Aqua - Turčianske Teplice

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Střední Slovensko, Turčianské Teplice
Název ubytování Aqua - Turčianske Teplice
Typ ubytování Lázeňský hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Turčianske Teplice jsou zasazeny do překrásné krajiny Velké Fatry, cca 26 km jižně od Martina. Lázně Turčianske Teplice se skládají z komplexu více budov a specializují se na léčbu urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů.

VYBAVENÍ
LD Aqua: ubytování. Na stravu se dochází do 30 m vzdálené restaurace M. Galandu. Strava je podávána kontintálně (servírovaná) - výběr z 5 hl. jídel den předem. Procedury jsou poskytovány v LD Velká Fatra (200m).SPA & AQUAPARK je vzdálený 100 m.LD Velká Fatra: restaurace, kavárna, lobby bar, bazén Olympik, kosmetika, kadeřník, manikúra, pedikúra, stolní tenis, biliár, půjčovna kol, výtah, Wi-Fi na pokojích.BALNEOCENTRUM: - vodoléčba(koupele v termální vodě, skotské střiky, vanové s přísadami, smaragdové koupele aj.)- masáže (klasické, sportovní, medové, lávovými kameny, shia-tsu, lymfodrenáže, bodyforming, aj.)- světloléčba (Bioptron, Solux, laser)- pohybové procedury (pilates, joga, léčebný tělocvik, Aquavalz - skupinové cvičení v bazénu, fitness)- termpoterapie (parafínové a rašelinové zábaly)- elektroléčba (diadynamik, interferenční proudy, magnet, Ultrazvuk aj.)- gold procedury (Turčianska zlatá kúra pro dámy a pány, Turčianska zlatá maska - ošetření a masáž tváře s použitím 24-karátového zlata)- ostatní: oxygenoterapie, inhalace, plynový zábal, finská sauna V areálu SMARAGDOVÝ BAZÉN: s termální léčivou minerální vodou (38°C) - výrazně uvolňuje svalstvo, zlepšuje prokrvení, dosahuje poklesu krevního tlaku. Procedura trvá 30 min (15 min + 15 min suchý zábal).

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem přímo do Turčiaských Teplic (300 m - leží na trati Vrútky - Zvolen, Vrútky - Banská Bystrica).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem (300 m) do Turčianských Teplic.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Autem do T. Teplic, které se nacházejí na hlavní cestě mezi Martinem a Banskou Bystricí. Ve městě místní značení. Parkování u LD Velká Fatra.

Popis stravování

STRAVA Polopenze nebo plná penze (dle typu pobytu). Strava je poskytována ve 30m vzdálené Restauraci M. Galandu - večeře formou kontinentální stravy - servírovaná (výběr z 5-ti hlavních jídel den dopředu) Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč léčebný dům AQUA Turčianské Teplice:- tiché místo obklopené zelení- jen 100 m od Spa Aquparku- jednoduché, ale komfortní ubytováníProč Lázně Turčianské Teplice:- léčba urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů - unikátní Turčianská zlatá kúra (díky optimálnímu obsahu minerálů a vhodné teplotě turčianská voda znásobuje příznivé účinky zlata na zdraví a krásu.- unikátní spojení: lázně + wellness + aquapark - celoroční aquapark - termální voda do 33 °C - SPA - léčivá termální voda 38 °C - bohatý kulturní programLÁZNĚ + TERMÁLY + WELLNESS + CELOROČNÍ AQUAPARKUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje, s možností dětské přistýlky (rozkládací gauč), Spr.+WC,SAT/TV, rádio, lednice a balkon (většina pokojů). Léčebný dům je rekonstruovaný.STRAVAPolopenze nebo plná penze (dle typu pobytu). Strava je poskytována ve 30m vzdálené Restauraci M. Galandu - večeře formou kontinentální stravy - servírovaná (výběr z 5-ti hlavních jídel den dopředu) Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).DÍTĚJedno dítě do 10,99 let na přistýlce s polopenzí (resp. stejnou formu jako rodiče) ZDARMA!Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí (resp. stejnou formu jako rodiče) ZDARMA!Ve 2 - lůžkovém pokoji s přistýlkou povoleny až 2 děti zdarma.Dětská cena je stanovena pouze pro pobyt SPA&AQUPARK a platí i pouze v doprovodu 1 dospělého (resp. plně platícího) na pokoji.Léčebné pobyty nejsou vhodné pro děti do 15-ti let .KOUPÁNÍSPA AQUAPARK (celoroční provoz, navzájem propojené proskleným koridorem): - část SPA (léčivá termální voda 38 °C): ČERVENÝ TERMÁLNÍ MINERÁLNÍ BAZÉN (38 °C) = sedací klidový (není vhodný pro děti do 15 let, platí zde zákaz plavání), KLIDOVÝ TERMÁLNÍ BAZÉN (33 °C) = plavecký délka 22 m (s částečně minerální vodou, chrličem, masážními tryskami), WHIRLPOOL pro 8 osob (35 °C) a VITÁLNÍ SVĚT (různé druhy masáží, bylinková parní koupel, Rasul, Ayuryeda - orientální masážní procedura, kosmetika aj.) - část AQUAPARK (termální voda 33 °C): PLAVECKÝ bazén (28 °C) - vnitřní a venkovní část spojené propojovacím kanálem, 7 hydromasážních trysek a 3 chrliče, BAZÉN s ATRAKCEMI (28 -33 ºC) a tobogány: MOVIE (světelné a obrazové efekty) a KAMIKADZE (dojezdy do vnitřní části budovy), divokou řekou, chrličem, vodní masážní lehátka aj., DĚTSKÝ VENKOVNÍ BAZÉN se skluzavkami, minigolf (jen v létě).

Plavecký bazén OLYMPIC - termální, ale nikoliv minerální voda o teplotě 27 - 28°C, v zimní sezoně provoz 8:00 - 16:00 hod . V letní sezoně 8:00 - 20:00 hod.POZNÁMKAPobyt začíná v případě polopenze nástupem od 14.00 hod v den příjezdu v recepci léčebného domu Aqua a večeří do 19.00 hod. V případě plné penze začíná pobyt v den příjezdu nástupem v recepci léčebného domu Aqua od 13.00 hod a obědem do 13.30 hod. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.Upozornění vedení lázní:Vstup na večerní kulturní a společenské akce v hotelu Velká Fatra je možný pouze ve společenském oblečení. Z estetických a hygienických důvodů není vhodný vstup do stravovacích zařízení v léčebném domě Velká Fatra v županu, resp. ve sportovním oblečení.REKREAČNÍ POPLATEK1,45 €uro/denPOBYT SE ZVÍŘETEMNepovolen

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

SPA AQUAPARK (minimální délka pobytu 2 noci, nástup libovolný) V době Velikonoc 1.4.-5.4.21 je možné zakoupit pobyt na min. 4 noci - ubytování (dle zvoleného počtu nocí) - polopenze servírovaná (viz. strava) - denně 3hod vstup do SPAAQUAPARKU (dle počtu přenocování), BONUSY ZDARMA- volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v LD Veľká Fatra, v provozní době)- pitné kúry z léčivých pramenů- parkováníslužby pro děti: - ubytování s bufetovou polopenzí (dle zvoleného počtu nocí)- denně 3hod vstup do SPAAQUAPARKU (dle počtu přenocování) a volný vstup do bazénu Olympic (vždy v doprovodu dospělé osoby se zakoupeným vstupem.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

KLASIK léčebný pobyt (8 dnů / 7 nocí, nástup libovolný)- 7x ubytování s plnou penzí (snídaně bufetová, oběd a večeře servírované )- 1x lékařské vyšetření / konzultace- 21x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (3 procedury denně, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace)BONUSY ZDARMA- volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v LD Veľká Fatra, v provozní době)- pitné kúry z léčivých pramenůProdloužení pobytu na dotaz

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

HARMÓNIA (5 dní / 4 noci, nástup libovolný ) - 4x ubytování se servírovanou polopenzí - 1x Termoterapie- 1x Smaragdová koupel- 1x Zeus (30 min.)- 1x vanová lázeň - standard- 4x za pobyt 2hod vstup do SPAAQUAPARKUBONUSY ZDARMA- volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v LD Veľká Fatra, v provozní době)- pitné kúry z léčivých pramenů

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

.HARMÓNIA (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný ) - 5x ubytování se servírovanou polopenzí - 1x Termoterapie, - 2x Smaragdová koupel, - 1x Zeus (30 min.)- 1x vanová lázeň - standard- 5x za pobyt 2hod vstup do SPAAQUAPARKUBONUSY ZDARMA- volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v LD Veľká Fatra, v provozní době)- pitné kúry z léčivých pramenů

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

.HARMÓNIA (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný ) - 6x ubytování se servírovanou polopenzí - 1x Termoterapie, - 2x Smaragdová koupel, - 2x Zeus (30 min.)- 1x vanová lázeň - standard- 6x za pobyt 2hod vstup do SPAAQUAPARKUBONUSY ZDARMA- volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v LD Veľká Fatra, v provozní době)- pitné kúry z léčivých pramenů

PROGRAMOVÝ POBYT č.6

POBYT SENIOR 60+ (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování se servírovanou polopenzí- 1x lékařské vyšetření / konzultace, - 10x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (2 procedury denně dle individuálního plánu, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, teploléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace aj.) BONUSY ZDARMA- volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v LD Veľká Fatra, v provozní době)- pitné kúry z léčivých pramenůNelze zakoupit v termínu 1.4.-5.4.2021.

PROGRAMOVÝ POBYT č.7

POST COVID léčebný pobyt ( 6dní/5nocí, nástup libovolný) v termínu 2.1. - 31.5.2021Doporučeno při těžkostech s dýcháním a únavě.Antigenní test (registrovaný v SK) při nástupu na pobyt ZDARMA - nástup je možný pouze s negativním výsledkem. - 5x ubytování s bufetovou polopenzí (viz Strava)- 1x lékařské vyšetření / konzultace- 2 procedury denně - dle doporučení lékaře se zaměřením na rehabilitaci, posilnění dýchacího, kardiovaskulárního a pohybového aparátu(např. Brasil Oxygen, Klasická masáž, Zeus 30 min., Biopron - lampa na hrudník, Termální léčivá vanová koupel, Zábal CO2, Skupinová dechová gymnastika, Nordic walking + instruktáž a zapůjčení holí)- Wi-Fi- parkování v areálu lázní za poplatek (viz Parkování)BONUS: volný vstup do plaveckého bazénu Olympic (25m) a do fitness centra v době provozní doby.

PROGRAMOVÝ POBYT č.8

SPA AQUAPARK (minimální délka pobytu 5 noci, nástup libovolný) - ubytování od 5-ti nocí a více- polopenze servírovaná (viz. strava)- denně 3hod vstup do SPAAQUAPARKU (dle počtu přenocování), BONUSY ZDARMA - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v LD Veľká Fatra, v provozní době) - pitné kúry z léčivých pramenů - parkování služby pro děti: - ubytování s bufetovou polopenzí (dle zvoleného počtu nocí) - denně 3hod vstup do SPAAQUAPARKU (dle počtu přenocování) a volný vstup do bazénu Olympic (vždy v doprovodu dospělé osoby se zakoupeným vstupem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.