Solisko - Štrbské Pleso

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry, Štrbské Pleso
Název ubytování Solisko - Štrbské Pleso
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 620 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel Solisko **** se rozkládá v samém srdci Vysokých Tater, v nejvýše položené tatranské osadě Štrbské Pleso a přímo na břehu Štrbského plesa v nadmořské výšce 1351 m . Svou polohou, historií a nabídkou služeb již od dávna patří k vyhledávaným místům pro odpočinek a léčení.

VYBAVENÍ
Restaurace s dětským koutkem a letní terasou, salonek s výběrem koňaků a doutníků, plně vybavená školící místnost pro cca 35 osob.Wellness zóna hotelu Solisko **** : finská, infra a parní sauna, ochlazovací bazén, vodní masážní koupel nohou, střikové sprchy, vířivá vana, odpočinková zóna a Fitness centrum. Vstup do těchto prostor je pro ubytované hosty zahrnut do ceny ubytování a je možný v době od 15:00 - 21:00.Soukromá vířivá vana pod hvězdnou oblohou je místem pro romantický koupel ve dvojici s občerstvením.V případě zájmu jsou k dispozici i masáže dle výběru, kosmetické a kadeřnické služby - za příplatek na místě.

PŘÍJEZD VLAKEM
Po příjezdu do stanice Poprad - Tatry dále vlakem TEŽ do stanice štrbské Pleso .Nebo tzv. "zubačkou" ze stanice Štrba do stanice Štrbské Pleso (50 m). Ve Štrbě zastavují i rychlíky z ČR. Vzdálenost od stanice k hotelu cca 1 km.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Z Popradu do Štrbského Plesa , vzdálenost od stanice k hotelu cca 1 km.

PŘÍJEZD AUTEM
Od sjezdu z dálnice D1 Štrba směr Štrbské Pleso 13 kmpři vjezdu do osady Štrbské Pleso je dobré označení - směr hotel - středisko pod můstky - stále po hlavní silniciU apartmánového domu Oliver v levo - zákaz vjezdu neplatí pro ubytované hosty - kolem hlavního vchodu hotelu Kempinski až na konecNa parkoviště hotelu se dostanete průjezdem vedle hotelu z levé strany, parkovat můžete i na vyznačeném bočním parkovišti hoteluVchod na recepci hotelu je jako přímo z parkoviště, tak i z přední strany hotelu, či přes terasu restaurace

Popis stravování

STRAVA Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří ( výběr ze 4 menu o 4-chodech ) - za doplatek v CK

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel****SOLISKO ?- přímo na břehu Štrbského plesa- místo ideální pro snadné túry, cyklistické výlety a procházky - hoel orientován na rodiny s dětmi - soukromá vířivá vana pod hvězdnou oblohou pro romantickou koupel ve dvojici - s občerstvenímUBYTOVÁNÍa)2 - lůžkové pokoje , některé s možností přistýlky , Spr.+WC , SAT/LCD TV, fén, minibar, trezor, Wi-Fi, 20-23m2 , některé balkon. b)4 - lůžkové rodinné pokoje : dva pokoje - 1x manž. lůžko, 1x oddělená lůžka, Spr.+WC , SAT/LCD TV + DVD, fén, minibar, trezor, Wi-Fi, 42 - 46 m2 - na ověření .
Pokoje s výhledem na jezero na ověření a za příplatek.Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA28 pokojů a 56 pevných lůžek, z toho 17 pokojů má výhled přímo na Štrbské pleso. Pokoje prvního patra mají k dispozici balkon, pokoje na 2.patře jsou prostornější a s možností přistýlky. Na 2.patře jsou k dispozici standardní a rodinné pokoje - 2 samostatné standardně vybavené pokoje mezi sebou propojené. Bezbariérový pokoj se nachází na 1. patře.STRAVASnídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří ( výběr ze 4 menu o 4-chodech ) - za doplatek v CKDÍTĚDítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMAKOUPÁNÍbazén a wellness v sousedním hotelu Kempinski , v hotelu Patria (1 km ) . Celoroční termální auapark AQUACITY Poprad (32 km), celoroční termální koupaliště VRBOV (42 km), letní termální koupaliště Liptovský Ján (41 km), největší termální aquapark na Slovensku Tatralandia v Liptovském Mikuláši ( 52 km).POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří pobyt začíná večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1,-€/denOd 1.4.2020 = 1,50€ /osoba 18+/ nocPOBYT SE ZVÍŘETEM10,-€ / noc - malé plemenoPARKOVÁNÍinkl.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

„TÝDENNÍ RELAX NA ŠTRBSKÉM PLESE“ se slevou 7=6 ( 8 dnů/7 nocí , nástup libovolný )v termínech 01.11. - 20.12.2019, 7.1. - 8.4. a 14.4. - 15.6.2020 - 7x ubytování se snídaní v pokoji Standard - denně vstup do Wellness zóny - denně vstup do Fitness - Wi-Fi na pokoji - parkováníSleva již započítána v ceně pobytu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

„VÍKEND" NA ŠTRBSKÉM PLESE ( 4 dny/3 noci , nástup libovolný ) v termínech 01.11. - 20.12.2019, 7.1. - 8.4. a 14.4. - 15.6.2020- 3x ubytování se snídaní v pokoji Standard - denně vstup do Wellness zóny - denně vstup do Fitness - Wi-Fi na pokoji - parkováníTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.