Patria - Štrbské Pleso

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry, Štrbské Pleso
Název ubytování Patria - Štrbské Pleso
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 5 440 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Exkluzivní hotel PATRIA**** je situován na severním břehu Štrbského Plesa a je považován za nejkrásnější hotel Vysokých Tater. Okolí hotelu PATRIA poskytuje nepřeberné možnosti pro relaxaci, odpočinek a sport.Štrbské Pleso, nejvýše položená turisticky-léčebná osada ve Vysokých Tatrách, je významné centrum turismu a zimních sportů (zejména pro severské disciplíny) ležící cca 30 km západně od Popradu. Rozkládá se na jižním břehu jezera Štrbské Pleso v nadmořské výšce 1 346 m. .

VYBAVENÍ
v hotelu PATRIA je klientům k dispozici Slnečná restaurace, Lobby bar, vinotéka, Varta club (biliár, bowling), dětské hřiště v prostoru před Vatra clubem, kongresové prostory, dětská herna Sluníčko, stolní tenis, kadeřnictví, obchod se suvenýry, výtah, hlídané parkoviště, garáže. Cca 200 m od hotelu stylová restaurace KOLIBA PATRIA na břehu Štrbského plesa.Nové wellness centrum PATRIA AQUA PARADISE - ZDARMA vnitřní část: plavecký bazén, dětský bazén se skluzavkou, solná parní koupel, bylinková inhalace, eukalyptová parní koupel, římská parní koupel, sanárium, tepidárium, , whirlpool, masážní bazén, vodní cesta, skotské střiky, tropický déšť, přívalová sprcha, ledová jeskyně, odpočívárna s lehátky, bar, bylinné sanárium, lesní panorama, vodopád skok, horský déšť, horská bystřina, na patře: whirlpool a odpočívárna; venkovní část: prícepok - krbové kachle, finská srubová sauna, ochlazovací vodopád, peklo, whirlpool venkovní. Za příplatek různé druhy masáží.Plánek wellness centra k náhledu ZDE .Vstup do wellness pro děti do 16 let je povolený jen do původní části wellness (vč. bazénů). Do nové relaxační části je povolen vstup od 16 let. Pod skokanskými můstky (od 300 m), tenisové kurty, bungie trampolíny a další letní atrakce a bungie jumping na věži obrovského můstku.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem TEŽ z Popradu přes Starý Smokovec nebo ze Štrby tzv. "zubačkou" do stanice Štrbské Pleso (1 km) dále dle směrovek k lyž. areálu. Ve Štrbě (Tatranská Štrba) zastavují i mezinárodní rychlíky z ČR!Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem z Popradu nebo ze Štrby na Štrbské Pleso - 800 mAktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd po silnici E 50 (od Žiliny přes Ružomberok -Lipt. Mikuláš-Poprad) odbočit směr Tatranská Štrba - Štrbské Pleso (č.538). Parkování u hotelu (popř. garáž).GPS souřadnice: 49° 7' 29.110279" N; 20° 3' 39.6493149" EMotoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

Popis stravování

STRAVA Polopenze formou bufetu. Při nízké obsazenosti hotelu (méně jak 15 osob) večeře výběrem ze 4 menu.Nabídka bezlepkové stravy: bezlepkový chléb při snídani, pokrmy zahuštěné solamylem. Speciální nabídka ale není.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel PATRIA Štrbské Pleso- PATRIA AQUA PARADISE - nejkrásněji položené WELLNESS ve Vysokých Tatrách (vstup zdarma) - nová venkovní část- Ideální poloha na břehu Štrbského Plesa! - 15 m plavecký bazén - ZDARMA!UBYTOVÁNÍa)2 - lůžkové pokoje v 1. a 2. patře s možností dětské přistýlky pro dítě do 11,9 let ( rozkládací křeslo ), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé. Balkon na dotaz a za příplatek (osoba/noc)
b)2 - lůžkové pokoje s balkonem v 1.a 2. patře s možností dětské přistýlky pro dítě do 11,9 let ( rozkládací křeslo ), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé.
Pokoje LUX - po rekonstrukci - na ověření včetně ceny :
c)2 - lůžkové pokoje LUX ve 3. patře a výše s možností dětské přistýlky pro dítě do 11,9 let (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé.
Příplatek za LUX / pokoj / noc. .Balkon na dotaz a za příplatek (osoba/noc)
d)2 - lůžkové pokoje s balkonem LUX ve 3. patře a výše s možností dětské přistýlky pro dítě do 11,9 let (rozkládací křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, minibar, fén, internet, župan pro dospělé. Dostupnost na ověření. Příplatek za LUX / pokoj / noc.

Balkony jsou jen na jižní straně hotelu (směrem k jezeru) je jich cca 50%. Případně dle dostupnosti je možné tento typ pokojů domluvit až při příjezdu na recepci (za poplatek hrazený na místě).CELKOVÁ KAPACITA160 pokojůSTRAVAPolopenze formou bufetu. Při nízké obsazenosti hotelu (méně jak 15 osob) večeře výběrem ze 4 menu.Nabídka bezlepkové stravy: bezlepkový chléb při snídani, pokrmy zahuštěné solamylem. Speciální nabídka ale není.DÍTĚJedno dítě do 2,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA a jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se stravou ZDARMAJedno díte 3 - 11,99 let na přistýlce pouze za cenu stravy. Dítě zdarma a dětská cena na přistýlce jen v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.KOUPÁNÍHotelový krytý bazén (15 m).Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (32 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel. Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny.Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť.Thermal park VRBOV (42 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce.Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA s termální vodou a celoročním provozem v Liptovském Mikuláši (53 km).POZNÁMKApobyt začíná nástupem od 15.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní do 10.00 a uvolněním pokoje do 12.00 hod v den odjezdu.Všechny prostory hotelu a pokoje jsou nekuřácké! Kouření povoleno jen na vyhrazených místech!REKREAČNÍ POPLATEK1,50€/osoba od 2 let.POBYT SE ZVÍŘETEM25,- €/den a pouze v pokojích v 1. a 2. patře.Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem, (pes nesmí do wellness a stravovacích středisek).PARKOVÁNÍhlídané parkoviště před hotelem v ceně pobytu ; Garáž: 15,-€/den - nutno objednat předem, platba na místě.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

RELAXAČNÍ POBYT U ŠTRBSKÉHO PLESA (min. 2 noci, nástup libovolný):- ubytování v pokojích v 1. nebo 2. patře hotelu- bufetová polopenze- denně vstup do hotelového bazénu vč. dětskéhoBONUS ZDARMA: - denně vstup do Wellness Patria AQUA PARADISE - děti mají vstup povolen ve vyhrazeném čase a v doprovodu dosp. osoby- denně vstup do fitness- stolní tenis - Wi-Fi- parkováníTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.