Seychely - Le Domaine de La Réserve

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Seychely, Praslin, Anse Volbert
Název ubytování Le Domaine de La Réserve
Typ ubytování Superior Hillside / Colonial Superior Room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 60 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Le Domaine de La Réserve **** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámLe Domaine de La Réserve je situován na ostrově Praslin přímo na nádherné pláži Anse Petite Cour, kterou pokrývá bílý písek. Krajní části zátoky zdobí velké žulové balvany, tak typické pro seychelské souostroví, v dáli spatříte nádherný výhled na ostrůvek Curieuse.
Najdete zde skvělé podmínky pro plavání a šnorchlování, jelikož tato oblast ostrova patří k mořskému parku s pestrým podmořským životem. Pár minut jízdy od hotelu můžete navštívit další pláže, které patří mezi oceňovaných TOP 10, stejně tak národní přírodní park Vallée de Mai s největšími kokosy na světě.
Hotel je ideálním místem pro poklidnou relaxaci. Ukrývá se v sevření dvou kopců, které jsou porostlé bujným tropickým pralesem. Toto místo působí unikátním dojmem, jen vy a krásná exotická příroda.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme s leteckou společnsotí Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.Naše doporučeníHotel sestává ze 39 menších budov postavených s vřelým autentickým cítěním místních obyvatel. Resort se pyšní největším bazénem na ostrově Praslin, který obklopují kokosové palmy a jehož součástí je bar, kam si můžete doplavat pro čerstvě vymačkaný džus či lahodný koktejl. Velmi prostorná zahrada (200 akrů) propůjčuje hostům naprostý pocit svobody a volnosti.
Laguna je chráněná korálovým útesem, takže si můžete skvěle zaplavat v klidných vodách oceánu či objevovat krásy podmořského světa již přímo od břehů hotelové pláže.
Zastavte se v čase a prožijte každý den naplno!Kategorie a vybavení pokojůHotel Le Domaine de La Réserve se rozkládá na 200 akrech překrásně udržované zahrady a nabízí ubytování v individuálně vyzdobených pokojích, které se vyznačují typickým kreolským stylem včetně maleb na stěnách od místních umělců. Vybírat můžete ze tří kategorií ubytování.Pláž a mořeHotel disponuje svou vlastní exkluzivní pláží s bílým pískem a typickými velkými balvany. Pláž je přirozeně chráněna korálovým útesem, který vytváří skvělé podmínky pro plavání a nezapomenutelné šnorchlování.
Pár minut jízdy od hotelu se nachází dvě pláže, které patří do Top 10 na světě – Anse Lazio a Anse Gerogette. Stejně tak se nedaleko nachází i několik neobydlených ostrůvků, které jsou skvělou příležitostí k pikniku a výletům. Za pár minut vás k nim doveze motorový člun.Gastronomie a hotelové restauraceVíte, co je jednou z hlavních atributů perfektní dovolené? Je to vynikající jídlo společně s faktem, že nemusíte vařit a mýt nádobí. Vy se jen usadíte v nádherném prostředí s dech beroucími výhledy a budete si vychutnávat to nejlepší, co může místní gastronomie přinést.
L’Obrizan Restaurant je vrcholem hotelového kulinářství. Jak už název napovídá, tato restaurace se tyčí na útesu, nad Anse Petite Cour. Hosté mohou tak sledovat kotvící jachty, přírodní akvária plná ryb a zejména si užívat delikátní pokrmy připravené pod taktovkou šéfkuchaře. Podává se zde kreolská kuchyně různých vůní čerstvého koření i široké spektrum mezinárodních pokrmů, vše přirapováno v otevřeném prostoru. Často v průběhu večera přijede a pro zábavu zahraje místní živá kapela.
Snídaně 7:30 - 10:00 (formou bufetu)
Večeře 19:30 - 21:30 (formou bufetu)
 
Druhou možností ke stolování je přímo u bazénu William Bar and Pool Grill. Hosté si zde mohou objednat velký výběr místních i mezinárodních specialit a la carte.
Otevřeno 10:00 - 18:00
 
 
Kamtole Bar je bufetová restaurace s kreolským šmrncem přímo u mořského parku a je zároveň ideálním místem k posezení u oblíbeného nápoje.
Snídaně 7:30 - 10:00
Večeře 18:00 - 23:00
 
Nezapomenutelným zážitem jistě bude tématické odpoledne či večer na pláži v zastrčené části v baru Dan Disab Beach Bar, kde se po předchozí rezervaci můžete zúčastnit různých akcí spojených s ochutnávkou speciálních pokrmů a nápojů. Konají se zde barbeque večery, ochutnávky tapas a vín nebo pizzy a koktejlů. Menu se mění dle momentální nálady a atmosféra je velmi přátelská.
Otevřeno 10:00 - 18:00 
 Doprava do hoteluPřiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje Mahé. Hotel Le Domaine de La Réserve se nachází na ostrově Praslin, na který se můžete dostat dvěma způsoby - letadlem anebo lodí. Jakmile se dopravíte na ostrov Praslin, budete vyzvednuti a převezeni autem do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.
Transfer z letiště Mahé do hotelu je zobrazen v následující tabulce:
Autem (letiště Mahé → přístav Mahé) = 15-20 min

Lodí (přístav Mahé → přístav Praslin) = 1 hod

Vůz (přístav Praslin → hotel) = 15 min
 


ANEBO

 
 

 
Letadlem (letiště Mahé → letiště Praslin) = 15 min

Autem (letiště Praslin → hotel) = 25 minTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.