Veľký Meder, Aqua I. II. - 5 denní pobyt

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Veľký Meder
Ubytování Apartmány Aqua
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 2 050 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Celoroční ubytování v bezprostřední blízkosti termálního aquaparku (120 m), areál penzionu je oplocen, vhodné především pro rodiny s dětmi. Penziony AquaSleep I. a II. se nachází vedle sebe penzion Aqua I. prošel roku 2019 rekonstrukcí.

Služby a vybavení: společenská místnost, sauna, fitness, kulečník, dětská herna, venkovní posezení s možností grilování. Pro děti je k dispozici dětské hřiště u apartmánů.
Termální koupaliště má 9 bazénů s termální vodou o teplotě 26°C – 38°C, léčí především bolesti zad, svalovou únavu a přispívá k celkové regeneraci organismu. K dispozici restaurace (obědy, večeře – výběrem z několika menu), restaurace, stánky rychlého občerstvení na promenádě, minigolf, plážové volejbalové hřiště.

Popis stravování

Vlastní strava. Příprava jídel je možná v plně vybavených kuchyňkách (jedna kuchyňka na patře). Kuchyňky jsou vybaveny základním nádobím, chladnička, rychlovarnou konvicí, elektrickým sporákem a mikrovlnkou.

Popis ubytování

2lůžkových pokoje s možností 1-2přistýlek, vlastní sociální zařízení, mini bar, rádio, TV, klimatizace a připojení na internet přes Wi-Fi. Přistýlky jsou vhodné pro děti do 150 cm.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.