pláž, neboť je součástí přírodní rezervace. Hosté hotelu to ale k mořskému pobřeží nebudou mít daleko.Gastronomie a hotelové restauraceRestaurace Diana Dea je otevřena přírodě i panoramatickým výhledům na Indický oceán. Šéfkuchař se svým týmem tu připravuje pokrmy, které spojují ty nejlepší místní produkty s kořením a chutí ostrova. Pochutnáte si zde na specialitách Réunionu, jako jsou Chou coco, Chouchou, sladké brambory, cambar, Bourbon vanilka a nechybí ani výběr toho nejlepšího z Francie, například hovězí medailonky, foie gras, atd. Menu je pravidelně obměňováno.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.