Residence Šírava - apartmánový dům

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Košický kraj, Zemplínská Šírava
Název ubytování Residence Šírava - apartmánový dům, Šírava
Typ ubytování Aparthotel
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem od 2 267 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Thermalpark Šírava – turistické místo s využitím geotermální vody využívané v lázeňství již v 18. století. Srdcem Thermal Šírava je geotermální vrt GTH-1, který je hluboký 940 m. Geotermální voda pochází z prostředí zvodnělých vápenců a dolomitických brekcií – podle rozborů je balneoterapeutická a stará 6 –10 tisíc let.

Vodní svět Thermal ŠÍRAVA obsahuje 4 vnitřní bazény (relaxační, masážní, vlnový, dětský bazén) a \č venkovní bazény (dva termální bazény, masážní, oddychový bazén). Vnitřní a venkovní bazény s vodními a vzduchovými tryskami a masážními tryskami.
Thermal SPA nabízí masážní místnosti, kde můžete zkusit zážitkové a zkrášlující procedury – masáže, masky, zábaly, peelingy a vanové lázně dle vlastního výběru. Můžete relaxovat v panoramatické vířivce s rozprávkovým výhledem na vodní hladinu a saunovat se ve venkovní suché finské sauně s teplotou 65 °C, součástí je také tichá oddechová zóna. Saunovat se můžete také s dětmi nebo celou rodinou v části Thermal SPA, které nabízí vyhřívanou panoramatickou Finskou saunu a venkovní vířivku s rozprávkovým výhledem na Zemplínskou šíravu a Vihorlatské pohoří.
Residence Šírava - nový apartmánový dům (otevřeno v červenci 2020) nabízí ubytování v exkluzivních studiích a apartmánech asi 15 minut chůze od Thermalparku Šírava a Hotelu Thermal Spa Resort

Služby: recepce, výtah, Wi-Fi, možnost snídaní v nedalekém bistru (50 m od rezidence) nebo okolních restauracích.
Ubytování:v moderních, pohodlných klimatizovaných studiích a apartmánech pro 2 - 5 osob. Všechny pokoje jsou nekuřácké, většina s balkonem. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Popis ubytování

Studio ( 2 osoby): komfortně zařízený klimatizovaný pokoj s manželskou postelí anebo dvěma oddělenými lůžky s funkčně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, mikrovlnka, lednička, set na kávu/čaj, rychlovarní konvice, TV, koupelna/WC, fén, trezor, wiffi, parkování. (21 - 25 m²)

Apartmán (2 + 3 osoby): komfortně zařízený klimatizovaný apartmán s obývacím pokojem s rozkládacím gaučem a ložnicí s manželskou postelí anebo dvěma oddělenými lůžky s možností přistýlky, s funkčně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, mikrovlnka, lednička, set na kávu/čaj, rychlovarní konvice, TV, koupelna/WC, fén, trezor, wiffi, parkování. (45 - 50 m²)

Apartmán (2 + 2 osoby): komfortně zařízený klimatizovaný apartmán s obývacím pokojem a dvěma ložnicemi s manželskou postelí anebo dvěma oddělenými lůžky, s funkčně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, mikrovlnka, lednička, set na kávu/čaj, rychlovarní konvice, TV, koupelna/WC, fén, trezor, wiffi, parkování. (46 m²)

check inn: 14:00 - 22:00 hod.
check out: 07:00 - 10:00 hod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.