Veľký Meder, Hotel Aqua & Thermal – 5 denní Relax

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Veľký Meder
Název ubytování Thermal/Aqua
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 7 200 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Termál a Aqua se nachází na pěší zóně, vedle lesoparku, pouze 100 m od termálního aquaparku s celoročním provozem.
Ideální tiché prostředí pro odpočinek a relaxaci, jen pár kroků od termálních lázní a aquaparku.

Vybavení a služby: Klimatizovaná restaurace, bar + WiFi, společenská místnost, zahrada s dětským hřištěm, petanque, kongresový sál, před hotelem placené parkování. Všechny wellness procedury uvedené v programech jsou poskytovány v lázních Thermal Corvinus.

Pobyt domácích zvířat není povolen.

Termální komplex nabízí - venkovní plavecký bazén, zážitkový bazén se dvěma tobogány a dětský bazén s atrakcemi. Dále je zde celá řada zábavných atrakcí – lanový park, pískové hřiště (volejbal, nohejbal, fotbal), zábavné hřiště pro děti s prolézačkami atd. Ve venkovním areálu najdete několik stánků s občerstvením a restauraci. Krytý komplex nabízí - plavecký a perličkový bazén, dětský bazén s atrakcemi, sedací a rekreační bazén s hydro-masážemi a vodopády a rodinný bazén. Součástí komplexu je také wellness – sauny (finská, parní, bylinková a infra-sauna), jacuzzi, magnetoterapie atd. Veľký Meder je doporučován především při onemocnění pohybového aparátu (klouby, páteř).

Popis stravování

Snídaně a večeře - formou švédských stolů + nealko neomezeně. All Inclusive balíček během celého pobytu: 12.00 - 15.00 hod. polévkový bufet, koláče sladké a slané, ovoce, káva, čaj. 12.00 - 21.30. hod neomezená konzumace víno, pivo, malinovka.

Popis ubytování

2lůžkové pokoje a apartmány s možností max. 2 přistýlek, sociální příslušenství, TV-SAT, telefon, obvykle balkón, župan k zapůjčení.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.