Seychely - Silhouette - Hilton Labriz Resort & Spa, Silhouette

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Seychely, Silhouette
Název ubytování Hilton Labriz Resort & Spa , Silhouette
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 101 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

SILHOUETTE – majestátní ostrov 20 km od Mahé má své jméno po francouzském ministrovi. Silhouette, jehož zalesněné strmé štíty se zvedají nad oceán nad úchvatnými plážemi ve stínu palem, je skutečně „osamělý ostrov snů“. Pravá romantika.

Popis ubytování

Vybavení7 restaurací, knihovna, malé muzeum ostrova Silhouette, obchod se suvenýry, 3 bary a bazénPlážpísečné pláže s masivními balvanyZábava a sportpříležitostné animace, fitness, nemotorizované vodní sporty, potápěčské centrum, tenisový kurt, spa s nabídkou masáží, posilovna, tenisVybavení pokojů111 vil 5 typů nabízí minibar, telefon, venkovní sprchu, WiFi, TV s plochou obrazovkou, DVD, trezor, rychlovarnou konvici, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci. Vilky s vlastním bazénem na vyžádání za příplatek.

Popis lokality ubytování

Elegantní vily resortu Labriz. Resort splní nejvyšší očekávání a je opravdovým zážitkem obzvláště pro hosty, kteří touží po klidu a velkoleposti. Ostrov je vzdálený 20 km cca 15 min helikoptérou z Mahé nebo 45 minut rychlolodí.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.