Satel - Poprad

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry, Poprad
Název ubytování Satel - Poprad
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 980 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
hotel SATEL Poprad poskytuje komfortní ubytování v centru města Popradu, který je ideálním východiskem pro poznávání Vysokých Tater, Slovenského Ráje i Spiše. Pobyt nejen pro motoristy, neboť z města je velmi dobré spojení do všech turistických středisek.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
klientům ubytovaným v hotelu SATEL Poprad je k dispozici restaurace, kavárna, aperitiv bar, noční bar Alfa, Panther Club, kongresový sál, směnárna, hotelový trezor, kadeřnický salon Monet, nehlídané parkoviště, Wi-Fi připojení na internet v aperitiv baru, hotelové hale a na pokojích, půjčovna kol. Součástí hotelu je také tenisová hala a fitness.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Popradu ( Poprad - Tatry)- směr náměstí (300 m). Možnost odvozu osob a zavazadel ubytovatelem za poplatek na objednávku.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Popradu - směr náměstí (300 m). Možnost odvozu osob a zavazadel ubytovatelem za poplatek na objednávku.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
autem příjezd po silnici č. 18 (E 50) do Popradu, hotel leží v centru značeno. Při příjezdu autem je nutná dálniční známka (10,-€ na 10 dní). Hlídané parkoviště před hotelem.GPS: N 49.056573 E 20.295825Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

Popis stravování

FORMA STRAVY Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (výběr ze dvou menu) za příplatek v CK.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Satel ?- hotel v centru města, výhodná poloha 300 m od vlakového i autobusového nádraží- rekonstruované pokoje- blízkost AquaCity Poprad - 20% sleva pro hotelové hostyKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky (rozkládací křeslo):rekonstruovaná koupelna, SPR/WC, LED SAT/TV, WiFi, telefon, balkon.b) 2-lůžkové pokoje PREMIUM - rekonstrované, koupena s vanou a WC, LCD TV, SAT/TV, rádio, telefon, balkon c) rodinné pokoje 2+2 PREMIUM dvě ložnice,společná koupelna s vanou+ WC, SAT/TV, WiFi, rádio, telefon - pouze pro min. 4 osoby POKOJE PREMIUM na dotaz včetně ceny.CELKOVÁ KAPACITA260 lůžekFORMA STRAVYSnídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (výběr ze dvou menu) za příplatek v CK.POBYT S DĚTMIDítě do 3,99 let bez lůžka a služeb ZDARMA! Dítě od 4 do 11,9 let na přistýlce se slevou dle ceníkové tabulky .Dítě zdarma povoleno na pokoji. při dvou plně platících osobáchMOŽNOST KOUPÁNÍCeloroční areál s termální vodou AQUACITY Poprad (900 m), bazény, tobogány, venkovní termální bazény s teplotou vody 36° a 38° C, vodní perličky, trysky, vodní hřib, black hole s ďábelskou jízdou v tunelu s laserovými světly, Vitalní svět - sauny, whirlpool, každý den 3D laser show aj.
Celoroční termální koupaliště Thermal Park Vrbov 15 km.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15.00 hod v den příjezdu . Při dokoupení večeří začíná pobyt večeří od 18.00 do 21:00 hod v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,50€ / osoba / den
Součástí uhrazeného místního (rekreačního) poplatku je i POJIŠTĚNÍ NA HORY pro dospělou osobu. Osobám neplatícím rekr. poplatek (děti, senioři) doporučujeme připojištění v rámci rezervace pobytu.POBYT SE ZVÍŘETEMpobyt se psem nepovolenPARKOVÁNÍza poplatek dle sazby na místě

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT (min. 2 noci, nástup libovolný)- ubytování dle zvoleného počtu nocí- bohaté bufetové snídaně- úschova vlastních kol - Wifi BONUS: - až 20% sleva na vstup do AquaCity Poprad pro hotelové hosty (dle typu vstupenky) - 15% sleva na vstup do Thermal Parku Vrbov .Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.