Seychely - Praslin - Constance Lemuria Resort, Praslin

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Seychely, Praslin
Název ubytování Constance Lemuria Resort , Praslin
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 116 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Tropický ráj na ostrově Praslin. Na ostrově velké množství nádherných pláží s jemným bílým pískem, romantickými zátokami a rozmanitými skalními útesy. Jsou zde ideální podmínky na šnorchlování či potápění.

Popis ubytování

Vybavení3 restaurace, 4 bary, kaskádovitý bazén, knihovna, 2 obchody, kadeřnictví za poplatekPláž2 písčité pláže přímo u hoteluZábava a sportzdarma: fitness, windsurfing, šnorchlování, šlapadla, plachtění, kajaky, katamarány, sauna, jacuzzi, tenis, whirlpool, za poplatek: potápěčské centrum PADI, lekce windsurfingu, rybářské výlety, masáže, lázně, půjčovna kol, golfVybavení pokojův základní nabídce pokoje mini suite (52 m2): koupelna s WC, klimatizace, SAT TV, video, hi-fi přehrávač, telefon se záznamníkem, minibar, trezor, kávovar, terasa s výhledem na lagunu. Za příplatek pokoje senior suite (115 m2): navíc jacuzzi, obývací hala.

Popis lokality ubytování

Luxusní resort s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm leží na severozápadě ostrova a má přístup na dvě krásné pláže Anse Georgette a Anse Kerlan. Hotel je postaven s maximálním využitím přírodních materiálů.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.