Skalka - Rajecké Teplice

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Malá Fatra, Rajecké Teplice
Název ubytování Skalka - Rajecké Teplice
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 670 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
lázeňský hotel SKALKA se nachází v parku na okraji Rajeckých Teplic (10 km jižně od Žiliny), v malebné scenérii Rajecké doliny, která je lemována svahy Strážovské vrchoviny ze západu a Lúčanské Malé Fatry z východu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
restaurace, bar „Pri peci“, kavárna, konferenční sál, Wi-Fi, půjčovna sportovních potřeb vč. kol a nordic walking holí. V hotelovém parku tyto aktivity: multifunkční hřiště, dětské hřiště, petangové hřiště, šachy, nordic walking, půjčovna koloběžek.NOVINKA - Adventure golf areál - v 5 ha Activity parku na vás čeká 18-ti jamkové hřiště pro všechny věkové kategorie. Příjemné prostředí, krásná výsadba a celková architektua ulahodí každému oku. WELLNESS CENTRUM: 2x whirlpool, finská a arabská sauna, lokální kryoterapie, oxygenoterapie, fitness, masáže (např. lávovými kameny, lymfodrenáž, aromaterapeutická masáž, reflexní masáž chodidel, medová masáž, Breussova masáž, klasická masáž), balneo (magnetoterapie, nefritové lůžko, infrakabina), rašelinové zábaly, senné zábaly, bioptron, aerosolová inhalace, termoterapie.

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem ze Žiliny do Rajeckých Teplic (900 m), odtud pěšky nebo taxi do hotelu. Hotel leží u hlavní cesty na okraji obce, směrem na Žilinu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem ze Žiliny do Rajeckých Teplic (900 m), odtud pěšky nebo taxi do hotelu. Hotel leží u hlavní cesty na okraji obce, směrem na Žilinu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Ze Žiliny do Rajeckých Teplic (směr Prievidza). Hotel u hlavní cesty na okraji obce. Hlídané parkoviště u hotelu.GPS: 49.133542 N; 18.685 697 E

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze - dle pobytu. Snídaně - bufetové stoly, večeře o třech chodech výběrem ze 3 menu. Večeře se podává v čase od 17:30 do 19:30 hod.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Skalka Rajecké Teplice- hotel Skalka - místo kde si každý oddechne- Activity park s množstvím sportovních aktivit pro všechny věkové kategorie- levnější varianta ubytování v Rajeckých TeplicíchKDE BUDETE SPÁTa) 2-lůžkové pokoje STD: Spr./WC, SAT/TV, fén, telefon, chladnička, Wi-Fi bez garance rychlosti.. b) 2-lůžkové pokoje ECONOMY: Spr./WC, SAT/TV, fén, telefon, chladnička. Menší, v podkroví nebo bočních křídlech budovy.Wi-Fi bez garance rychlosti. Některé s možností přistýlky. Kapacita na ověření. c) FAMILY 2 - lůžkové pokoje s dětskou přistýlkou (rozkládací pohovka), Spr./WC, SAT/TV, fén, telefon, chladnička.d) FAMILY 2 - lůžkové pokoje se dvěma dětskými přistýlkami (palanda), Spr./WC, SAT/TV, fén, telefon, chladnička. Na dotaz.Jednolůžkové pokoje na dotaz včetně ceny.
Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE . Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS poptat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA110 pokojů z toho 1x bezbariérový pokoj - na vyžádání.FORMA STRAVYPolopenze - dle pobytu. Snídaně - bufetové stoly, večeře o třech chodech výběrem ze 3 menu. Večeře se podává v čase od 17:30 do 19:30 hod.POBYT S DĚTMI1 dítě do 2,99 let bez nároku na služby a procedury ZDARMA!Děti 3 - 11,99 let na přistýlce BEZ procedur. Procedury nejsou indikovány pro děti do 12-ti letMOŽNOST KOUPÁNÍLetní termální koupaliště LAURA (500 m) - dva bazény (plavecký 50 m a dětský), plážový volejbalLxusní termální bazény a saunový svět v hotelu APHRODITE (400 m) - vodní svět s termální minerální vodou (sedací kruhový klidový bazén 36-38°C propojený s vnitřním klidovým bazénem.Letní termální koupaliště VERONIKA v Rajci (6 km) - 7 bazénů s termální vodou (1 plavecký 50 m, 2x relax bazény, 4 dětské bazén, skluzavka).NEPŘEHLÉDNĚTEPobyty začínají nástupem od 15:00 do 19:00 hod a večeří od 17:30 do 19:30 hod v den příjezdu.
Všechny pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. Celý hotel je nekuřácký!REKREAČNÍ POPLATEK1,- €/denPOBYT SE ZVÍŘETEMnepovolenPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

WELLNESS POBYT KLASIK (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) - 7x ubytování s polopenzí- 2x za pobyt Hydroterapie 50 min. (vířivka,finská a parní sauna)- 1x vstup do termálního bazénu LD Aphrodite 2 hod. / pobyt- 1x klasická masáž 25 min / pobyt- 1x rašelinový zábal 20 min / pobyt- masážní křeslo společně s oxygenoterapií - 2x 15 min./ pobyt- 1x Nefritové lůžko Ceragem 35 min / pobytPobyt není určen pro děti a osoby do 12-ti let.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

VÍKENDOVÝ WELLNESS POBYT POD SLUNEČNÍMI SKALAMI SE 2 PROCEDURAMI (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování s polopenzí- 1x klasická masáž 15 min./ pobyt - 1x rašelinový zábal 20 min / pobyt. Procedury nejsou vhodné pro děti do 12-ti let.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

PRODLOUŽENÝ WELLNESS "VÍKEND" POD SLUNEČNÍMI SKALAMI SE 4 PROCEDURAMI (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování s polopenzí- 1x Hydroterapie ( vířivka, finská a parní sauna) 50 min. / pobyt- 1x klasická masáž 15 min. / pobyt- 1x oxygenoterapie 15 min./ pobyt- 1x rašelinový zábal 20 min. / pobytProcedury nejsou určeny pro děti do 12-ti let.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

WELLNESS POBYT ACTIVITY (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)- 7x ubytování s polopenzí - 2x za pobyt Hydroterapie 50 min. (vířivka,finská a parní sauna) - 1x vstup do termálního bazénu LD Aphrodite 2 hod. / pobyt - 1x klasická masáž 15 min / pobyt - 1x rašelinový zábal 20 min / pobyt - 1x zapůjčení koloběžky 1,5 hod /pobyt - 1x 1 den zapůjčení kola /pobyt - 1x Discgolf (1 hra) / pobyt - 1x Adventure golf (1 hra) /pobyt Pobyt není určen pro děti a osoby do 12-ti let.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.