Seychely

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Seychely
Název ubytování Avani Seychelles Barbarons Resort & Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 67 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Pobytově-poznávací zájezd s průvodcem Ing. Martinem Černým na nekonečně krásné souostroví Seychely.
- 3 největší ostrovy Mahé, Praslin a La Dique, fakultativně pak ještě čtvrtý ostrov lodí
- koupání na několika plážích všech čtyř ostrovů
- překrásná botanická zahrada, která v sobě ukrývá i ohradu se želvami karetami obrovskými s možností nakrmit je a vyfotit se s nimi
- jeden z nejkrásnějších národních parků světa - Vallée de Mai - na ostrově Praslin

Popis lokality ubytování

Cena zahrnuje:- letenku Praha - Dubaj - Mahé - Dubaj - Praha s občerstvením /EMIRATES/
- letištní a bezpečnostní taxy včetně poplatku za odbavené zavazadlo
- 3x ubytování se snídaní CORAL STRAND Hotel 4****
- 4x ubytování se snídaní BERJAYA Praslin Beach Resort 3***
- 3x ubytování se snídaní The PALM Seychelles Apartments
- dopravu po ostrovech pronajatými minibusy/vany
- služby průvodce po celou dobu zájezdu
- zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
- vstupy cca 50 USD
- stravu (kromě 10x snídaní, které jsou v ceně zájezdu)
- fakultativní výlet lodí do mořského národního parku
- komplexní pojištění K5S7: 107,- Kč/os./den (pojištění léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a pojištění storno-poplatku do 70.000,- Kč)
- připojištění pro případ Covid či jiné pandemie: 52,- Kč/den (kryje náklady na ubytování /do 10tis. a náhradní dopravu /do 20tis. v souvislosti s umístěním do karantény, atd. - info v CK)
Slevy a příplatky:
- sleva FIRST MINUTE při platbě 30% zálohy (akce platí do 31.8.2019) = -1.000,- Kč
- komplexní pojištění = 1.391,- Kč/zájezd
- připojištění pro případ Covid či jiné pandemie = 676,- Kč/zájezd
Garantem zájezdu: CK SIMON-TOURIST s.r.o.

Program zájezdu

1. den

Odpoledne odlet z Prahy do Dubaje se společností EMIRATES (AIRBUS A380), zde 2h 20 min na přestup a po půlnoci pokračování opět s Emirates (Boeing 777) na Seychely. Oběd, večeře i snídaně v letadlech.

2. den

Přílet do Mahé (Seychely) ráno v 06.45 hod. místního času (04.45 hod. našeho času). Krátký přejezd naším autobusem do botanické zahrady. Prohlídka nádherné vegetace ale i želv, karet obrovských. Přejezd na ubytování. Ubytování v hotelu Coral Strand 4**** na 3 noci se snídaněmi. Koupání a odpočinek. Ubytování v brzkých odpoledních hodinách. Hotel Coral Strand Smart Choice se nachází na pláži u zálivu Beau Vallon. Nabízí klimatizované pokoje, 2 venkovní bazény, wellness centrum, obchod se suvenýry, turistické informace a zázemí pro vodní sporty nedaleko ubytování. Pokoje v hotelu jsou vybaveny dřevěným nábytkem, dlážděnými podlahami, satelitní TV s plochou obrazovkou, minibarem, příslušenstvím na přípravu čaje a kávy a trezorem na laptop a je zde Wi-Fi k dispozici zdarma. V hotelu jsou tři restaurace, které připravují jídla mezinárodní, středomořské, indické a asijské kuchyně. V koktejl baru hraje téměř každý večer živá hudba. Na pláži se můžete věnovat různým aktivitám, jako je jízda na vodním skútru nebo na vodních lyžích a parasailing.

3. den

Výlet do národního parku Morne Seychelles, čajová plantáž a zpracovna čaje, odpoledne koupání na nádherné pláži Launay.

4. den

Volný den pro relaxaci, koupání na hotelové pláži, užijte si náš krásný resort...

5. den

Přejezd trajektem v 11.30 hod. z Mahé na ostrov Praslin. Zde zajištěno ubytování na 4 noci v komplexu Berjaya Praslin Beach Resort 3*** se snídaněmi, který se nachází u krásné pláže Cote D'Or - Anse Volbert a nabízí venkovní bazén a sluneční terasu. Do místních restaurací i obchodů je to jen několik minut chůze. Prostorné pokoje v rezortu jsou vybaveny individuálně ovládanou klimatizací, TV s plochou obrazovkou, minibarem a koupelnou a také příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Pokoje mají výhled do zahrady. K dispozici jsou 2 restaurace, z nichž jedna je na pláži. Zábavní zázemí hotelu zahrnuje bazén, stolní tenis a deskové hry. Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma. Resort Berjaya má nepřetržitě otevřenou recepci. K dispozici je také směnárna, prádelna a služba hlídání dětí. V okolí se lze věnovat šnorchlování, windsurfingu a jiným aktivitám.

6. den

Praslin. Prohlídka národního parku Vallée de Mai (jeden z vrcholů zájezdu) - bohatá vegetace s množstvím živočichů, vzácný druh palmy, jejíž listy dosahují délky až 14m a šířky 6m, plody jsou velké přes metr. Park je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Odpoledne koupání na pláži u hotelu.

7. den

Výlet na ostrov La Digue - celodenní výlet za nejkrásnějšími plážemi, koupání, šnorchlování.

8. den

Výlet na severní stranu ostrova Praslin. Koupání na světoznámé pláži Ansé Lazio, šnorchlování.

9. den

Dopoledne koupání u hotelu, poté přejezd trajektem na ostrov Mahé, příjezd na zdejší ubytování (3 noci) - luxusní apartmány s venkovním bazénem a zajištěnými snídaněmi - The PALM SEYCHELLES Apartments - blízko Beau Vallon. Koupání, odpočinek. Apartmány zahrnují 2 ložnice a 2 koupelny, vybavenou kuchyni se sporákem, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí atd., venkovní posezení. Dále zde najdete TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávač, klimatizaci, trezor, žehličku apod. Nechybějí ani ručníky a ložní prádlo. Wi-Fi k dispozici zdarma.

10. den

Celodenní výlet kolem ostrova včetně návštěvy výrobny rumu (ochutnávka) a koupání na 2 nádherných plážích.

11. den

Fakultativně výlet lodí do mořského národního parku svaté Anny - koupání a šnorchlování na místech s nádhernými korálovými zahradami.

12. den

Dopoledne volno. Odpoledne přejezd do hlavního města Victoria, prohlídka města, pokračování k letišti. Odlet do Dubaje ve 21.45h.

13. den

V 8.35h ráno pokračování do Prahy, přílet cca ve 13hod.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.