Lázeňský dům Diamant Dudince - balíček Diamantový pobyt

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Jižní Slovensko, Dudince
Název ubytování Lázeňský dům Diamant Dudince - balíček Diamantový pobyt
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 12 340 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Plná penze

Popis ubytování

PopisModerní hotel Diamant s komplexními službami a prověřenou kvalitou lázeňské péče tvoří dominantu lázeňského města Dudince.
Specializací Lázní Dudince je léčba i prevence potíží a onemocnění pohybového aparátu.Lázeňské službySoučástí lázeňského hotelu Diamant je komplexní balneoprovoz – minerální koupele, vodoléčba, masáže, rehabilitace, elektroléčba, laserová terapie, ultrazvuk, speciální diagnostika a další procedury. V roce 2012 byl otevřen nový saunový svět (finská sauna, parní sauna, infrasauna, whirlpool, tepidárium, ochlazovaní bazén, masážní sprchy a odpočinsková zóna). K dispozici je hostům hotelu Diamant vnitřní a od května do září také venkovní bazén s ohřívanou vodou. Na letní střešní terase je whirlpool s "přírodním FKK soláriem"Unikátní léčivá vodaZákladem lázeňské léčby v Dudincích jsou vzácné balneologické vlastnosti minerální vody. Hydrogen-uhličitanovo-chloridová, sodno-vápenatá, uhličitá, sirná hypotonická voda obsahuje i další významné prvky jako hořčík, fluor, brom, bór, draslík jakož i pestrou paletu rozpuštěných minerálů, mangan a jód s celkovou mineralizací až 5 667 mg / l. Dudinská minerální voda obsahuje "Glauberovu sůl" (magnesium sulfuricum), je to hořká sůl na očistu trávicího traktu a lymfatického systému.

Obecně se využívá v detoxikační medicíně jako doplňkový prostředek zaměřený zejména na očistu trávicího traktu (játra, žlučové cesty a tlusté střevo). Také je vhodná při očistě lymfatického systému. Obsah síry ve vodě blahodárně působí na pokožku, napomáhá při redukci vrásek, celulitidy, ale i při léčbě některých kožních onemocnění, jako je psoriáza, dermatitida ...

Při onemocněních kardiovaskulárního aparátu je základní léčebnou složkou oxid uhličitý a pro nemoci pohybového a nervového systému síra ve formě sirovodíku. Velké množství rozpuštěných minerálních látek a plynů začleňuje tyto prameny mezi nejcennější minerální léčivé vody na světě.
Vodu podobného složení mohou nabídnout v zahraničí jen lázně ve Francii - Vichy a v Japonsku.StravaStravování je hostům hotelu Diamant poskytováno v hotelové restauraci – snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu včetně salátového bufetu. Jídlo si hosté vybírají den předem, první menu je jednotné. Možnost dietní a vegetariánské stravy. Příjemné posezení nabízí hostům také hotelová kavárna.Typ ubytováníHotel Diamant nabízí ubytování v nově rekonstruovaných pokojích a apartmá s vlastní koupelnou a WC, TV/SAT, rádiem, telefonem a lednicí. Všechny pokoje jsou s balkonemBALÍČEK Diamantový pobyt osobu zahrnuje:ubytování na vybraný počet nocí
plná penze (snídaně, oběd a večeře)
vstupní lékařská prohlídka
4 léčebné proécedury denně (mimo neděle) dle lékařského doporučení
denní cvičení ve fitness (mimo neděle)
denní plavání ve vnitřním rehabilitačním bazéně (v letní sezóně i ve venkovním bazénu)
1x 2 hodinový vstup do wellness centra
využití hotelového trezoru na recepci KL Diamant
využití knihovnyPovinný poplateklázeňská taxa 1EUR / osobu / nocZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.