Larion - Kráľova Lehota

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Liptov, Kráľova Lehota
Název ubytování Larion - Kráľova Lehota
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 140 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
rodinný penzion LARION se nachází v podhůří Nízkých Tater, na okraji obce Kráľova Lehota cca 5 km východně od Liptovského Hrádku. Okolí nabízí výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku, bazény, aquaparky, návštěvu jeskyní.Liptov je slovenskou turistickou destinací číslo jedna v zimě i létě. "Zelená" aréna plná přírodních krás, adrenalinu, aquaparků, zábavy, živého folklóru a tradic, jako je historie, kultura, sportu a jedinečné gastronomie. Je místem, kde si každý najde "to svoje" a kde jen Vy budete režisérem svojí dovolené.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
klientům ubytovaným v penzionu LARION je k dispozici restaurace "Liptov" s letní terasou a salonkem (Liptovská izba), denní bar, úschovna lyží a kol, dětské hřiště a herna, Wi-Fi internet, ohniště s grilem. Relax centrum: suchá sauna, vířivka, masáže. Sportovní aktivity: squash, biliár, stolní fotbal, fotbalové hřiště, tenisový kurt, půjčovna kol, minifitness (běžící pás, rotoped), basketbalový koš, šipky, badminton, trampolína, pronájem dětských čtyřkolek, na objednávku: laserová střelnice, lukostřelba, XBOX 360.

PŘÍJEZD VLAKEM
Do Liptovského Mikuláše dále místní linkou do Královy Lehoty (100 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Do Liptovského Mikuláše dále místní linkou do Královy Lehoty (100 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Ve směru od Žiliny přes Liptovský Mikuláš -> Liptovský Hrádok do Královy Lehoty. Od Ružomberku do Liptovského Mikuláše dálnice - nutná dálniční známka! Parkování u penzionu.

Popis stravování

FORMA STRAVY Snídaně - bufetové stoly. Možnost přikoupení večeří (výběr ze 4 menu) za příplatek v CK.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč penzion Larion Kráľova Lehota:- příjemný rodinný penzion s výbornou kuchyní- Nízké i Vysoké Tatry na dosah- nadstandardní podmínky pro rodiny s dětmi - dětský areál a menu pro děti- široká nabídka služeb v penzionu a blízkosti- kompletně zrekonstruované wellnessKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, připojení na internetb) 3 - lůžkové pokoje STANDARD: Spr.+WC, SAT/TV, připojení na internet. Pokoje vyššího standardu s balkonem a s chladničkou dle dostupnosti za příplatek.Přistýlky (rozkládací křeslo - pro děti do 15-ti let) - na ověření.CELKOVÁ KAPACITA47 pevných lůžek + 9 přistýlekFORMA STRAVYSnídaně - bufetové stoly. Možnost přikoupení večeří (výběr ze 4 menu) za příplatek v CK.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 2,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA!MOŽNOST KOUPÁNÍKrytý bazén a termální koupaliště TERMAL RAJ v Liptovském Jáně (12 km). Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA v Liptovském Mikuláši (26 km) - celoroční provoz. Přehrada Liptovská Mara (27 km). Celoroční VODNÍ TERMÁLNÍ PARK BEŠEŇOVÁ (36 km) s umělým vlnobitím a 30 m vysokou tobogánovou věží.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 13.00 do 21:00 hod a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK0,5 €/osoba/denPOBYT SE ZVÍŘETEM6 Eur / denPobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek).PARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT (min. 2 noci, nástup libovolný)- ubytování dle zvoleného počtu nocí- snídaně formou bufetu - při pobytu do 6 nocí: squash, stolní tenis, fotbalové hřiště.- při pobytu od 7 nocí: neomezeně: squash, stolní tenis, fotbalové hřiště, tenisový kurt v denní dobu, dětské hřiště a herna.Pro všechny pobyty: - monitorované parkoviště,- Wi-Fi Možnost dokoupení večeří za příplatek na místě nebo v CK.Za poplatek:Liptov region card :10-30% SLEVA na okolní atrakce Liptova ( Karta k zakoupení na recepci za cca 5€ )Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.