Skitour - Stará Lesná

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry, Stará Lesná
Název ubytování Skitour - Stará Lesná
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 080 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
penzion SKITOUR se nachází v centru obce Stará Lesná ( 780 m.n m. ) . Z okolí výhled na Lomnický Štít (2 632 m n. m.), na který vede z Tatranské Lomnice kabinová lanová dráha. Stará Lesná Vám poskytuje krásnou přírodu, turistiku, cykloturistické trasy, klimatickou léčbu a množství výletů do různých oblastí Vysokých Tater, Liptova a Spiše.

VYBAVENÍ
v penzionu SKITOUR je klientům k dispozici jídelna, společenská místnost s TV, 2 kuchyňky (plynový sporák, chladnička, mikrovlnka, rychlovarná konvice) s jídelním stolem , recepce, informační služba, uzavřené parkoviště, úschovna kol, v zahradě zastřešený krb s osvětlením, dětská houpačka. Možnost zajištění turistického průvodce. V obci restaurace, cukrárna, pizzerie aj. Možnost zakoupení zvýhodněných vstupů do AQUAcity Poprad na recepci .

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem z Tatranské Lomnice do Staré Lesné - 2 km.Je možno u penzionu objednat transfer od- a k vlaku . Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz Vlaky a eletričky ZDARMA pro důchodce . Pro REGISTRACI :průkazová fotografie výška 3 cm a šířka 2 cm a OP. REGISTRACE přímo v Popradu a nádraží v zákaznické zóně .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem z Popradu do Staré Lesné (200 m).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
autem od Žiliny do Popradu dále směr Kežmarok ve Velké Lomnici odbočit do Staré Lesné. Parkování u penzionu na uzavřeném parkovišti. Trasa Praha - Stará Lesná: 570 km; trasa Brno - Stará Lesná: 373 km; trasa Ostrava - Stará Lesná: 263 km.GPS: 49°8'7.908"N, 20°18'18.504"EMotoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

Popis stravování

STRAVA bez stravy. K dispozici plně vybavené kuchyňky. Možnost přikoupení snídaní (rozšířené jednotné ) za příplatek v CK.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč penzion Skitour Stará Lesná:- Rodinná pohoda pod Tatrami ...- Hory i koupání na dosah .... - Možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni...UBYTOVÁNÍa) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (pevné lůžko), Spr.+WC, Wi-Fib) 3 - lůžkové studio s možností 2 přistýlek, Spr.+WC, TV, mini kuchyňský kout, chladnička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, Wi-Fi.Studio je řešené mezonetovým způsobem:- jedna samostatná místnost 20m2- podkroví druhá místnost 8m2CELKOVÁ KAPACITA20 lůžekSTRAVAbez stravy. K dispozici plně vybavené kuchyňky. Možnost přikoupení snídaní (rozšířené jednotné ) za příplatek v CK.DÍTĚJedno dítě do 4,99 let bez lůžka ZDARMA.Dětské ceny a děti zdarma pouze s ubytováním - bez vstupu do AQP. + splavu Dunajce - vstupy a ceny na místě dle věku a výšky dítěte .KOUPÁNÍrelaxační wellness s bazénem v hotelu Kontakt (2 km), Relaxační centrum a vodní svět AquaRELAX s relaxačním bazénem a tobogánem, vířivé vany, sauny, masáže v hotelu Titris v Tatranské Lomnici (7 km). Celoroční termální aquapark “AQUACITY“ v Popradu (á 12 km). Celoroční termální areál ve VRBOVĚ ( á 12 km).POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod do 16:00 hod v den příjezdu. Končí uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Pokud jedete vlakem doprava na ubytování při příjezdu v ceně: pouze z nádraží Tatranská Lomnica, Starý Smokovec nebo Staré Lesné Transfer - nutno objednat při rezervaci pobytu. Při odjezdu lze využít služby TAXI nebo místní dopravu.Výlet - Pieniny: doprava není v ceně lístku - individuálně autem nebo místní dopravou - pokyny k dispozici na penzionu.Dle aktuální nabídky na místě je ev. k dispozici auto s řidičem - pro 2-3 osoby/provozovatel penzionu/ - doplatek za dopravu € 25, - / os / 8 hod./ Klienti od 4-8 os. k dispozici minibus - dle aktuálních možností / cena za osobu - € 10, - / časově do 8 hod. Doplatek na místě .REKREAČNÍ POPLATEK1,- €/osoba/denPOBYT SE ZVÍŘETEM6 Eur /den - malá rasa do 5 kg.Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem - jen malé rasy (pes nesmí do stravovacích středisek).PARKOVÁNÍZdarma na uzamčeném parkovišti.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT:- ubytování bez stravy- uzamykatelné parkování- zahradní gril + kryté posezení - 1x za pobyt dřevo do krbu zdarma- úschova vlastních kol- dětská houpačka- Wi-FiSenioři a děti mohou využívat bezplatné cesty vlakem a tatranskými električkami na Slovensku - je potřeba registrování na callcentru v Popradu při příjezdu - na nádraží v hlavní budově.Více info http://www.slovakrail.sk/sk/bezplatna-preprava.html

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

GORAL POBYT (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) v termínech 1.5. - 31.10.21 - 3x ubytování bez stravy - splav Dunajce na pltích s obědem v goralské restauraci v Červeném Kláštore - pro plně platící osoby - (doprava není v ceně lístku / pobytu - individuálně vlastním vozem nebo místní dopravou).- celodenní vstup "Aqua Paket" do AquaCity Poprad - pro plně platící osoby.- Wi-Fi internet- uzamknuté parkoviště- lahev vína Poznámka: v dětské ceně není zahrnut vstup do Aquacity a splav Dunajce - řeší se na místě dle věku (a výšky) dítěte - taktéž se slevou.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

.GORAL POBYT (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) v termínech 1.5. - 31.10.2021 - 5x ubytování bez stravy - splav Dunajce na pltích s obědem v goralské restauraci v Červeném Kláštore - pro plně platící osoby - (doprava není v ceně lístku / pobytu - individuálně vlastním vozem nebo místní dopravou).- celodenní vstup "Aqua Paket" do AquaCity Poprad - pro plně platící osoby.- Wi-Fi internet- uzamknuté parkoviště- lahev vína Poznámka: v dětské ceně není zahrnut vstup do Aquacity a splav Dunajce - řeší se na místě dle věku (a výšky) dítěte - taktéž se slevou.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

AQUA POBYT ( 4 dny/3 noci, nástupní den libovolný ) - 3x ubytování bez stravy- celodenní vstup "Aqua Paket" do AquaCity Poprad - pro plně platící osoby.- Wi-Fi internet- uzamknuté parkoviště- lahev vína- 1 DÍTĚ DO 10-TI LET ZDARMA ( bez vstupu do Aquacity ) - řeší se na místě dle věku (a výšky) dítěte - taktéž se slevou

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

RODINNÁ SKIWELLNESS DOVOLENÁ Ve Vysokých Tatrách (4 dny/ 3 noci, nástupní den libovolný)Platí v termínu 2.1. - 29.3.2021- 3x ubytování se snídaní- malé překvapení pro děti- 1x lahev vína pro rodiče- 1x celodenní vstup "Aqua Paket" do AquaCity POprad- Wi-Fi, uzamčené parkování, - SLEVA 20% na celodenní skipasy do Lopušné Doliny¨- - SLEVA na bowlingovou dráhu v OC MAX PopradMožnost objednání večeří v blízké restauraci (300m).

PROGRAMOVÝ POBYT č.6

VALENTÍNSKÝ VÍKEND PRO ZAMILOVANÉ KAŽDÉHO VĚKU ( 3 dny / 2 noci , nástupní den PÁ)Platí pro únorové víkendy :19. - 21.2. a 26. - 28.2.2021- 2x ubytování ve 2-lůžkovém pokoji se snídaní pro 2 osoby - lahev sektu + malé překvapení při příjezdu - 2x celodenní vstup "Aqua Paket" do AquaCity Poprad - Wi-Fi, uzamčené parkování, - SLEVA 20% na celodenní skipasy do Lopušné Doliny- SLEVA na bowlingovou dráhu v OC MAX PopradMožnost objednání večeří v blízké restauraci (300m).

PROGRAMOVÝ POBYT č.7

MÁJOVÉ VÍKENDY VE VYSOKÝCH TATRÁCH ( 4 dny / 3 noci ) Platí i ve všední dny v měsíci Máj : 1.5. - 31.5.2021- 3x ubytování bez stravy- láhev vína při příjezdu- 1x celodenní vstup "Aqua Paket" do AquaCity Poprad - SLEVA na bowlingovou dráhu v OC MAX Poprad- Wi-Fi, uzamčené parkování, - 1x koš dřeva na opékání (venkovní gril)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.