Nostalgia - Senec

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Západní Slovensko, Senec
Název ubytování Nostalgia - Senec
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 440 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Nostalgia leží v centrum města na pěší zóně, cca 1 km od břehu Slunečných jezer.Sluneční jezera jsou jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších letních středisek na Slovensku. Rozsah vodní plochy je více než 100 ha, délka 2,2 km a průměrná šířka 400 m. Průměrná teplota vody v létě je 25 oC, což je porovnatelné s Jadranem. Areál je pro lepší orientaci rozdělen podle světových stran na jižní a severní. Bohaté možnosti vodních sportů, rybolovu umožňují prožít nezapomenutelné chvíle na zelených plážích a volají po návratu tohoto ráje pro turisty. Přímo v areálu jezer se nachází dětské hřiště, volejbalové plážové hřiště, tenisové kurty, půjčovna sportovních potřeb (čluny, šlapadla), tobogány (severní strana), fotbalové hřiště s umělým povrchem (jižní strana), vodní fotbal (severní strana). V letní sezoně se zde konají pravidelné diskotéky různého charakteru a různé zábavné akce. Okolo jezer jezdí vláček nebo je možné zde jezdit na in-line nebo koloběžce.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, salonek, půjčovna kol, kulečník, parkoviště, Wi-Fi. Hotel nemá výtah.Pro děti: dětská stolička, dětská postýlka, dětská strava

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Sence (cca 1,3 km), odtud taxi nebo pěšky směr centrum města. Hotel se nachází cca v polovině hlavní pěší zóny.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Sence na zastávku "Autobusová stanice" (cca 500 m).Vydáte se směr centrum města, hotel se nachází cca v polovině hlavní pěší zóny (cca 10 min. pěšky).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Po dálnici D1, výjezd Senec, po výjezdu následuje 1. kruhový objezd, vyjedete 3. výjezdem, dále pokračovat rovně k dalšímu kruhovému objezdu (je tam Billa), použijete 4. výjezd do centra města. Na nejbližší křižovatce (pošta) odbočíte vpravo a pokračujete rovně cca 100 m, na další křižovatce odbočíte doleva - ulice Vajanského. Z této ulice je vjezd na parkování hotelu (značené).Parkování na vlastním parkovišti za poplatek.

Popis stravování

FORMA STRAVY snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 3 menu. Možnost dokoupení večeří (výběr ze 3 menu) nebo obědů na místě.Snídaně se podávání formou menu - možné podávat i na hotelové terase.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Nostalgia Senec:- hotel v centru SenceKDE BUDETE SPÁTa) 1 a 2 - lůžkové, některé s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, lednička, Wi-Fib) 3 - lůžkové pokoje, bez přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, lednička, Wi-FiNeobsazené lůžko v 1/2 a 1/3 se netoleruje´(nutné ověřit pokoj 1/1).CELKOVÁ KAPACITA12 pokojůFORMA STRAVYsnídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 3 menu. Možnost dokoupení večeří (výběr ze 3 menu) nebo obědů na místě.Snídaně se podávání formou menu - možné podávat i na hotelové terase.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 3,99 let bez lůžka a stravy ZDARMAMOŽNOST KOUPÁNÍtravnaté pláže Slunečních jezer od 1 km (vstup do areálu je zpoplatněn). Na vodní ploše je možné veslovat na lodičce, šlapadla, okolo jsou atrakce: plážový volejbal, dětská hřiště, tenis, fotbal, vodní fotbal, tobogány, restaurace aj.AQUAPARK SENEC (1,5 km) - celoročně 6 bazénů s teplotou vody 28-38 ˚C, v létě až 11 bazénů.Celoročně:- relaxační bazén s atrakcemi – vodní déšť, masážní lavice, chrliče, protiproudy (teplota vody 30˚C až 32˚C, plocha 173 m²) - klidový bazén - hydromasáž, masážní lavice, perličková koupel (teplota vody 36˚C až 38˚C a rozloha 88 m²). Najdete zde hydromasáž, masážní lavice, vodné trysky i perličkovou koupel.- průplavový bazén (mezi vnitřní a venkovní částí) nepravidelného tvaru s atrakcemi - protiproudy, masážní lavice, chrliče aj. (teplota vody 28˚C až 32˚C a rozloha 376 m²)- dětský bazén se skluzavkou a chrličem (teplota vody 31˚C a plocha 23 m²) . - dojezdový bazén pro 76 m dlouhý tobogán- občerstvení, cocktail bar, restaurace, dětský koutekLetní část:- bazén s rozměrem 50 x 20 m (hloubka 40 až 100 cm) nabízí: bazénový drinkcoffe bar, nafukovací volejbalové hřiště, venkovní tobogán a skluzavka- AQUA FUN - 12 m vysoká tobogánová věž se 3 dojezdovými bazény. Atrakce: 104 m dlouhý tobogán Mississippi nebo kamikadze skluzavky, čtyřdráha Tsunami, skluzavky Red Yellow river. Tornádo - „space hole“. Věž poskytuje nádherný výhled na celý areál a blízké okolí. Atrakce jsou určeny všem odvážným, kteří touží po adrenalinové zábavě.- Italský dětský bazén: s dětskou skluzavkou a hloubkou (0,1 až 0,4 m)- Hřiště na plážový volejbal a minifotbal, dětské hřištěSWIM aréna Senec (200 m) - krytý bazén s 25 metrovým bazénem (samostatný vstup).SAIwellness Senec (200 m)- na ploše 735 m2: suché a parní sauny, infra sauna, turecký hamman, solná jeskyně, studený déšť, speciální procedury, whirlpool, oddychová část s výhledem na japonskou kamínkovou zNEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:00 do 20:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno, Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.Pobyt s polopenzí začíná večeří v den příjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1 Eur/denPOBYT SE ZVÍŘETEMnepovolenPARKOVÁNÍ3 Eur/auto/noc

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s bufetovou snídaníZDARMA: Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

KRÁTKÝ POBYT (5 dní / 4 noci) nástup libovolný - 4x ubytování s bufetovou snídaní- 4x večeře (menu výběrem ze 3 jídel)- 1x za pobyt míchaný nápoj dle nabídky- 4x zpáteční lístek na vláček v termínech červenec - srpen (který jede ke Slnečným jezerům, zastávka vláčku je cca 100 m od hotelu)- parkování po celou dobu pobytu- rekreační poplatek BONUS: sleva 10% míchaný nápoj, 10% sleva na konzumaci v hotelové restauraci. Nelze objednat v době VelikonocPříplatek za 1/1 pokoj se neúčtuje.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

TÝDENNÍ POBYT (8 dní / 7 nocí) nástup libovolný - 7x ubytování s bufetovou snídaní- 7x večeře (menu výběrem ze 3 jídel)- 1x za pobyt míchaný nápoj dle nabídky- 7x zpáteční lístek na vláček v termínech červenec - srpen (který jede ke Slnečným jezerům, zastávka vláčku je cca 100 m od hotelu), - poukaz na konzumaci v partnerském bufetu na břehu jezera ve Veľkom Bieli (tradiční občerstvení typické pro Senec)- parkování po celou dobu pobytu- rekreační poplatek BONUS: sleva 10% míchaný nápoj, 10% sleva na konzumaci v hotelové restauraci. Nelze objednat v době VelikonocPříplatek za 1/1 pokoj se neúčtuje.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

Projekt DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK pro osoby nad 50 let:• sleva 7=6 (bydlíte 7 nocí, platíte 6 nocí)• sleva 14=11 (bydlíte 14 nocí, platíte 11 nocí)• večeře zdarma• odpolední káva nebo čaj zdarma• příplatek za neobsazené lůžko, resp. 1/1 pokoj se neúčtuje• zdarma rekreační poplatekPlatí pro pobyty mimo období hlavních (letních) školních prázdnin a termínu silvestrovského pobytu.Na tento pobyt nelze uplatnit žádné slevy mimo výše uvedené!Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.