Dovolená na míru - The Carana Beach Hotel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Seychely, Mahé
Název ubytování The Carana Beach Hotel
Typ ubytování Oceanview Chalet
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 63 850 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

The Carana Beach Hotel **** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámHotel The Carana Beach stojí v mírném svahu nad krásnou zátokou na severu největšího seychelského ostrova Mahé.  Jedná se o komplex 40 samostatně stojících moderních vilek s vlastními terasami. Z každého domku po pár krocích sejdete na dlouhou pláž s bílým pískem, tyrkysovou vodou a typickými žulovými balvany po stranách. Hotelové interiéry jsou navrženy v moderním skandinávském stylu tak, aby decentně doplňovaly krásu a opulenci okolní tropické krajiny. Ve vilách najdete svěží kombinaci světlého dřeva, bílé a modré barvy a originální dekor s mořskou tématikou. Můžete se ubytovat buď v základní kategorii vilky s prostornou terasou nebo v luxusnější variantě vily, která má navíc i vlastní bazének. Obě kategorie ubytování mají výhled na moře.
Hotel má velmi dobře řešenou restauraci s barem, které se nacházejí na prostorné terase hned nad pláží. Vychutnáte si svěží drinky i vynikající domácí kuchyni s neopakovatelným výhledem na pobřeží. Nechybí zde hotelové spa ani bazén. 
The Carana Beach je skvělým hotelem pro všechny, kteří preferují soukromí vlastní vilky, ale nechtějí se vzdát komfortu hotelu. Potěší milovníky současného designu a vyznavače klidné romantiky. I jeho poloha v rámci ostrova je velmi výhodná - kdyby se Vám přece jen chtělo opustit pohodl vlastní terasy, máte to jen kousíček do hlavního města Victoria nebo na slavnou pláž Beau Vallon. Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníCarana Beach je svěží a relativně nový hotel, kde se nám líbily hlavně výhledy na oceán a současný design interiérů. Pláž je jako z pohlednice. V některých obdobích roku zde mohou být vlny, takže není ideální pro neplavce a malé děti. Hotel doporučujeme hlavně dvojicím, které ocení soukromí vlastní vilky a klidnou atmosféru menšího areálu. Kategorie a vybavení pokojůVšechny vilky jsou navrženy tak, aby uspokojily páry i rodiny s dětmi. Nacházejí se v mírném svahu pár kroků od moře. V hotelu najdete 2 typy vilek. Oceanview Chalets je celkem 28, mají terasu a celkovou rozhlohu 45 m2 . Oceanview Pool Chalets je celkem 12, mají rozlohu 60 m2 a mají navíc vlastní bazének.Gastronomie a hotelové restauraceHotel nabízí četné možnosti stravování, které jsou k dispozici po celý den včetně donášky pokrmů až na pláž. Dále je denně k dispozici stánek s občerstvením. Koncept menu je inspirovaný hotelovou kuchyní pocházející přímo z místní rodinné farmy. Relaxační atmosféra se nachází v baru a společenské místnosti s výhledem na oceán.  Doprava do hoteluPřiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé, kde se nachází i Váš hotel The Carana Beach Hotel. Jakmile se dopravíte na ostrov Mahé, budete vyzvednuti a převezeni autem do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.
Jízda autem z letiště do hotelu trvá 30-35 min.
Cesta autem z hotelu do hlavního města Victoria trvá 15-20 min.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.