Rubin - Veľký Meder

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Jižní Slovensko, Veľký Meder
Název ubytování Rubin - Veľký Meder
Typ ubytování Apartmánový dům
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 820 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Penzion Rubin leží v blízkosti vstupu do termálního areálu (cca 200 m) s geotermální vodou s teplotou 27 - 38°C, která je vhodná pro léčení kloubů, páteře, svalstva a celkové regeneraci organismu. Město Veľký Meder leží 10 km od hranic s Maďarskem a 65 km jihovýchodně od Bratislavy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
zahrada s posezením, Wi-Fi připojení, dětská skluzavka a houpačka.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem z Dunajské Stredy do Veľkého Medera (3 km), dále taxi směrem k termálnímu koupaliště Thermal Corvinus.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z Dunajské Stredy do Veľkého Medera (2,2 km) - zastávka "Autobusová stanica".Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Autem směr Bratislava - Dunajská Streda po silnici č. 63 do Veľkého Medera, zde na kruhovém objezdu první výjezd, směr Billa a pokračovat pořád po ulici Polˇovnická, poté odbočit na ulici Čičovská cesta a poté odbočit na ulici Pri Prameni. Penzion leží vlevo. Parkování v areálu penzionu.

Popis stravování

FORMA STRAVY bez stravy. Možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyňce nebo stravování v okolních restauracích.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč penzion RUBIN Veľký Meder- možnost vlastního vaření- v blízkosti vstupu do areálu termálního koupalištěKDE BUDETE SPÁTa) STUDIO (pro 2 nebo 3 osoby): 1 místnost, vybavený kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, Spr.+WC, SAT/TV, klimatizace, balkon (nebo terasa v přízemí), Wi-Fi.3 - lůžkové studio na ověření.b) APARTMÁN pro 4 a 5 osob: 2 ložnice, obývací místnost s vybaveným kuchyňským kout (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, Spr.+WC, SAT/TV, klimatizace, balkon (nebo terasa v přízemí), Wi-Fi (cca 56 m 2)Apartmán pro 5 osob na ověření.FORMA STRAVYbez stravy. Možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyňce nebo stravování v okolních restauracích.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA.MOŽNOST KOUPÁNÍTermální koupaliště THERMAL CORVINUS Veľký Meder (200 m):Vnitřní část - celoroční:- plavecký bazén (hloubka 1,2 m, teplota 30°C) a 2 tobogány- perličková koupel = vířivka 33 °C- dětský bazén s atrakcemi a skluzavkou (hloubka 0,4 m, teplota 30 °C)- polokrytý sedací bazén s léčivou vodou - krytý z 1/3 (hloubka 0,96 m, teplota 37 °C) - díky své teplotě je také otevřen celoročně- polokrytý rekreační bazén s hydro masážemi, vodopády a léčivou vodou (hloubka 1,2 m, teplota cca 34 °C) - otevřen cca do listopadu- rodinný a zábavní bazén s klesajícím dnem: plno atrakcí pro děti vč. interaktivního hřiště (hloubka 0,3 - 0,8 m, teplota 32 °C)- dětský koutek- saunové centrum (finská, infra a parní sauna) a procedura Mořská koupelVenkovní část - dle počasí (cca červen - září):- plavecký bazén (délka 50 m, hloubka 1,8 m, teplota 25 °C)- italský bazén se 2 tobogány (hloubka a 0,8 - 1,6 m, teplota 28 °C)- dětský bazén s atrakcemi a skluzavkou (hloubka 0,3 m, teplota 30°C- Tarzania - lanový park se 3 trasami různých obtížností)- dětské hřištěNEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14.00 do 16.00 hod v den příjezdu. Končí uvolněním studia/apartmánu do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1 €/den.POBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLEN!PARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování bez stravy- spotřeba vody, plynu, elektřiny, ložní prádlo, ručníkyZDARMA: Wi-Fi internet, parkováníTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.