Hubert - Gerlachov

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry, Gerlachov
Název ubytování Hubert - Gerlachov
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 700 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
hotelový komplex HOTEL HUBERT**** - VITAL RESORT se nachází na úpatí nejvyššího slovenského vrcholu Gerlach cca 10 km severovýchodně od Popradu na okraji obce Gerlachov. Ze všech stran je obklopený přírodou s nádhernými výhledy na Vysoké Tatry, na Popradskou kotlinu a hřebeny Nízkých Tater, kde se vyjímá zejména Kráľova hoľa.

VYBAVENÍ
klientům hotelu HUBERT - VITAL RESORT je k dispozici restaurace s letní terasou a japonskou zahradou, stylová restaurace u Tinkera, vinárna s vinotekou, kavárna, školící prostory, lovecký salónek, krb, dětská herna, stolní tenis, biliár, Wi-Fi, výtah. Ve venkovním areálu se nachází: krytá tenisová hala, MiniZOO - možnost jízdy na koni či poníkovi, kaple sv. Huberta, jezírko, tenisový kurt, volejbalové hřiště, minigolf, dětské hřiště. Wellness Beauty Oáza Thalasso": vnitřní bazén se slanou vodou (10,5 x7 m, hloubka 1,4 m, teplota 30°C), venkovní bazén se slanou vodou - vyhřívaný (3 x 7 m, hloubka průměr 1,6 m, teplota 30°C), Jakuzzi, 3 sauny - solná parní, biosauna, bylinková parní, finská káď, zázračná sprcha, iglú koutek, tepidárium, fitness, za příplatek solárium, různé masáže, zábaly, koupele a kosmetické centrum (vč. manikúry a pedikúry). Orientační provozní doba wellness centra 7:00 - 22:00 hod, sauny 14:00 - 22:00 hod.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Popradu - Tater (trať č.180 ŽSR, 12 km). Odtud električkou do Tatranské Polianky (1 km).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Popradu. Odtud místní linkou až k hotelu, ale jen 4x denně, zastávka Gerlachov osada.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
autem příjezd po dálnici do Svitu. Ve Svitě odbočit vlevo na Tatranskou Polianku přes Batizovce (1 km), odtud značeno. Parkování na hlídaném parkovišti u hotelu. GPS: 49°5´46.07"N 20°12´37.1"EMotoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

Popis stravování

STRAVA snídaně - bohaté bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (servírované - výběr ze 3 menu o 4 chodech, 0,3 l minerálka ) za doplatek v CK. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Hubert Gerlachov:- magická hora - magický hotel - vnitřní a venkovní bazén se slanou vodou.- chov poníků - skotské plemeno Tinker a Mini ZOO- krytá tenisová hala- hotel po rekonstrukci - přijďte zhodnotit změnuUBYTOVÁNÍa)2 - lůžkové pokoje s až 2 přistýlkami (rozkládací gauč nebo rozkládací postel), koupelna+WC, SAT/TV, balkon, rádio, telefon, minibar, fén, župan, Wi-Fi na internet
b)1 - lůžkové pokoje STANDARD koupelna+WC, SAT/TV, balkon, rádio, telefon, minibar, fén, župan, Wi-Fi na internet - na ověření v CK.

Apartmán se 2 lůžky a až 2 přistýlkami ve formě rozkládacího gauče nebo 2 pevných lůžek (dle dostupnosti pokoje) , koupelna+WC, SAT/TV, balkon, předsíňka, šatník, rádio, telefon, minibar, fén, župan, Wi-Fi na internet (na ověření včetně ceny).
Rodinný pokoj/apartmán = dvoulůžkový app. se až 2 přistýlkami nebo 4 lůžkový app. - na ověření.CELKOVÁ KAPACITA100 lůžek Hubert + 30 lůžek v depandanci Vila Horec na ověřeníToto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.Upozornění : bezbarierové pokoje nemají vhodné koupelny - klientům je umožněno sprchování v hotelovém wellness.STRAVAsnídaně - bohaté bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (servírované - výběr ze 3 menu o 4 chodech, 0,3 l minerálka ) za doplatek v CK. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).DÍTĚJedno dítě do 11,9 let na přistýlce se snídaní ZDARMAJedno dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMAKOUPÁNÍVyhřívaný venkovní bazén (3 x 7 m, hloubka 1,6 m, teplota cca 30°C) a vnitřní hotelový bazén (10,5 x 7 m, hloubka 1,4 m, teplota 30°C) - slaná voda. Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (16 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel. Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny.Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť.Thermal park VRBOV (25 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 15:00 do 21:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,50€ /osoba 18+/ nocPOBYT SE ZVÍŘETEM10 Eur / denPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT (min. 2 noci, nástup libovolný)- ubytování dle zvoleného počtu nocí - snídaně formou bufetu- denní vstup do Wellness Beauty Oázy Thalasso v čase od 16:00 do 21:00 hod- denně vstup do fitness; - úschova vlastních lyží a kol, - dětský koutek,- MiniZOO,- v termínu 1.7.-1.9. 1x za pobyt tenisový kurt a 1x hod minigolf , - Wi-Fi- parkování,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.