Velká Fatra - Turčianske Teplice

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Střední Slovensko, Turčianské Teplice
Název ubytování Velká Fatra - Turčianske Teplice
Typ ubytování Lázeňský hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 4 480 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Turčianske Teplice jsou zasazeny do překrásné krajiny Velké Fatry. Lázně Turčianske Teplice se skládají z komplexu více budov a specializují se na léčbu urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů.

VYBAVENÍ
Restaurace, kavárna, lobby bar, bazén Olympik, kosmetika, kadeřník, manikúra, pedikúra, stolní tenis, biliár, dětský koutek, půjčovna kol, výtah, Wi-Fi na pokojích.BALNEOCENTRUM: - vodoléčba(koupele v termální vodě, skotské střiky, vanové s přísadami, smaragdové koupele aj.)- masáže (klasické, sportovní, medové, lávovými kameny, shia-tsu, lymfodrenáže, bodyforming, aj.)- světloléčba (Bioptron, Solux, laser)- pohybové procedury (pilates, joga, léčebný tělocvik, Aquavalz - skupinové cvičení v bazénu, fitness)- termpoterapie (parafínové a rašelinové zábaly)- elektroléčba (diadynamik, interferenční proudy, magnet, Ultrazvuk aj.)- gold procedury (Turčianska zlatá kúra pro dámy a pány, Turčianska zlatá maska - ošetření a masáž tváře s použitím 24-karátového zlata)- ostatní: oxygenoterapie, inhalace, plynový zábal, finská sauna V areálu SMARAGDOVÝ BAZÉN: s termální léčivou minerální vodou (38°C) - výrazně uvolňuje svalstvo, zlepšuje prokrvení, dosahuje poklesu krevního tlaku. Procedura trvá 30 min (15 min + 15 min suchý zábal).

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem přímo do Turčiaských Teplic (leží na trati Vrútky - Zvolen, Vrútky - Banská Bystrica), cca 600 m.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Turčianských Teplic.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Autem do T. Teplic, které se nacházejí na hlavní cestě mezi Martinem a Banskou Bystricí. Parkování u LD Velká Fatra.

Popis stravování

STRAVA Polopenze nebo plná penze (dle typu pobytu). Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč lázeňský hotel Velká Fatra Turčianske Teplice:- komfortní ubytování- procedury a další služby dostupné suchou nohou- internet na pokojíchProč Lázně Turčianske Teplice:- léčba urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů - unikátní Turčianská zlatá kúra (díky optimálnímu obsahu minerálů a vhodné teplotě turčianská voda znásobuje příznivé účinky zlata na zdraví a krásu.- unikátní spojení: lázně + wellness + aquapark - celoroční aquapark - termální voda do 33 °C - SPA - léčivá termální voda 38 °C - bohatý kulturní programLÁZNĚ + TERMÁLY + WELLNESS + CELOROČNÍ AQUAPARKUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje **** s možností dětské přistýlky (rozkládací gauč nebo křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, chladnička, Wi-Fi, balkon (většina pokojů).1 - lůžkové pokoje na ověření za příplatekCELKOVÁ KAPACITA496 lůžekSTRAVAPolopenze nebo plná penze (dle typu pobytu). Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).DÍTĚJedno dítě do 10,99 let na přistýlce s polopenzí (resp. stejnou formu jako rodiče) ZDARMA!Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí (resp. stejnou formu jako rodiče) ZDARMA!Ve 2 - lůžkovém pokoji s přistýlkou povoleny až 2 děti zdarma.Dětská cena je stanovena pouze pro pobyt SPA&AQUPARK a platí i pouze v doprovodu 1 dospělého (resp. plně platícího) na pokoji.Léčebné pobyty nejsou vhodné pro děti do 15-ti let . .KOUPÁNÍSPA AQUAPARK (celoroční provoz, navzájem propojené proskleným koridorem): - část SPA (léčivá termální voda 38 °C): ČERVENÝ TERMÁLNÍ MINERÁLNÍ BAZÉN (38 °C) = sedací klidový (není vhodný pro děti do 15 let, platí zde zákaz plavání), KLIDOVÝ TERMÁLNÍ BAZÉN (33 °C) = plavecký délka 22 m (s částečně minerální vodou, chrličem, masážními tryskami), WHIRLPOOL pro 8 osob (35 °C) a VITÁLNÍ SVĚT (různé druhy masáží, bylinková parní koupel, Rasul, Ayuryeda - orientální masážní procedura, kosmetika aj.) - část AQUAPARK (termální voda 33 °C): PLAVECKÝ bazén (28 °C) - vnitřní a venkovní část spojené propojovacím kanálem, 7 hydromasážních trysek a 3 chrliče, BAZÉN s ATRAKCEMI (28 -33 ºC) a tobogány: MOVIE (světelné a obrazové efekty) a KAMIKADZE (dojezdy do vnitřní části budovy), divokou řekou, chrličem, vodní masážní lehátka aj., DĚTSKÝ VENKOVNÍ BAZÉN se skluzavkami, minigolf (jen v létě).

Plavecký bazén OLYMPIC - termální, ale nikoliv minerální voda o teplotě 27 - 28°C, v zimní sezoně provoz 8:00 - 16:00 hod . V letní sezoně 8:00 - 20:00 hod.POZNÁMKAPobyt začíná v případě polopenze nástupem od 14.00 hod v den příjezdu v recepci léčebného domu Velká Fatra a večeří do 19.00 hod. V případě plné penze a All Inclusive začíná pobyt v den příjezdu nástupem v recepci léčebného domu Velká Fatra od 13.00 hod a obědem do 13.30 hod. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.Upozornění vedení lázní:Vstup na večerní kulturní a společenské akce v hotelu Velká Fatra je možný pouze ve společenském oblečení. Z estetických a hygienických důvodů není vhodný vstup do stravovacích zařízení v léčebném domě Velká Fatra v županu, resp. ve sportovním oblečení.REKREAČNÍ POPLATEK1,45 EUR/denPOBYT SE ZVÍŘETEMNepovolen

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

SPA AQUAPARK (NA 2 - 4 NOCI, nástup libovolný) V době Velikonoc 1.4.-5.4.21 je možné zakoupit pobyt na min. 4 noci - ubytování s bufetovou polopenzí (dle zvoleného počtu nocí)- denně 3hod vstup do SPAAQUAPARKU (dle počtu přenocování), - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době)- pitné kúry z léčivých pramenůslužby pro děti: - ubytování s bufetovou polopenzí (dle zvoleného počtu nocí)- denně 3hod vstup do SPAAQUAPARKU (dle počtu přenocování) a volný vstup do bazénu Olympic (vždy v doprovodu dospělé osoby se zakoupeným vstupem.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

KLASIK léčebný pobyt (8 dnů / 7 nocí, nástup libovolný)- 7x ubytování s plnou penzí (snídaně, večeře, oběd formou bufetu)- 1x lékařské vyšetření / konzultace- 21x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (3 procedury denně, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace)- volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenůProdloužení pobytu na dotaz

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

HARMÓNIA (5 dní / 4 noci, nástup libovolný ) - 4x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x Termoterapie- 1x Smaragdová koupel- 1x Zeus (30 min.)- 1x vanová lázeň - standard- 4x za pobyt 2hod vstup do SPAAQUAPARKU- volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době)- pitné kúry z léčivých pramenů

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

.HARMÓNIA (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný ) - 5x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x Termoterapie, - 2x Smaragdová koupel, - 1x Zeus (30 min.)- 1x vanová lázeň - standard- 5x za pobyt 2hod vstup do SPAAQUAPARKU- volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době)- pitné kúry z léčivých pramenů

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

.HARMÓNIA (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný ) - 6x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x Termoterapie, - 2x Smaragdová koupel, - 2x Zeus (30 min.)- 1x vanová lázeň - standard- 6x za pobyt 2hod vstup do SPAAQUAPARKU- volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době)- pitné kúry z léčivých pramenů

PROGRAMOVÝ POBYT č.6

POBYT SENIOR 60+ (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování s bufetovou polopenzí- 1x lékařské vyšetření / konzultace, - 10x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (2 procedury denně dle individuálního plánu, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, teploléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace aj.) - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době)- pitné kúry z léčivých pramenůNelze zakoupit v termínu 9.4.-13.4.2020.

PROGRAMOVÝ POBYT č.7

ZLATÁ LINIE (8 dnů / 7 nocí, nástup libovolný) - 7x ubytování - 7x plná penze - speciální program stravování s cílem optimalizace tělesné hmotnosti- 1x lékařská konzultace s analýzou těla- konzultace s asistentkou výživy- konzultace s fitness trenérem- denní měření parametrů těl. hmotnosti, - 14 léčebných procedur ( 2 procedury denně dle individuálního plánu, např. termální minerální koupele, vodoléčba, teploléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace aj.), - 3x za pobyt Bodyforming (speciální masáž na formování postavy, 110 min.)- NEOMEZENÝ vstup do SPA&AQUAPARKU- volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), pitné kúry z léčivých pramenů, Doporučená délka pobytu je 2-4 týdny.

PROGRAMOVÝ POBYT č.8

GOLD KLASIK - léčebný pobyt (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) - 7x ubytování , - 7x plná penze (snídaně, oběd a večeře formou bufetu)- 1x vstupní vyšetření u lékaře- 21 léčebných procedur na základě doporučení lékaře např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace) , volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - 2x 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU, - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), pitné kúry z léčivých pramenů, GOLD BONUSY:- ovocný košík plný vitamínů a láhev sektu pro příjemné na přivítanou- kvalitní nápoje v hodnotě 175,-€/os./pobyt formou otevřeného účtu ve vybraných střediscích lázní- snídaně "do postele" podle výběru (francouzské, anglické, racio, slovenské)- GOLD zóna pro Vaše ničím nerušené stolování.

PROGRAMOVÝ POBYT č.10

ZDRAVÝ RELAX (min. 3 noci, nástup libovolný) Platí v termínu 1. - 31.1.2021- ubytování na min. 3 noci- bohatá bufetová polopenze- vstupní lékařské vyšetření- individuální program procedur - 2 procedury na noc pobytu- volný vstup do plaveckého bazénu Olympic a do Fitness dle provozních hodin- jedno dítě do 9,99 let na přistýlce ZDARMATipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.