Čingov - Smižany

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Slovenský ráj, Smižany
Název ubytování Čingov - Smižany
Typ ubytování Wellness & Kongres hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 6 320 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Wellness & Kongres Hotel Čingov*** Slovenský raj se nachází nedaleko města Spišská Nová Ves a cca 25 km od Popradu, v klidné lokalitě Čingov, známé brány do národního parku Slovenský ráj.Prohlédněte si video o krásách Slovenského ráje ZDE.Okolí hotelu skýtá plno zajímavých zpestření:turistika ve Slovenském ráji, návštěva jDobšinské ľadové jaskyně, vyhlídkové lety, paragliding, bungee jumping, Mountainboard, Summertubing, jízda na koni či v kočáru s koňským spřežením aj.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
restaurace, letní terasa s krbem, lobby bar s Wi-Fi internetem, kongresový sál pro 200 osob, salónek pro 50 osob, výtah, biliár, stolní tenis, badminton, X-BOX, trampolína, dětské hřiště, dětský koutek. Dále hotel zabezpečuje jízdy na koních, průvodcovské služby, zapůjčení horských kol, tenisový kurt, rybolov, fakultativní výlety a další. Wellness: relaxační bazén a vitální svět (parní, eukalyptická, solná, finská a infrasauna, whirlpool, ochlazovací bazén, tropický déšť, ledové vědro, oddychová místnost, masáže),

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Spišské Nové Vsi (cca 4 km). Odtud dále autobusem Smižany - Hradisko (400 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Spišské Nové Vsi (cca 4 km). Odtud dále místní linkou do zastávky Smižany - Hradisko (400 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
autem příjezd od Popradu směr Spišská Nová Ves, ve Smižanech (cca 3 km před Spišskou N. Vsí) na první křižovatce vpravo, přejedete pod železničním mostem a hned za ním odbočíte vpravo a dále se držíte hlavní cesty až dojedete přímo k hotelu. Parkováni u hotelu.Trasa Praha - Smižany: 578 km; Brno - Smižany: 380 km; Ostrava - Smižany: 269 km.GPS: 48°56'39.25"N 20°29'6.64"E

Popis stravování

FORMA STRAVY polopenze. Snídaně bufetové stoly, večeře o 2 chodech výběrem z 5 menu. K večeři 1x nápoj (výběr z pivo, víno, nealko). Možnost dokoupení obědů nebo obědových balíčků a na místě.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč Wellness & Kongres Hotel Čingov*** Slovenský raj - ideální poloha na okraji Slovenského ráje - zahrada s letní terasou - vhodné pro rodiny s dětmi: klidné místo mimo hlavní cestu, uzavřená zahrada - wellness s relaxačním bazénem s 31°C teplou vodouKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, chladnička.Pokoje procházejí postupnou rekonstrukcí.b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, chladnička. Možnost přistýlky - plnohodnotné lůžko. Rekonstruované.Oba typy pokojů mají balkon - ale pouze některé - balkony jsou bez příplatku a jako nezávazné přání klienta. CK negarantuje.CELKOVÁ KAPACITA76 lůžek + přistýlkyFORMA STRAVYpolopenze. Snídaně bufetové stoly, večeře o 2 chodech výběrem z 5 menu. K večeři 1x nápoj (výběr z pivo, víno, nealko). Možnost dokoupení obědů nebo obědových balíčků a na místě.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA. Hotel splňuje kriteria projektu "DOVOLENÁ S DĚTMI":MOŽNOST KOUPÁNÍhotelový relaxační bazén s teplotou vody 31°C. Městské letní koupaliště s krytým bazénem ve Spišské Nové Vsi (7 km). Termální koupaliště Vrbov (20 km). Nový celoroční aquapark “AQUACITY“ v Popradu (25 km).NEPŘEHLÉDNĚTEpobyt začíná nástupem od 14.00 a večeří od 18.00 do 20.30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK0,60€ / osoba 15+ / nocPOBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLEN.PARKOVÁNÍu hotelu zdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

TURISTICKÝ POBYT na 4 noci - 4x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře o dvou chodech výběr z 5 menu), - láhev vína k večeři v den příjezdu, - neomezený vstup do relaxačního bazénu, - denně vstup do Vitálního světa ( 5 saun, vířivka, ochlazovací bazének, relax. místnost.),- parkování.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

TURISTICKÝ POBYT na 5 nocí - 5x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře o dvou chodech výběr z 5 menu), - láhev vína k večeři v den příjezdu, - neomezený vstup do relaxačního bazénu,- denně vstup do Vitálního světa ( 5 saun, vířivka, ochlazovací bazének, relax. místnost.),- parkování.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

TURISTICKÝ POBYT na 6 nocí - 6x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře o dvou chodech výběr z 5 menu),- láhev vína k večeři v den příjezdu, - neomezený vstup do relaxačního bazénu, - denně vstup do Vitálního světa ( 5 saun, vířivka, ochlazovací bazének, relax. místnost.),- parkování.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

TURISTICKÝ POBYT na 7 nocí SE SLEVOU 7=6 - 7x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře o dvou chodech výběr z 5 menu), - láhev vína k večeři v den příjezdu, - neomezený vstup do relaxačního bazénu, - denně vstup do Vitálního světa ( 5 saun, vířivka, ochlazovací bazének, relax. místnost.),- parkování. SLEVA 7=6 již započtena v ceně pobytu.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.