Partizán - Brezno Tále

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Nízké Tatry, Brezno - Tále
Ubytování Hotel Partizán - Brezno Tále
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 8 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
HOTEL PARTIZÁN **** na Tálech, je rodinným wellness & kongres resortem , nacházejícím se v krásném prostředí Nízkých Tater na jižní straně Chopku a stvořen v duchu "Hotel v lese, les v hotelu" . Poskytuje ubytovací, gastronomické, wellness a sportovní služby na nejvyšší úrovni. Hotel obsazuje přední příčky v hodnoceních hotelových služeb na Slovensku a je známý snahou překvapit hosty vždy něčím novým.

VYBAVENÍ
Panorama restaurant s výhledem na přírodu Nízkých Tater a specialitami domácí i zahraniční kuchyně , Lovecká restaurace se specialitami ze zvěřiny a husími nebo kačeními hody. Lobby bar, Cognac, rum cigar club, hotelová terasa, večerní Limbus bar a v neposlední řadě Tálská Bašta - architektonický skvost hotelu s nejvyšším kamenným krbem na Slovensku. 12 plně vybavených kongresových sálů s kapacitou 780 míst a rozlohou 1000 m2. Dětské hřiště Mravenisko a dětská herna Partizána Ferda. NATUR WELLNESS CENTRUM Hotelu Partizán **** - na 3 podlažích a rozsáhlé ploše 2260 m² relaxačního prostředí si užijete přímo v areálu hotelu, bazény, sauny, odpočinkové zóny, obličejové a tělové ošetření, balneoterapie se zábaly a peelingem. Moderní vybavení, panoramatické výhledy a vůně dřeva vám poskytnou dokonalý zážitek a vy se můžete nechat unášet pohledem na okolní hory, přímo z pohodlí lehátka či vířivky. Při budování wellness centra bylo myšleno i na ty nejmenší, proto si relax užijí i rodiny s dětmi. Pro děti do 15-ti let nové Family Saunas. Nové stylové Fitness je vybaveno zařízením Technogym.VSTUP do části VITAL SAUNA je povolen pouze osobám od 15 let!

PŘÍJEZD VLAKEM
Bratislava směr Košice přes Brezno - dále autobus, taxi - TálePraha - Liptovský Mikuláš a dále busem do Myto pod Ďumbierom , pak přestup sm. Tále , hotel Partizán.Aktuální spojení na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Brno - Bratislava - Brezno, - Tále, hotel Partizán. Košice - Brezno - Tále. Aktuální spojení na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Praha - Brno - Bratislava - Nitra - Zvolen - Banská Bystrica - Podbrezová - TáleOstrava - Poprad - Čertovica - Mýto pod Ďumbierom - Tále

Popis stravování

STRAVA Polopenze : snídaně formou bufetu , večeře 4-chodové menu v Panorama Restaurant nebo v restauraci Tálská Bašta .

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Partizán**** Tále ? - wellness & kongres rezort v duchu "Hotel v lese, les v hotelu".- nechte se unášet pohledem na okolní hory přímo z pohodlí lehátka či vířivky- 2260 m² relaxačního prostředí- "Prostě zážitkový hotel"UBYTOVÁNÍ2-lůžkový komfortní pokoj typu PANORAMA CLASSIC, 22m2, Spr.+ WC, LCD TV, telefon, Wi-Fi , minibar, trezor, fén, župan, pantofle, hotelová kosmetika, matrace z paměťové pěny, výhled do lesa . Možnost až 2 dětských přistýlek.STRAVAPolopenze : snídaně formou bufetu , večeře 4-chodové menu v Panorama Restaurant nebo v restauraci Tálská Bašta .DÍTĚDítě do 1,99 let bez nároku na lůžko a služby zdarma. Děti 2 - 17,99 let na přistýlce se slevou dle ceníku.Dětské ceny platí v doprovodu 2 plně platících osob.KOUPÁNÍNATURE WELLNESS CENTRUM Hotelu Partizán **** ZDARMA - na 3 podlažích a rozsáhlé ploše 2260 m² relaxačního prostředí přímo v areálu hotelu, bazény, sauny, odpočinkové zóny, obličejové a tělové ošetření, balneoterapie se zábaly a peelingem. Moderní vybavení, panoramatické výhledy a vůně dřeva vám poskytnou dokonalý zážitek Děti do 15-ti let mají vstup do Vital & Saunového světa ZAKÁZANÝ !POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří v den příjezdu .Pobyt končí snídaní a vyklizením pokoje do 12:00 hod.REKREAČNÍ POPLATEK0,50€ / os./nocPOBYT SE ZVÍŘETEMNepovolenPARKOVÁNÍZdarma.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

WELLNESS POBYT ATIS (5 dní / 4 noci, nástupní den NE ) - 4x ubytování (ne - čt ) s polopenzí, snídaně bufet, večeře - 4-chodové menu v Panorma Restaurant a nebo v restauraci Tálská Bašta ,- OLOVRANT - odpolední občerstvení, - 1x léčivá koupel ve Slunečním SPA dle výběru hosta (20 min.) , - 1x klasická masáž zad ve Slunečním SPA (25 min.), - 1x parafinový zábal rukou nebo chodidel ve Slunečním SPA ( 20 min. ), - NEOMEZENÝ vstup do Nature Wellness Centra dle otevíracích hodin , - vstup do fitness centra , - W-Fi v celém hotelu, - župan a papučky, - parkování. Možnost prodloužení pobytu - na dotaz v CK.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

Wellness pobyt ATIS VÍKEND - TENTO POBYT NA OVĚŘENÍ V CK - 3x ubytování ( čt - ne ) s polopenzí, snídaně bufet, večeře - 4-chodové menu v Panorma Restaurant a nebo v restauraci Tálská Bašta, - OLOVRANT - odpolední občerstvení, - 1x léčivá koupel ve Slunečním SPA dle výběru hosta (20 min.) , - 1x parafinový zábal rukou nebo chodidel ve Slunečním SPA ( 20 min. ), - NEOMEZENÝ vstup do Nature Wellness Centra dle otevíracích hodin , - vstup do fitness centra , - Wi-Fi v celém hotelu, - parkování. Možnost prodloužení pobytu - na dotaz v CK..Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.