Klenoty Moskvy 2021 - letecky s průvodcem v malé skupině

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Rusko, Střední Rusko, Moskva
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Eurovíkend
Cena za osobu celkem za 19 950 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Program zájezdu

1. den

Odlet z Prahy do Moskvy, transfer do hotelu a ubytování, první seznámení s městem.

2. den

MOSKVA * RUDÉ NÁMĚSTÍ – hlavní náměstí města zapsané na Seznamu památek světového dědictví UNESCO. CHRÁM VASILA BLAŽENÉHO – nejznámější chrám Moskvy. GUM – nejznámější ruský luxusní obchodní dům nacházející se v budově z 19. století je jednou z dominant Rudého náměstí. CHRÁM MATKY BOŽÍ KAZAŇSKÉ – chrám s bohatou minulostí. MAUSOLEUM V. I. LENINA – nejpopulárnější turistická atrakce. HISTORICKÉ NÁMĚSTÍ – mnoho tisíc pozoruhodných exponátů. KREML – několik prohlídkových okruhů, zbrojnice, komplex Chrámového náměstí, Zvon Ivana Velikého, Uspenský chrám, Chrám Zvěstování Panny Marie a několik dalších chrámů. MANÉŽNÍ NÁMĚSTÍ – výhled na Kreml, vodotrysk. CHRÁM KRISTA SPASITELE – největší pravoslavný chrám na světě.

3. den

PAMÁTNÍK PETRA VELIKÉHO – jeden z nejvyšších památníků na světě. NOVODĚVIČÍ KLÁŠTER – opevněný klášter je zapsán na Seznamu památek UNESCO. STÁTNÍ UNIVERZITA – včetně Lomonosovy univerzity. TRETJAKOVSKÁ GALERIE – jedno z nejznámějších muzeí či galerií světa. STARÝ ARBAT – nejslavnější moskevská ulice.

4. den

SERGIE POSAD * TROJICKOSERGIJEVSKÝ KLÁŠTER – památka zapsaná na seznamu UNESCO v městečku Sergie Posad, malebném starobylém městě umělců a dřevořezbářů, nejvýznamnější klášter v Rusku. Večerní přejezd rychlovlakem do Sankt Petěrburgu.

5. den

Transfer na letiště, odlet do Prahy.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.