Avena Relax Hotel relax balíček

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Nízké Tatry, Liptovský Ján
Ubytování Avena Relax Hotel relax balíček
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 550 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisAvena Relax Hotel *** disponuje  160 - 180 lůžky. Nachází se v krásném, tichém horském prostředí Jánské doliny poblíž obce Liptovský Ján. Toto území se nachází v malebném prostředí Národního parku Nízké Tatry, na Slovensku. V obci Liptovský Ján se nachází spoustu zajímavých staveb a zachovalých klášterů. Za návštěvu také stojí místní koupaliště Kaďa, které vzniklo z léčivých pramenů.

Jánská dolina je údolí na severní straně Nízkých Tater, které je cca 15 km dlouhé. Končí na úpatí nejvyššího vrcholu Nízkých Tater - Ďumbiera s výškou 2.043 m.n m. Přes celou dolinu vede modře značená cesta z Liptovského Jána až na hlavní hřeben k chatě M. R. Štefánika. a zároveň ji protéká potok Štiavnica. Jedná se o národní přírodní rezervaci.Další službyrehabilitační procedury (vířivá vana, klasická masáž, parafínový zábal, rašelinový zábal, biolampa, ..)
bazén s protiproudem v čase 8 - 20,00
vířivá vana
fitness centrum, kulečník, šipky, stolní tenis, stolní fotbal, půjčovna kol
dětské hřiště
domácí zvíře povoleno na vyžádání v CKStravaHosté se mohou stravovat v klimatizované hotelové restauraci formou polopenze. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů (studená a teplá kuchyně, saláty, nápoje, pomazánky, müsli, slané a sladké pečivo, káva, mléko, čaj, ovoce, čerstvá zelenina). Večeře jsou podávané formou švédských stolů. 

K dispozici je také bar s letní terasou, který má v nabídce široký výběr nápojů a altánek s grilem a ohništěm pro grilování nebo opékání.Typ ubytováníHotel Vám nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích nabízejících komfort, prostornost a výhled na okolní přírodu, který dotváří typickou horskou atmosféru. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny LCD TV, vlastním sociálním zařízením. Část pokojů nabízí i prostorný balkon.BALÍČEK RELAX pobyt na 2, 3 nebo 4 noci zahrnuje:ubytování na 2,3 nebo 4 noci
snídaně formou bufetových stolů
večeře formou bufetových stolů
neomezený vstup do bazénu
při pobytu na 2 noci 2x procedůra, při pobytu na 3 noci 3x procedura, při pobytu na 4 noci 2x procedura a 1x klasická masáž 20 minut
30% sleva na procedury a masážePovinný poplatekmístní poplatek 1 EUR / osobu / nocZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.