Hviezda - Dudince

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Jižní Slovensko, Dudince
Název ubytování Hviezda - Dudince
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 7 940 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Rekonstruovaný komplex hotelu Hviezda *** Dudince je obklopený zelení a parkem a nabízí klientům možnost nerušeného oddychu v klidné části města. Nejvíce slunečních dní v roce zažíváme právě v tomto malé městečku, které vám svojí klidnou atmosférou dopřeje ten pravý relax. Dudince leží 16 km od hranic s Maďarskem a jsou známé svou jedinečnou minerální vodou. Uhličito-siřité složení vody je jedinečné na Slovensku i v zahraničí. Základní léčivou složkou při nemocech cév srdce je oxid uhličitý a u nemocí pohybového a nervového systému je to síra, ve formě sirovodíku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce (non stop, prodej lázeňských oplatek a suvenýrů, zapůjčení županu, fénu či žehličky), restaurace, kavárna s venkovní letní terasou vás zavede do atmosféry 20. let min. století (v sezoně se zde konají taneční zábavy s živou hudbou a různé vystoupení domácích interpretů), bowling bar: nově vybudovaný se 2 drahami a příjemným posezením. Konferenční prostory: 3 konferenční místnosti různých rozměrů, konferenční technika a vybavení k dispozici. Kapacita prostor při uspořádání divadelním 150 a 40 a 30 osob. NOVINKA - možnost zapůjčení kol vč. dětskýchModerní WELLNESS CENTRUM (propojené s hotelovým bazénem): finská, parní a infra sauna, vířivka, odpočívárna.Hotelový BAZÉN s unikátní hydro-masážní částí (rozměry 22 x 11,5 m, teplota 30-31 °CBALNEO CENTRUM: v nově vybudovaných prostorách vás očaruje svojí relaxační atmosférou. Poskytuje širokou škálu procedur (masáže, bahenní zábaly s dudinskou minerální vodou, kosmetické procedury aj.)AURELIUS GOLF PARK - ADVENTURE GOLF = rodinná zábava, klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah. Velikost drah je však to jediné, co má adventure golf společné s minigolfem. Způsob hry je úplně odlišný. Klasické překážky z minigolfu zde nenajdete, na drahách jsou různé nerovnosti, vyvýšeniny, vodní pasti, písečné bunkry, tedy stejně jako na klasickém golfovém hřišti. Adventure golf se hraje na umělé golfové trávě a hráči v průběhu hry můžou tedy musí chodit po drahách. Hraje se golfovými holemi určenými na patování nebo minigolfovými kladívky a golfovým míčkem. Co tedy adventure golf je? Ani minigolf, ani golf, ale něco mezi. Ale hlavně při něm zažijete plno zábavy a probudí ve vás skrytou soutěživost.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Dudinců - zastávka "Dudince - žel stanice" 200 m od hotelu.Z BRNA do Dudinců jezdí přímé autobusy ČSAD Tišnov (cesta trvá cca 5 hod) - autobus směr Rimavská Sobota.Z PRAHY jezdí přímé spoje (např. společnost Tourbus) do Zvolena (cesta trvá cca 8 hod) - v případě zájmu CK Atis zajistí jízdenku (cena cca kolem 500,- Kč /os.). Ze Zvolena jezdí přímé spoje přímo do Dudinců (cena cca 3,1 Eur).Návrh autobusového spojení najdete ZDE .Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Z Bratislavy (176 km) dálnicí směrem na Trnavu - Nitra - sjezd Čaradnice - směr Žemberovce - Dudince, v Dudincích značeno.

Popis stravování

FORMA STRAVY polopenze - snídaně bufetové stoly, večere - polévkový, salátový a dezertový bufet, hl. jídlo výběrem ze 3 menu

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Hviezda Dudince:- hotel prošel celkovou rekonstrukcí vnitřních prostor- nové Wellness centrum- nově vybudované Balneo a Bowling bar- u hotelu je unikátní AURELIUS GOLF PARK - adventure golf (klasickým golf zmenšený do velikosti minigolfových drah) - široká škála služeb zaměřených na lázeňskou a relaxační péči- DUDINCE - místo s největším počtem slunečních dní na Slovensku- přímé spojení BRNO - DUDINCE (cesta trvá cca 5 hod). Přehled autobusového spojení najdete ZDE .KDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi, balkon.Přistýlka je formou rozkládací postele.FORMA STRAVYpolopenze - snídaně bufetové stoly, večere - polévkový, salátový a dezertový bufet, hl. jídlo výběrem ze 3 menuPOBYT S DĚTMIJedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.MOŽNOST KOUPÁNÍhotelový bazén s vodnými atrakcemi - vodní trysky, clony, chrliče (teplota vody: cca 31 °C, rozměry: 22,5 x 11 m). V mimosezonním období o víkendech je pro veřejnost k dispozici v LH Rubín bazén s minerální léčivou vodou: vstupné 4 EUR / dospělý / 30 min (otevírací doba: sobota 14:00 - 17:30, neděle 10:00 - 17:30 hod. V týdnu je vstup do minerálního bazénu LH Rubín podmíněný lékařskou prohlídkou.Letní koupaliště DUDINKA (800 m) - rekreační bazén, bazén s atrakcemi (tobogán, skluzavka), dětský bazén a bazén s minerální léčivou vodou (38 °C). Koupaliště je otevřené v termínu 27.5. - září 2016 (dle počasí). Vstup do minerálního bazénu se platí před odchodem z koupaliště a není možné ho zakoupit samostatně bez vstupu do ostatních bazénů.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15:00 hod a večeří od 17:30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1 Eur/denPOBYT SE ZVÍŘETEM5 Eur/denPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

HVĚZDNÝ TÝDEN (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)• 7x ubytování• 7x snídaně formou bufetu• 1x uvítací přípitek• 7x večeře (polévkový, salátový a dezertový bufet, hl. jídlo výběrem ze 3 menu)• 1x aerosolová mořská koupel (15 min)• 1x zábal (20 min, dle výběru)• neomezený vstup do bazénu• denně wellness centrum (sauny) v čase 14.00. - 21.00 hod neomezeně• coffee voucher (1x espresso v lobby baru)• 1x zapůjčení kola na 3 hod / pobyt• 1x adventuge golf / pokoj • Wi-Fi • parkováníBONUS: SLEVA 10% na zakoupení procedur (masáže, zábaly, koupele, ošetření tváře a těla)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

SLUNEČNÝ RELAX (5 dní / 4 noci, nástup libovolný) • 4x ubytování• 4x snídaně formou bufetu• 1x uvítací přípitek• 4x večeře (polévkový, salátový a dezertový bufet, hl. jídlo výběrem ze 3 menu)• neomezený vstup do bazénu• denně wellness centrum (sauny) v čase 14.00. - 21.00 hod neomezeně• coffee voucher (1x espresso v lobby baru)• 1x zapůjčení kola na 3 hod / pobyt• 1x adventuge golf / pokoj• Wi-Fi • parkováníBONUS: SLEVA 10% na zakoupení procedur (masáže, zábaly, koupele, ošetření tváře a těla)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.