Hubert - Gerlachov

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry, Gerlachov
Název ubytování Hubert - Gerlachov
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 850 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
hotelový komplex HOTEL HUBERT**** - VITAL RESORT se nachází na úpatí nejvyššího slovenského vrcholu Gerlach cca 10 km severovýchodně od Popradu na okraji obce Gerlachov. Ze všech stran je obklopený přírodou s nádhernými výhledy na Vysoké Tatry, na Popradskou kotlinu a hřebeny Nízkých Tater, kde se vyjímá zejména Kráľova hoľa.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
klientům hotelu HUBERT - VITAL RESORT je k dispozici restaurace s letní terasou a japonskou zahradou, stylová restaurace u Tinkera, vinárna s vinotekou, kavárna, školící prostory, lovecký salónek, krb, dětská herna, stolní tenis, biliár, Wi-Fi, výtah. Ve venkovním areálu se nachází: krytá tenisová hala, MiniZOO - možnost jízdy na koni či poníkovi, kaple sv. Huberta, jezírko, tenisový kurt, volejbalové hřiště, minigolf, dětské hřiště. Wellness Beauty Oáza Thalasso": vnitřní bazén se slanou vodou (10,5 x7 m, hloubka 1,4 m, teplota 30°C), venkovní bazén se slanou vodou - vyhřívaný (3 x 7 m, hloubka průměr 1,6 m, teplota 30°C), Jakuzzi, 3 sauny - solná parní, biosauna, bylinková parní, finská káď, zázračná sprcha, iglú koutek, tepidárium, fitness, za příplatek solárium, různé masáže, zábaly, koupele a kosmetické centrum (vč. manikúry a pedikúry). Orientační provozní doba wellness centra 7:00 - 22:00 hod, sauny 14:00 - 22:00 hod.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Popradu - Tater (trať č.180 ŽSR, 12 km). Odtud električkou do Tatranské Polianky (1 km).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Popradu. Odtud místní linkou až k hotelu, ale jen 4x denně, zastávka Gerlachov osada.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
autem příjezd po dálnici do Svitu. Ve Svitě odbočit vlevo na Tatranskou Polianku přes Batizovce (1 km), odtud značeno. Parkování na hlídaném parkovišti u hotelu. GPS: 49°5´46.07"N 20°12´37.1"EMotoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

Popis stravování

FORMA STRAVY snídaně - bohaté bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (servírované - výběr ze 3 menu o 4 chodech, 0,3 l minerálka ) za doplatek v CK. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Hubert Gerlachov:- magická hora - magický hotel - vnitřní a venkovní bazén se slanou vodou.- chov poníků - skotské plemeno Tinker a Mini ZOO- krytá tenisová hala- hotel po rekonstrukci - přijďte zhodnotit změnuKDE BUDETE SPÁTa)2 - lůžkové pokoje s až 2 přistýlkami (rozkládací gauč nebo rozkládací postel), koupelna+WC, SAT/TV, balkon, rádio, telefon, minibar, fén, župan, Wi-Fi na internet
b)1 - lůžkové pokoje STANDARD koupelna+WC, SAT/TV, balkon, rádio, telefon, minibar, fén, župan, Wi-Fi na internet - na ověření v CK.

Apartmán se 2 lůžky a až 2 přistýlkami ve formě rozkládacího gauče nebo 2 pevných lůžek (dle dostupnosti pokoje) , koupelna+WC, SAT/TV, balkon, předsíňka, šatník, rádio, telefon, minibar, fén, župan, Wi-Fi na internet (na ověření včetně ceny).
Rodinný pokoj/apartmán = dvoulůžkový app. se až 2 přistýlkami nebo 4 lůžkový app. - na ověření.CELKOVÁ KAPACITA100 lůžek Hubert + 30 lůžek v depandanci Vila Horec na ověřeníToto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.Upozornění : bezbarierové pokoje nemají vhodné koupelny - klientům je umožněno sprchování v hotelovém wellness.FORMA STRAVYsnídaně - bohaté bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (servírované - výběr ze 3 menu o 4 chodech, 0,3 l minerálka ) za doplatek v CK. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).POBYT S DĚTMIJedno dítě do 11,9 let na přistýlce se snídaní ZDARMAJedno dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMAMOŽNOST KOUPÁNÍVyhřívaný venkovní bazén (3 x 7 m, hloubka 1,6 m, teplota cca 30°C) a vnitřní hotelový bazén (10,5 x 7 m, hloubka 1,4 m, teplota 30°C) - slaná voda. Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (16 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel. Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny.Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť.Thermal park VRBOV (25 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15:00 do 21:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,50€ /osoba 18+/ noc
Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY pro dospělou osobu. Osobám neplatícím rekr. poplatek (děti, senioři) doporučujeme připojištění v rámci rezervace pobytu.POBYT SE ZVÍŘETEM10 Eur / denPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT (min. 2 noci, nástup libovolný)- ubytování dle zvoleného počtu nocí - snídaně formou bufetu- denní vstup do Wellness Beauty Oázy Thalasso v čase od 16:00 do 21:00 hod- denně vstup do fitness; - úschova vlastních lyží a kol, - dětský koutek,- MiniZOO,- v termínu 1.7.-1.9. 1x za pobyt tenisový kurt a 1x hod minigolf , - Wi-Fi- parkování,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.