Hotel Máj

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Piešťany
Ubytování Hotel Máj
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 11 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

V ceně pobytu polopenze (snídaně formou bufetu, večeře servírovaná výběrem ze 6 menu + salátový bufet). Možnost dokoupení obědů.

Popis ubytování

VybaveníHotel je bezbariérový, má krytý bazén a novou jaccuzzi vířivku pro 7 osob. Nově v hotelu je vybudované profesionální fitness studio. Vnitřní bazén, masáže, vodoléčba, perličkové koupele, vířivé koupele, rašelinové koupeleUbytováníDvoulůžkové a jednolůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, rádiem, balkonem a ventilátorem.Sport a zábavaVolný vstup do krytého bazénu 30 – 33°C, volný vstup do fitness, taneční večery ve středu a pátek, biliard 1 hod. ve středu a sobotu, půjčení holí Nordic Walking na půl dne, připojení k internetu přes Wi-Fi a hotelový trezor na recepci (vše v ceně).

Popis lokality ubytování

PolohaHotel je situovaný v tiché části Piešťan – Sľňavy, na břehu řeky Váh a vzdálený jen 400 metrů od jezera Sľňava. Moderní budova s příjemnou rodinnou atmosférou nabízí svým hostům množství rehabilitačních a léčebných programů s vlastní lékařskou péči. Piešťany nabízejí mimo léčení široký výběr možností využití volného času – odpočinek, rekreaci, pestrý kulturní, sportovní a společenský život. Turistická sezóna trvá prakticky po celý rok. Ať už se rozhodnete projít po parcích, posedět si v některé z místních kavárniček, zajít si na koncert, za turistikou anebo si vyberete plavbu výletní lodí, určitě nebudete zklamaní. Piešťany jsou jedním z mála měst, kde se dají realizovat téměř všechny druhy sportu – od atletiky až po jízdu na koni či golf. Dlouhodobou tradicí mají díky vodní nádrži Sĺňava hlavně vodní sporty. Město disponuje širokým spektrem sportovišť a pravidelně bývá dějištěm významných mezinárodních závodů.
Díky svojí poloze mají Piešťany ideální podmínky na turistiku či cykloturistiku. Nabízejí hodně možností na vycházky, či už za historii na staroslovanské hradisko Ducové, hrady Tematín, Čachtice anebo do okolní přírody na vrchy Havran, Marhát , Bezovec. V okolí Piešťan je množství lesních cest vhodných na cykloturistiku, mimo jiné i nově vybudovaná asfaltová cyklotrasa, vhodná také na in-line brusle.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.