Vila Horec - Gerlachov

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Slovensko, Vysoké Tatry, Gerlachov
Název ubytování Vila Horec - Gerlachov
Typ ubytování Depandance
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 260 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
hotelový komplex HOTEL HUBERT - VITAL RESORT leží na úpatí nejvyššího slovenského vrcholu Gerlach. VILA HOREC se nachází v areálu nadstandardně vybaveného hotelu Hubert.

VYBAVENÍ
klientům ubytovaným ve VILE HOREC je k dispozici veškeré vybavení hotelu HUBERT - restaurace, japonská zahrada, lovecký salónek, krb, vinárna, vinotéka, kavárna, terasa, školící hala a salonek, kosmetika, klubovna s TV, biliár, šipky, stolní fotbal, airhockey, dětská herna, relax centrum Wellness Beauty oáza Thalasso: fitness, venkovní a krytý bazén se slanou "mořskou" vodou, vířivka, sauna a pára, knihovna. V areálu dále také minigolf, tenisový kurt a krytá tenisová hala, dětské hřiště s atrakcemi, miniZOO, rybníček, možnost jízdy na koni. stylová koliba "U Tinkera".

PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem do Popradu - Tater (trať č.180 ŽSR, 12 km). Odtud električkou do Tatranské Polianky (1 km).

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Popradu - Tater (trať č.180 ŽSR, 12 km). Odtud místní linkou až k hotelu, ale jen 4x denně, zastávka Gerlachov osada.

PŘÍJEZD AUTEM
autem příjezd po dálnici do Svitu. Ve Svitě odbočit vlevo na Tatranskou Polianku přes Batizovce (1 km), odtud značeno. Parkování na hlídaném parkovišti u hotelu. GPS: 49°5´46.07"N 20°12´37.1"EMotoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.

Popis stravování

STRAVA Strava je podávána v hotelu Hubert.snídaně - bohaté bufetové stoly Možnost dokoupení večeří - výběr ze 3 menu (servírované o 4 chodech) a obědů v CK.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč denpandance VILA HOREC:- levnější varianta ubytování s využitím všech služeb hotelu HUBERT - Chov poníků - skotské plemeno Tinker! - Mini ZOO! - Krytá tenisová hala v blízkosti hotelu! - Dva bazény se slanou "mořskou" vodou!UBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (rozkládací křeslo nebo pevná lůžka), koupelna+WC, SAT/TV, rádio, telefon, fén. Rezervace na dotaz.1-lůžkové pokoje včetně ceny - na dotaz.CELKOVÁ KAPACITA28 lůžek HorecSTRAVAStrava je podávána v hotelu Hubert.snídaně - bohaté bufetové stoly Možnost dokoupení večeří - výběr ze 3 menu (servírované o 4 chodech) a obědů v CK.DÍTĚDítě do 11,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) se snídaní ZDARMA!KOUPÁNÍVyhřívaný venkovní bazén se slanou vodou a vnitřní hotelový bazén se slanou vodou.Celoroční aquapark AQUACITY v Popradu (15 km).POZNÁMKAPobyty se snídaní začínají nástupem od 15.00 do 21.00 hod a snídaní druhý den ráno.Pobyty s polopenzí začínají večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Všechny pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1 €uro/osoba od 12 let/denPOBYT SE ZVÍŘETEM10,-€uro/den Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem , pes nesmí do stravovacích středisek a wellness.PARKOVÁNÍ0,-Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.