Réunion - trekkingový ráj

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Réunion
Název ubytování Réunion - trekkingový ráj
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 59 880 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníSt. Gilles les Bains - Alamanda **
Oficiální web: http://www.alamanda.re

Hellburg - Le Relais des Cimes **
Oficiální web: http://www.relaisdescimes.com/index_en.htm

Cilaos - Vieux Cep ***
Oficiální web: http://levieuxcep.re/en/

La Plaine des Cafres - Les Geraniums **
Oficiální web: https://www.hotelrestaurantlesgeraniums.com/

St. Denis - Juliette Dodu ***
Oficiální web: http://www.hotel-juliette-dodu.com/?lang=en

Mimo těchto hotelů budete ubytováni také v horských chatách s polopenzí (viz program), společné ubytování, popř. za příplatek 2lůžkový pokoj v případě volné kapacity.

Pokud budou uvedené ubytovací kapacity obsazené v době objednávky, bude ubytování zajištěno v podobných kapacitách stejné kvality.

Popis lokality ubytování

PopisZájezd na individuální bázi, tj. určitě se uskuteční, pokud jste 2 spolucestující. Na Réunionu obdržíte veškeré informace k trekkingu a budete mít místní partnerskou CK kdykoliv k dispozici na telefonu. V případě zájmu lze program upravit, zkrátit apod.PolohaDen 1: St. Gilles les Bains
Po příletu zajištěný transfer z letiště do letoviska St. Gilles les Bains, které bývá nazýváno St. Tropez Réunionu. Ubytování v hotelu, odpočinek po letu.

Den 2: Východní pobřeží - Cirque of Salazie (snídaně)
Zajištěný transfer podél východního pobřeží a poté vnitrozemím do horské oblasti Salazie. Cestou budete moci obdivovat bujnou tropickou vegetaci, výhledy do údolí i několik vodopádů. Ubytování a přenocování v Hellburgu. Vaše hlavní zavazadla zůstanou v St. Gilles. Dostatek času k nakoupení jídla pro následující dny v horách. Ubytování v Hellburgu.

Den 3: Hellburg - Belouve (snídaně, večeře)
Brzký budíček a trekking z Hellburg do Belouve (fascinující prales, kde roste např. stromové kapradí a budete si připadat jako v pravěku). Trvání cca 2,5 hodiny, délka 4,8 km, převýšení +500 m. Večeře a přenocování v horské chatě Belouve.

Den 4: Belouve - Caverne Dufour (snídaně, večeře)
Trekking Belouve-Caverne Dufour: trvání cca 6,5 hodiny, délka 10 km, převýšení +980 m. Večeře a přenocování v horské chatě Piton des Neiges refuge.

Den 5: Piton des Neiges - Cilaos (snídaně)
Trekking Piton des Neiges-Cilaos: trvání cca 7-8 hodin, délka 16,8 km, převýšení +591 m/-1860 m. Přenocování v letovisku Cilaos.

Den 6: Cilaos (snídaně)
Volný den v horském městečku Cilaos, které bylo v 19. století založené jako lázeňské díky termálním pramenům. Tyčí se nad ním nejvyšší hora Réunionu Piton de Neiges (3.071 m n.m.). Možnost relaxovat v termálních lázních. Přenocování ve stejném hotelu.

Den 7: Cilaos - Marla (snídaně, večeře)
Trekking Cilaos-Marla: trvání cca 7-8 hodin, délka 7 km, převýšení +1320 m/-912 m. Večeře a přenocování v horské chatě Marla.

Den 8: Marla - Roche Plate (snídaně, večeře)
Trekking Marla-Roche Plate: trvání cca 5-5,5 hodiny, délka 11,7 km, převýšení -720 m/+200 m. Večeře a přenocování v chatě Roche Plate.

Den 9: Roche Plate - Maido, St. Gilles (snídaně)
Trekking Roche Plate-Maido: trvání cca 5 hodin, délka 7,5 km, převýšení +1000 m. Zajištěný odvoz z konce turistické trasy v Mafate zpět do plážového letoviska St. Gilles, kde byly zatím uloženy vaše zavazadla. Přenocování opět v hotelu v St. Gilles.

Den 10: St. Gilles les Bains (snídaně)
Volný program, relaxace na pláži. Přenocování ve stejném hotelu.

Den 11: St. Gilles les Bains (snídaně)
Volný program, relaxace na pláži. Přenocování ve stejném hotelu.

Den 12: St. Gilles les Bains - Volcano (snídaně, večeře)
Vyzvednutí vozu k pronájmu přímo ve vašem hotelu a vyrazíte směrem Pas de Bellecombe (2.400 m n.m.) vstříc vulkanické krajině vulkánu Piton de la Fournaise, která připomíná povrch měsíce. Budete ohromeni přeměnou zeleně lesů ve vyprahlou zem. Večeře a nocleh v chatě Volcano.

Den 13: Volcano (snídaně)
Trekking v kráteru vulkánu: trvání cca 5 hodin, délka 4,8 km, převýšení -700 m/+700 m. Přenocování v La Plaine des Cafres.

Den 14: Saint Denis (snídaně)
Přejezd pronajatým vozem do hlavního města St. Denis. Procházka městským centrem - tržiště, kreolská architektura. Přenocování v hotelu v St. Denis.

Den 15: (snídaně)
Odevzdání vozu na letišti a odlet zpět do ČR.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.