Slovenské a maďarské termály

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Jižní Slovensko, Veľký Meder
Název ubytování Slovenské a maďarské termály
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 3 950 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Vyhřejte si kosti.
Kam na podzim? Přece do slovenských a maďarských termálních lázní. Ty se poslední dobou stávají častým podzimním cílem českých turistů. Relaxační a léčebné pobyty jsou každým rokem populárnější. Slovensko láká především tím, že zde není jazyková bariéra a ceny jsou na celkem dobré úrovni.

Program zájezdu

1. den,

Odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu v Brně. Předpokládaný příjezd do 14.00 hodin. VEĽKÝ MEDER – termální prameny vyvěrají z hloubky 1500 m o teplotě až 76,5ºC. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. Moderní areál poskytuje služby ve svém krytém nebo kombinovaném bazénu s teplotou vody 32 až 37ºC. K dispozici rodinný zábavní bazén s atraktivní Vodní věží. Do krytého plaveckého bazénu jsou nutné koupací čepice. Bazény můžete využívat až do 21.00 hodin.

2. den,

Výlet zdarma (2021): OSTRIHOM – dominantou města je mohutná bazilika, která byla postavena na základě vzoru baziliky sv. Petra v Římě. Hned vedle baziliky se nachází rozsáhlý hradní komplex. VISEGRAD – prohlídka hradu položeného vysoko nad údolím Dunaje. SZENTENDRE – skvostné barokní jádro města s malebnými uličkami. BUDAPEŠŤ - SZÉCHENYI – odpoledne pobyt v secesních termálních lázních. Vnitřní léčivé i venkovní termální bazény s vodou teplou 28 až 40o C, saunou a rychlou vodou.

3. den,

VEĽKÝ MEDER – celodenní pobyt v termálních lázních.

4. den,

MOSONMAGYARÓVÁR – nově zrekonstruované lázně leží v severozápadní části země nedaleko Bratislavy. Termální pramen má osvědčení léčivé vody a patří v kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod v Evropě. Možnost občerstvení v samoobslužné restauraci – přijímají eura. K dispozici jsou tři nové zážitkové bazény s termální vodou o teplotě 32 až 34ºC, dále polokrytý a krytý sedací léčebný bazén s termální vodou o teplotě 35 až 37ºC, venkovní léčebné bazény o teplotě 34 až 37ºC a plavecký bazén s vodou teplou 26 až 28ºC. Odpoledne odjezd, návrat ve večerních hodinách.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.