Toliar - Štrbské Pleso

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry, Štrbské Pleso
Název ubytování Toliar - Štrbské Pleso
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem od 2 320 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel*** TOLIAR se nachází v centru jednoho z nejvýznamnějších středisek cestovního ruchu v Tatrách - na Štrbském Plese, přímo naproti vlakovému nádraží. Výhodné vlakové spojení zubačkou ze Štrby - zde zastavují i mezinárodní rychlíky z ČR.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
hostům hotelu TOLIAR je k dispozici Slovenská restaurace. WiFi, parkovací dům, v přízemí supermarket. Hotelový Vitální svět - 2x finská sauna; kanadská sauna, parní inhalační sauna do 40°C, vlhkosť 40-60%; solná sauna; tepidárium; infra kabina;vířivá vana; bazén se slanou vodou (10,5 x 4,5 m ) ; dětský bazének; ledopád; Kneippova koupel; masážní vana.

PŘÍJEZD VLAKEM
z Tatranské Štrby (zast. Štrba) zubačkou na Štrbské Pleso (50 m), nebo električkou ze Starého Smokovce a Popradu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
z Liptovského Mikuláše nebo Popradu na Štrbské Pleso (70 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
od Žiliny přes Martin, Ružomberok a Liptovský Mikuláš směr Poprad, sjet z dálnice u Tatranské Štrby směr Štrbské Pleso. Hotel v centru obce. Je potřeba řídit se směrovkami: nenajet dovnitř monitorovaného Centrálního parkoviště Štrbské Pleso - u nádraží, ale držet se více vlevo, příjezd k hotelu Crocus a kolem něj vpravo dále do garáží hotelu Toliar. Nacházejí se za hotelem.Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

Popis stravování

FORMA STRAVY snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (bufet nebo čtyřchodové servírované menu výběrem ze 4 menu -podle obsazenosti) za příplatek v CK.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Toliar Štrbské Pleso:- ideální poloha v centru Štrbského Plesa- rekonstruovaný hotel a hotelový vitální svět- vyhlášená slovenská kuchyně- výhodné dopravní spojení - vlakem téměř před hotel .KDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje s možností 1 až 2 přistýlek (rozkládací gauč - vhodnější pro max. 2 děti, nebo 1 dospělého), Spr.+WC, SAT/TV, balkon, fén, chladnička, župany pro dospělé.b) 4 - lůžkové rodinné pokoje se 2 ložnicemi s možností až 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV - min. obsazenost 4 osoby - na dotaz vč. ceny. Studio 2+2 pro 2 - 4 osoby: 2 pevná lůžka + možnost 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, kuchyňský koutek, fén, chladnička, balkon, župany - na dotaz.CELKOVÁ KAPACITA142 pevných lůžek + 53 přistýlek.FORMA STRAVYsnídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (bufet nebo čtyřchodové servírované menu výběrem ze 4 menu -podle obsazenosti) za příplatek v CK.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 5,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA - povoleno při dvou plně platících osobách.MOŽNOST KOUPÁNÍhotelový bazén se slanou vodou (10,5 x 4,5 m ) . Celoroční termální auapark AQUACITY Poprad (31 km), celoroční termální koupaliště VRBOV (38 km), letní termální koupaliště Liptovský Ján (41 km), největší termální aquapark na Slovensku Tatralandia v Liptovském Mikuláši (46 km).NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří pobyt začíná večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEKv ceně pobytuPOBYT SE ZVÍŘETEMPaušálně 18,- €/noc.Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích středisek).PARKOVÁNÍv hotelové garáži zdarma.Není nutné parkování v garáži rezervovat předem.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

TÝDENNÍ RELAX NA PLESE (7=6) (8 dní / 7 nocí) platí v termínech: 8.3. - 17.4.2021 - 7x ubytování se slevou 7=6 - již zahrnuta v ceně - snídaně nebo polopenze - dle volby - denně vstup do bazénu a Vitálního světa / 1x 3 hod. Další vstupy za zvýhodněnou cenu.- jedno dítě do 5,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA - se dvěma dospělými- parkování v hotelové garáži- Wi-Fi ve společenských prostorách hotelu- hotelový SKIBUS v lyžařské sezoně - rekreační poplatek

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

REKREAČNÍ POBYT (min. 2 noci, nástup libovolný) - ubytování dle zvoleného počtu nocí- snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu- denně vstup do bazénu a Vitálního světa / 1x 3 hod. Další vstupy za zvýhodněnou cenu.- jedno dítě do 5,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA - se dvěma dospělými- parkování v hotelové garáži- Wi-Fi ve společenských prostorách hotelu- hotelový SKIBUS v lyžařské sezoně - rekreační poplatekTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.