Kúpele Vyšné Ružbachy - Seniorský pobyt 60

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry, Vyšné Ružbachy
Název ubytování Kúpele Vyšné Ružbachy - Seniorský pobyt 60
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 840 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Plná penze

Popis ubytování

PopisNa jižním svahu Vysokých Tater, v údolí Zálažného potoka a na hranici dvou národních parku TANAP a PIENAP se nacházejí kúpele Vyšné Ružbachy. Jedinečné stylové ubytování ve švýcarských domečcích připomínající alpsku architekturu. Kúpele Vyšné Ružbachy  jsou vhodné pro onkologické, oběhové ústrojí, trávící ústrojí, metabolické a  choroby dýchacích cest.Stravadle balíčkuTyp ubytováníGrand hotel Strand ****, stylový luxusní nově zrekonstruovaný hotel postavený ve španělském stylu, se nachází na podhůří Vysokých Tater, v centru lázní Vyšné Ružbachy. Hotel byl postaven v letech 1929 - 1931.

Léčebné domy Travertín I. a II. *** ze 70. let, se nachádzaj [v překrásném prostředí lázeňských parků, v centru lázní Vyšné Ružbachy. Budovy LD jsou propojeny vzájemně spojovací chodbou.

Švýcarské domky *** se nacházejí v centru lázní Vyšné Ružbachy a připomínají alpskou srubovou architekturu. Jejich jedinečný a ojedinělý styl zajistí klientům maximální komfort v zrekonstruovaných hotelových pokojíchBALÍČEK Seniorský pobyt 60+ na osobu zahrnuje:ubytování dle ceníku
nabídka balíčku je platná pro osoby starší 60 let
klienti ubytovaný v Grand Hotelu Strand plná penze přímo v hotelu-  nástup večeří (poslední oběd je formu obědového balíčku, který klient dostane v odchový den při snídani)
klienti ubytovaný ve Švýcarských domcích nebo v Hotelu Travertín plná penze v Bielom dome - nástup večeří (poslední oběd je formu obědového balíčku, který klient dostane v odchový den při snídani)
vstupní lékařská prohlídka
2 procedruy / noc
pro klienty ubytovaný v Grand hotelu Strand volný vstup do Aqua Thermall Wellness s krytým bazénem Izabela
pro klienty ubytovaný ve Švýcarských domcích nebo v Hotelu Travertín 2 hodiny vstup do Rehabilitačního bazénu a sauny v Balneoterapii / nocPovinný poplatekmístní pobytová daň 0,50 EUR / osobu / nocFakultativní poplatekmonitorované parkování 2 EUR / nocZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.