Dovolená na míru - La Digue Island Lodge

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Seychely, La Digue, Anse La Réunion
Název ubytování La Digue Island Lodge
Typ ubytování Beach Chalet
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 50 700 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

La Digue Island Lodge **** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámHotel La Digue Island Lodge se nachází na La Digue, nejmenším trvale obydleném ostrůvku Seychel. Toto kouzelné místo přenáší návštěvníky zpět v čase, který zde plyne velmi pomalu. Můžete se tu soustředit na skutečně důležité věci ve svém životě. La Digue je ostrovem kontrastů. Spatříte zde svěží zalesněné svahy, oslňující písečné pláže, azurové moře, růžové a šedé žulové útvary a dechberoucí večerní světlo, kterým zapadající slunce den co den zabarví oblohu. La Digue Island Lodge se nachází přímo u pláže Anse Reunion a jen kousíček od světoznámé pláže Anse Source d´Argent, kterou si během návštěvy Seychel rozhodně nesmíte nechat ujít.
Areál hotelu tvoří dřevěné chatky zastřešené palmovými listy, plážový dům a ostře žluté sídlo, tzv. koloniální dům. Vše je rozeseto po klidné exotické zahradě plné palem, stromů takamaka a pestrobarevných květin. Pár kroků od chatičky se Vám otevře pohled na pláž a tyrkysové moře. V dálce uvidíte obrysy sousedního ostrova Praslin. Doporučujeme Vám ubytování v plážových chatkách jen kousek od pobřeží. O stravování se Vám postarají dvě hotelové restaurace a několik uvolněných barů. V hotelu nechybí bazén, lázně a samozřejmě ani profesionální potapěčské centrum.
Pokud zatoužíte vyrazit mimo hotel a poznávat La Digue, není nic jednoduššího než nasednout na kolo nebo se vydat na pěší výlet. Hned za zatáčkou se rozkládá jediné městečko na ostrově, La Passe. Nejezdí zde auta a život plyne pomaleji, než jsme zvyklí. Toto jedinečné prostředí společně s pohodlím a vynikajícím servisem hotelu Vám dávají záruku, že během dovolené opravdu vypnete a odpočinete si od každodenních stereotypů. Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníLa Digue Island Lodge je jedním z nejpohodlnějších hotelů na La Digue. Doporučujeme hlavně ubytování v chatkách na pláži nebo v zahradě. Užijete si soukromí vlastního domečku s terasou. Hotel je skvělý i pro rodiny, protože zde pohodlně ubytujete 2 dospělé a 2 děti. Poloha v rámci ostrova je také ideální. Jedná se o klidnou lokalitu, ale všechny zajímavosti máte na dosah ruky: světoznámou pláž Anse Source d´Argent, Union Estate Park s jedním z nejstarších francouzských koloniálních domů, plantáží na pěstování vanilky a ukázkou tradičního zpracování kokosových ořechů. Kategorie a vybavení pokojůPár kroků od pláže najdete dřevěné chatky se střechami z palmových listů. Prostorný interiér má dvě úrovně, horní je vhodná jen pro větší děti. Chatky se dělí na plážové a zahradní. Ubytování se nabízí i v dalších jednotkách, jako je dům na pláži, či koloniální sídlo.
Chatky jsou vybaveny klimatizací, mini-barem, satelitní televizí, IDD telefonem, fénem, holicí jednotkou, trezorem a příslušenstvím k přípravě čaje a kávy.
 Pláž a mořeLa Digue Island Lodge se nachází přímo u krásné pláže Anse Reunion, kterou pokrývá jemný bílý písek. Nedaleko se také vine jedna z nejkrásnějších pláží světa Anse Source D’argent, která rozhodně stojí za návštěvu. Uvítá vás dlouhý úsek zlatých korálových písků a krásné žulové balvany. O této pláži se také říká, že je nejvíce fotografovanou pláží na světě.
Ať už navštívíte jakoukoliv pláž na ostrově La Digue ( je jich celkem 8), dejte si pozor na silné sezónní proudy a silné vlny. Pláže, kde byste se měli mít na pozoru, jsou označeny výstražnými značkami.Gastronomie a hotelové restauraceVeuve Restaurant je známý po celém ostrově pro svou tradiční kreolskou kuchyni. Používají se tu ty nejčerstvější místní suroviny a vaří se podle tradičních receptur. Kromě kreolských jídel se tu servírují i mezinárodní kuchyně a konají se zde i tematické večery. Stolovat tu budete přímo na pláži s nohama v písku.
Kolem bazénu jsou situovány stoly Pool Side Restaurant. Tato restaurace nabízí širokou škálu možností. Otevřena je od jedenácté dopolední do sedmnácté odpolední. Oblíbeným pokrmem jsou čerstvě ulovené grilované ryby.
Pokud vám na dovolené chybí populární italská kuchyně, vydejte se do Pizzeria at Gregoire’s. Pizzu a těstoviny tu doplňuje příjemný personál a vřelá atmosféra.
Čtvrtou a poslední možností, je Vye Kaz. Jedná se o zcela novou restauraci, která brzy zahájí své otevření. Užijete si tu pravou chuť Seychel. Vye Kaz znamená „Starý dům“, jehož bývalá sláva byla postupně obnovována.Doprava do hoteluPřiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé. Jakmile se autem dopravíte do přístavu v Mahé na molo a budete přivítáni občerstvením v salonku, převeze Vás loď do přístavu ostrova La Digue, kde Vás bude čekat odvoz, který Vás dopraví autem až do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.
Jízda autem z letiště do přístavu trvá 15-20 min.
Cesta lodí z přístavu do hotelu trvá 1 hod 40 min.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.